נמאס לי לדבר, רוצה להיפגש

זה רק אני או שלפעמים לוקח מאה שנה עד שמגיעים עם מישהי לדייט? לא מזמן ניהלתי רומן טלפוני משגע עם בחורה, אפשר להגדיר את זה ככה, כי מעולם לא התראינו ועכשיו גם אין סיכוי שאי פעם נתראה. מרוב שהיא רצתה לדבר כדי להכיר אותי יותר, יצא שבסוף לא נפגשנו כי סתם רבנו על שטות שבטח לא היתה מפריעה אם היינו נפגשים מלכתחילה פנים מול פנים.
דיברנו והשיחה זרמה אבל היא לא הסתפקה בשיחה אחת, היא אמרה שהיא לא תיפגש עם מישהו עד שהיא תרגיש נח בחברתו, שהיא לא יושבת בבית קפה עם זר, אז ניהלנו עוד שיחה ואז עוד שיחה וכבר אמרתי לה יאללה בואי ניפגש, חייבים להיפגש, ואז היא אמרה שהיא צריכה לחשוב על זה וניתקנו.
למחרת כשדברנו כבר הייתי להוט להיפגש, אמרתי לעצמי אם לא היום אז אף פעם ומה שקרה זה שבאמצע השיחה בה היינו צריכים להיפגש ידידה שלי קפצה לבקר אותי וקראה לי מאמי, סתם כי זו השפה שלנו, אבל המחוזרת הטלפונית החליטה איכשהו שיש לי מישהי ושאני סתם מוליך אותה שולל, ניתקה ומאז היא מסרבת לענות לשיחות ממני ולא משנה שסימסתי לה במה מדובר, היא החליטה בלי לדעת שאני תפוס.

לא בא לי על אהבה בשיחה ממתינה
אתם מבינים את הבעייתיות בשיחות? זה יוצר טלפון שבור לפעמים. אם מדובר בשיחת תיאום ציפיות, ברמה שאני שומע שעל הקו יש לי עסק עם מישהי שהיא ממש לא בשבילי, אז מעולה, חסכו לי עוגמת נפש וקפה על חשבוני, אבל אם השיחות מתגלגלות ומתגלגלות ושום דבר לא קורה או אני מתקשר למישהי והיא אומרת לי בוא נקבע, פותחים יומנים והמועד הכי קרוב בו היא פנויה זה עוד חודש, ועד אז היא מבטיחה שנדבר בטלפון, גם זה לא עוזר לי, לא בא לי אהבה בשיחה ממתינה, אני רוצה מישהי שתדבר איתי ולא רק בטלפון.
אני יודע שאתן הבנות אוהבות לקשקש בטלפונים ו
sms ולהשאיר הודעות ארוכות וגם מיילים, אבל אני רוצה להיות פיזית עם מישהי, לתקשר אתה תוך כדי שאני מביט בה עמוק בעיניים ולא רק רואה את התמונה שלה מרצדת לי על הצג של הסלולרי.
אני כבר יודע להבחין מתי מישהי באמת עסוקה או מתי מישהי מנפנפת אותי באלגנטיות. אם היא אומרת לי ישר אני עסוקה בסוף השבוע אבל בראשון סבבה, אני יודע שהיא בעניין, עובדה שהיא בחרה מועד קרוב לפגישה אבל אם היא אומרת: "שמע, עכשיו אני מאוד עסוקה או כבר נדבר אחר כך", כשלאחר כך הזה אין שעת יעד, אני מבין שהשיחה לא עשתה לה טוב, שאחריה היא החליטה שהקול שלי לא עושה לה את זה או סגנון הדיבור שלי לא זה, והיא פשוט רוצה לנתק את השיחה וגם את הקשר.
אני מעוניין להיפגש אני כותב לה במייל, כדי לחסוך את השיחות, אבל היא חייבת שנדבר קודם, ושוב מתחילים הטלפונים. אני מתקשר – היא לא עונה, היא מתקשרת – אני בדיוק בפגישה, היא מסמסת – אני מסמס חזרה וככה סבב שיחות שלא יוצא ממנו כלום עד שכבר מגיע הערב, שנינו שפוכים, לאף אחד אין כח לשמוע את השני ושוב לא יוצאת מזה פגישה כי השיחה התפספסה וכך גם הסיכוי לאהבה. לפעמים שיחות טלפוניות מסבכות את הכל. אז בנות, בבקשה, אני זמין כאן בשבילכן, אבל בואו נדבר טלפונית ואחר כך, אם השיחה טובה, ניפגש. אין טעם לדבר ולדבר בלי להיפגש, השיחות יכולות להיות מדהימות והפגישות לא טובות וחבל על הזמן של שנינו וגם על זמן אוויר שאנחנו משלמים לחברות הסלולר, בואו ניפגש ונראה כבר איך יהיה. אם יהיה מוצלח אפשר לחזור לחיזורים טלפוניים.


0