שמשהו כבר ישדך אותי

 אתר הכרויות

 מאת: פנוי. לגמרי.

אומרים שצריך לקחת את החיים בידיים, שרק אתה תדאג לעצמך, אבל לפעמים בא לי שיחשבו עלי, שמישהו יפנק גם אותי בבחורה בלונדינית שווה זהב.
משום מה, החברים שלי כולם הסתדרו על הצעות אטרקטיביות, כל הזמן הם רק מקבלים אלטרנטיבות והזדמנויות ואומרים לא או כן או מעבירי הלאה לחבר'ה ורק עלי פוסחים בשקט.
הוא ביישן עזבו אותו, הוא כבר ימצא לבד, רק הוא יודע מה הוא רוצה, הוא הרי פעיל באתר הכרויות וכבר יוצא לדייטים, הוא לא צריך אותנו.
אז נכון, תודה לכם, אני באמת ילד גדול ויכול להסתדר בעצמי אבל איך זה שאף אחד לא מחפש לי אהבה? איך אפילו אמא שלי מסדרת לאחי הקטן בחורות וממני היא התייאשה עוד לפני שהיא ניסתה?
אולי משהו בי אומר להם עצור. אולי המבט שנודד לכפות הרגליים, זה שאני שתקן יותר מאחרים ולא מביא עמי רוח וצלצולים ואף פעם לא שואל את זוגתו של בן דוד שלי, שמשדכת לכל העולם ואשתו את החברות העקומות שלה, אם יש לה מישהי בשבילי. אפילו בחורה עקומה, אני רוצה הזדמנות, גם לי מגיע.
אבל לא, היא תשאל את כולם, את כל החברים שיצטרפו אלי לקפה, אפילו את התפוסים מביניהם, אם הם מכירים מישהו בשביל החברות שלה ואותי היא מעולם לא שאלה.
איכשהו נוצר אצלה הרושם שאני לא מעוניין מלכתחילה או אולי אני פשוט לא ראוי?

אתה רוצה אהבה?
אולי אני לא גוד קץ', אני לא צ'רמר כמו אחרים, לא מסנוור במבט ונראה כלפי חוץ מופנם וביישן. אבל ממתי כל הבחורות ביקום רוצות רק מישהו עם פוזה ואגו מכאן ועד אמריקה, מה קרה לכל הבחורים הטובים ומתי הם נהפכו ללא נחשקים?
כנראה שאני פשוט צריך לדרוש או לדאוג לעצמי. כי כשדרשתי פעם אחת, ביקשתי כדרך אגב מידידה בעבודה שתשדך לי את החברה החמודה שלה שראיתי באתר הכרויות ולא הגיבה לי, היא הסכימה אבל מצד שני, מאוד הופתעה.
אתה? באמת? באתר הכרויות? אולי היא חשבה שיש לי העדפה מינית אחרת ואולי היא פשוט חשבה שאני עדיין לא בשל ובכלל לא רוצה אהבה. לא שאלתי מה עבר לה בראש וחבל, ככה אולי הייתי יודע למה כולם נרתעים לשדך לי או יותר נכון, מתעלמים מהזכות שלי לקבל הצעות לדייטים.

תמיד בתחתית הדירוג
אז היא לפחות שידכה והיה נהדר ואומנם לא הלך כמו שרציתי, אבל זו היתה הפעם הראשונה שיצא משהו מזה שביקשתי. אני חייב לבקש בקול גדול יותר, שישמעו אותי כך החלטתי אבל לפעמים החברים שלי הרווקים גונבים לי את ההצגה. אנחנו כמה חבר'ה וכולם רווקים וככה שכבר מגיעה בחורה יש תחרות קשה ואני תמיד מרגיש שאני בתחתית הדירוג.
אם יש דירוג של הכי נחשק אז מ' לוקח ואחריו כבררת מחדל י' וכפשרה זה אני. רק אחרי שהידידות שלנו עברו את שני הראשונים הן מגיעות אלי וגם אז בחשש גדול בודקות אם בכלל אני מעוניין.
אז כן, אני מעוניין, אני רוצה אהבה ואתם יודעים מה, לא צריך טובות, אני מנוי באתר הכרויות אני אדאג לעצמי. שם אף אחד לא שואל אותי אם אני בכלל רוצה אהבה, זה שאני מנוי אומר הכל. שאני מחפש, שאני בקטע, שאני רוצה אתכן בנות. אז הנה אני כאן, תיכנסו ותחפשו אותי, אני אחד ממני רבים שרק מחכים שתאהבו אותם. תודה על ההקשבה.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625