האיר לי את החיים

 הכרויות

 מאת: אמילי

הוא נכנס אל עולמי בתקופת החושך, כשכל מה שעשיתי זה לגשש באפלה בעקבות אהבה. כל כך הרבה דייטים שלא הדליקו אותי ומצאתי את עצמי מאבדת את האמונה שאי פעם תחזור אלי הבערה. שתבינו מה זה אומר חושך, זה אומר שאת מרגישה לבד, כאילו שמו לך פוך על הראש וכיבו את האור בחדר. את יוצאת לדייטים, יושבת שם ולא מבינה מה את עושה והבדידות היא טוטאלית, כל הזמן, לא משנה עם מי את, חשים בדידות ולא רואים איך יש מוצא. כל סיפורי האהבה של אחרים נשמעים כמו סיפורי אגדה, איך זה יתכן שהיא פגשה אותו והתאהבה והוא מיד ידע שהיא אחת כשאני מחפשת ותועה בדרך. הרגשתי כאילו השלהבת מדלגת עלי ומגיעה לאחרים ואצלי החיים הם כמו הפסקת חשמל אחת גדולה.
אחרי שנים של און אנד אוף מקשרים רומנטיים חסרי משמעות (חוץ מפעם אחת שכמעט הרגשתי מאוהבת) באמת שכבר חשבתי שזה לא בשבילי כל העניין של החיזורים. חשבתי שאולי משהו בי לא בסדר, שאני לא יודעת איך לגרום לאנשים להתלהב ממני, יתכן שמרוב סקפטיות אני משדרת קרירות, יושבת רחוק ולא באמת נפתחת ואולי פשוט, כמו שאמר לי פעם הבוס, עוד לא עמד מולי האדם הנכון שיצית אצלי את הרגש.

הוא ההארה שלי
זה כמובן תקופת החושך שלי וכבר הסתגלתי אליה, עד של' הגיע. קשה להגדיר את הרגע הזה שהבנתי שיש בי אהבה חוץ מלהגיד שהוא היה הארה תרתי משמע. איך שראיתי אותו חייכתי, הוא הגיע לבית הקפה עולץ וגרם לי מיד לחייך, כולו סיפורים משעשעים ובכלל לא ניהל איתי את הדיאלוג השגרתי והמתבקש שחוזר בדייטים, אתם יודעים זה של איפה את עובדת, מה למדת ומה תעשי כשתהיי גדולה, במקום להיות מאולץ וצפוי הוא סיפר לי על נהג המונית שהסיע אותו בדרך לפגישה (מסטול שאת לא מבינה, אני מצטטת אותו) ואנקדוטות מהטיולים שהוא עשה אחרי צבא (יום אחד מצאנו את עצמנו בלי אוכל באמצע שומקום).
חוץ מזה, שהוא היה כל מה שלא הכרתי. עד ל' יצאתי עם טיפוסים מעונבים, מנומסים, מקצועות כמו עורכי דין, רואי חשבון, ראייה מרובעת ותבניתית, חשבתי שבחור מדוגם כזה יהיה לי נכון, אבל ל' הוא טיפוס רוחני ואני, שמעולם לא התחברתי ליוגה או מדיטציה, באורח פלא, לא קיבלתי ממנו אנטי על ההתחלה. להפך, הוא עורר בי עניין חבוי והצליח לפתוח בפני עולם אחר של אשראמים בהודו ומדיטציה בסגנון תל אביבי בחדרים קטנים קבוצה של חמישה שיושבים על מחצלות, מאכלים טבעונים טעימים במסעדות קטנות בהן השף וטף הכל טרי מהשדה ומה לא. מחוזות שלא הכרתי ורצונות שלא ידעתי שקיימים בי.

תדליקו את עצמכם
אם אתם כמוני עוד אבודים בחושך, אני רוצה לספר לכם איך זה מרגיש שמוארים על ידי אהבה. אור אדיר מתפרץ לחיים וללב, פתאום מתחשק לכם לקום בבוקר, איזה לקום, לקפוץ מהמיטה! לשיר במקלחת, לשבת מול הפרטנר ורק להביט בו בתשוקה, לא לחכות ששום דבר יקרה, אלא ליהנות מהרגעים האלה הקטנים של החיים, שהוא מחזיק לך את היד ואתם ביחד ואין יותר בדידות רק הרבה מלאות, פשוט חשים כאילו מישהו יצק פנימה חיים. רק בשביל זה שווה לכולכם לקום עכשיו מהמיטה, כן, לצאת מהפוך המפנק ולחפש אהבה, כי את האור הזה רק אתם יכולים להביא לחיים שלכם ומניסיון שלי, אני רק יכולה להגיד לכם שאם לא תחפשו, יתכן שלעולם לא תידלקו.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625