האהבה עושה אותי חולה

 הכרויות

 מאת: חולה מאהבה

חום גבוה, נזלת, דלקת בגרון. לך תשווק את עצמך ככה, מי רוצה בחור מנוזל, מזיע ועל אנטיביוטיקה? אבל משום מה, כל פעם שיש לי דייט חשוב או אני מתחיל להתאהב במישהי, אני מיד נעשה חולה.
אני יודע, כבר עברתי פה ושם אבחונים פסיכולוגיים, זה פסיכוסומאטי, זה מלחץ, מצב נפשי רעוע או סתם מערכת חיסונית לא משהו, כך או כך, יש לי דרך מצוינת לדעת אם אני ממש מאוהב או שזה סתם. אני פשוט מרגיש את זה בכל הגוף, כאבי בטן אמיתיים כמו חפירות של דחפורים, שקדים מוגלתיים שגורמים לי לשתוק, אף סתום, קשה לנשום.
הגוף מאותת לי או לבחורה שהוא חושק בה, שהוא משתוקק, ולא יכול לעמוד בכל הלהט הזה בינינו. כמובן שאחרי תקופה קצרה אני מחלים והרגש לא תמיד עובר, לפעמים הוא רק הולך ומתגבר, אבל ההתחלה אצלי היא סוג של מחלה והן, הבחורות, סועדות אותי, זו גם דרך טובה לבדוק אם הן בעניין שלי, לראות בחור לוהט מחום ולאו דווקא בסיטואציה מסעירה לא מתאים לכולן. יש כאלה שמעדיפות בחורים חסונים, שיצאו מיוזעים ממכון כושר ולא מביקור רופא.
אבל הבחורות שאני אוהב הן לרוב רגישות, עדינות ונהנות לסעוד את ליבי ואת קיבתי. באות עם מרק עוף צח או פרופוליס לגרון, בודקות שנחתי כמו שצריך וממתינות בסבלנות עד שהבראתי כדי לקבוע דייט נוסף. החולי הזה גורם להן לתת יותר אהבה ולי, לבחון עד איזה גבול מגיעה הנדיבות שלהן.

אפשר לאהוב בגוף
בכלל, אני בן אדם שמאמין שאהבה אמיתית צריכה להשפיע עליך גם מבחינה פיזית. מי שנשאר אדיש לאהבה או שהוא טיפוס מופנם מדי או שהוא פשוט לא עם הבחורה הנכונה.
הנשים בהן התאהבתי תמיד גרמו לי לשינויים פיזיים בחיים ולא, לא רק מחלות וכאבים ומיחושים, גם שינוי יזום של תסרוקת, גילוח טוטאלי של הזיפים, דיאטה לחיטוב הגזרה. דברים שהרגשתי פיזית שאני צריך לעשות בשבילי או בשבילן, לפי בקשה מיוחדת או מתוך רצון עז למשוך אותן יותר אלי.
תחשבו אולי שאני משוגע ושלא הכל זה פיזיות, אבל אני באמת חושב שאנחנו אוהבים בגוף ולא רק בנפש, אבל תתקנו אותי אם אני טועה.
פעם יצאתי עם מישהי והיה לנו קליל, כל הזמן דיברנו וקשקשנו והכל זרם, אבל כשישבנו בסלון שלה, על הספה, באפילה היא התרחקה ממני וכל נשיקה שלה הרגישה קרה ולא נעימה. בסוף הבנתי שהיא מחבבת אותי בתור ידיד אבל לא כמהה אלי כחבר. הבנתי שהגוף הנרתע שלה מאותת לי להירגע. אז התרחקתי וניסיתי שוב בפגישה הבאה ובסוף הבנתי שהיא לא בקטע, ואולי היא בקטע, אבל הגוף שלה לגמרי לא.

מריחה לי נכון
לפעמים אני גם מריח מי מתאימה לי. ניחוחות מבשמים אצלי את התשוקה. קרה לכם שהלכתם ברחוב וסובבתם ראש בגלל ריח? לי זה קורה כל הזמן ויש ריחות שאני אוהב לנשום ויש ריחות פחות נעימים, כשהאף שלי לא סתום מהתרגשות, אני מסוגל להתאהב בבחורה קודם כל בזכות הריח. אי אפשר להסביר דברים כאלה, איך ומתי אנחנו נמשכים ולמה המשיכה דועכת, ולמה לפעמים אני חולה מבחורות שאני אוהב ואנרגטי במיוחד ליד כאלה שלא עושות לי כלום?
אבל בפעם הבאה שאתם בפגישה אל תחשבו רק עם הראש, תנו לגוף שלכם להרגיש אם נעים לא או לא בקרבתה, אם הריח משכר אתכם או שהגוף דומם ואדיש. כמובן שלא רק הגוף קובע, אבל אין ספק שיש לו אינטואיציות משלו.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625