אני רוצה בחורה מושלמת

יש דברים באהבה שאי אפשר להסביר וכל החיים כולם אמרו לי, אתה חייב למצוא אהבה שתתאים לך לאישיות, שתנהלו שיחות עומק, שיהיה לכם חיבור רגשי ברמה אחרת.
כל החיים עקבתי אחרי בחורות אינטלקטואליות, חיפשתי את אותה אחת שתסעיר לי את האינטלקטואל, שתבין אותי כשאני בוכה, שתהיה שם לצידי כשקמתי עם פרצוף חמוץ, שרק היא תבין למה אני מצוברח גם כשאין סיבה ברורה או הגיונית לדמעות שגולשות מהעיניים.

אבל זה לא עבד, תמיד הרגשתי שאני מוותר על חלק חשוב במערכת היחסים או אצל הבחורה.
הכרתי המון חכמות, אינטליגנטיות, כאלה שבאמת העשירו את חיי, הרחיבו את האופקים שלי והקפיצו עבורי את האי קיו לשיאים חדשים אבל מעבר לכך, במישור הרגשי, לא היה להן מושג מה אני חש. כשהתחלתי להסביר, הן נאטמו או פשוט לא הבינו ואולי גם לא רצו להבין. התחילו לדבר איתי על הרציונאל, שזה הכל בראש שלי, שזה רק אני.
אז חיפשתי במחוזות אחרים, מישהי שתקרא לי את המחשבות בלי שאצטרך לפרש אותן והיו לי שפע של בחורות שהבינו אותי כי הן היו בדיוק כמוני, אפילו לא הייתי צריך לדבר והן הביטו לי בעיניים, עמוק באישונים, וידעו מה עובר עלי. הבעיה היתה שמשהו בהן לא היה מאוזן, לא בהן, אלא בחיבור בינינו, מרוב שהיינו דומים ועשויים מאותם חומרים, הן לא יכלו להוציא אותי מהדכדוך כי הן שקעו לתוכו בדיוק כמוני.

אני בעצמי לא מושלם
אני משתוקק למכלול, אני רוצה את הבחורה המושלמת, למרות שמגיל קטן לימדו אותי שאין מושלם, שמתישהו אני אצטרך להתפשר או לוותר או לרדת מהאוורסט ולחפש בחורה נורמאלית וטובה עבורי, כמו שאמא שלי אומרת. אבל אני לא מוכן ומחפש ליהנות מכל העולמות.
אני רוצה מישהי שתבין אותי ותעשיר אותי ושהמשיכה בינינו תהיה בעוצמות אחרות, שכל יום אני אפקח את העיניים ואגיד תודה שהיא שוכבת לצידי ושהיא שלי ורק שלי.
ואולי זה פטרוני מצידי לחפש מישהי כזאת שאני בעצמי לא בטוח כמה אני מושלם? ואולי זה לא המושלם, אולי מה שאני צריך, כמו שאמרה לי פעם מישהי, זו התאמה מושלמת. מישהי שתחבור אלי בנקודות הנכונות ושביחד יהיו לנו אנרגיות טובות.

בהתחלה יצאתי לדייטים ועבדתי לפי שיטת השאלונים, רציתי לבדוק איפה אנחנו, אני והפוטנציאלית, משתלבים ובמה אנחנו שונים. אבל אם היו יותר מדי ניגודים או דברים שהצביעו על בעייתיות, נסוגתי לאחור. אמרתי – זאת לא בשבילי.
אחר כך נעשיתי יותר מפוקח, חיפשתי רק התאמה חלקית, מישהי שבהשוואה לאחרות שכבר עברו אצלי בלב, תעשה לי את זה יותר.

לא מושלמת, אבל שלמה עם עצמה
אבל ההתחלות הן תמיד טובות אצלי, אני נהנה בחברתן של הזוגיות, מתאהב מעל כל הראש ורק אחרי שנכנסים לשגרה אני פתאום מגלה שהייתי שבוי בפנטזיה, שזו לא המציאות, שכשנכנסים לחיים האמיתיים פתאום הסם פג והמושלמות שדמיינתי היא פיקציה.
נגה, ככה נקרא לה, הגיעה לחיי במפתיע והיא היתה כל מה שרציתי, לא מושלמת בכלל, עבר אפילו מפוקפק, הווה לא ברור, אבל אישיות עליזה, זורחת למרחקים, יודעת לקרוא אותי אבל גם להגיד לי איפה אני טועה. לא מישהי שמקבלת אותי כמובן מאליו, ומנגד, לא מנסה לעשות ממני משהו שאני לא. לא מושלמת, אבל שלמה עם עצמה, שחיה עם עצמה ואיתי בשלום וזה בדיוק מה שרציתי פשוט לקח לי הרבה זמן להבין שבחורה שלמה היא הרבה יותר אטרקטיבית מבחורה מושלמת


0