אני חנון גאה

 הכרויות אקדמאים

 מאת: חנון גאה

אני חנון גאה שמחפש אהבה. פעם שבחורות אמרו לי שאני חנון, נעלבתי, ניסיתי לצאת מהתדמית הזאת מתוך מחשבה שבנות רוצות מישהו מחוספס, מאצ'ו כזה עם שרירים מלוטשים ממכון הכושר ולא איזה גיק עם עור רופס.
למרבה המזל, המוניטין הגיקי שלי ניצל ולא רק ניצל אלא שודרג להפליא. מאז התוכנית היפה והחנון, הפכתי לגבר נחשק יותר. עכשיו כשבחורה יושבת מולי בדייט ואני אומר שאני חנון, היא
לא מהנהנת בראשה ורוצה לברוח משם אלא להפך, חיוך גדול מתפשט על פניה והיא אומרת לי, חנונים זה דווקא חמוד.

לחנונים יש יתרונות
פתאום במקום מישהו דחוי ונחבא, שבמשך כל תקופת הילדות עמד במסיבות כיתה והתייבש מבושה, הפכתי לגברבר מבוקש, אומנם עם משקפיי טלוויזיה ושביל באמצע בשיער, אבל חמוד. למעשה, הבחורות שמוכנות לצאת איתי היום מאז שהתוכנית עלתה לאוויר הן ממש לא הבחורות שהתפשרו עלי פעם. היום הן לוהטות יותר ואפילו החצ'קונים שלי לא מרתיעים אותן.
כן, התוכנית חוללה סוג של מהפכה למען החנונים הרווקים במדינה. ידעתי מזמן שזה יקרה, שהיה זה רק עניין של זמן עד שהבחורות יגלו את נפלאות החנונים.
ושתדעו לכם, שבניגוד למה שנהוג לחשוב, הרבה בנות מעדיפות בחור כמוני, חנון אמיתי, שאוהב מדע בדיוני ומתמטיקה והולך לכנסי אסטרונומיה ומטיס טיסנים שהוא בעצמו בנה. מישהו שהוא חנון אבל עם הרבה יתרונות כמו עבודה יציבה, משכורת טובה ואינטלקט. שיוכל לנהל אתן שיחות נפש לעומק ותהיה בו רגישות כמו שיש לחברה הכי טובה. לא כל החנונים חיים בעולם בדיוני, חלק מאיתנו דווקא מחוברים רגשית.

איי קיו גבוה יותר טוב מסקס אפיל
אז נכון, אני לא איזה אופנוען נועז שיפיל אותך מהרגליים בכל סיבוב אלא מישהו עם שתי רגליים על הקרקע, שיוכל לממן לך את מסע השופינג המטורף שעשית ולשבת אתך על כוס קפה ולהציג בפניך תובנות מעניינות על החיים. כבר מזמן הבנתי שהפיזיות היא לא הצד החזק שלי, שזה החוסן הנפשי שקובע. אבל פעם הייתי נבוך מהחולשה שלי, מהאלרגיות, מהאסטמה ומהמשאף הקטן שאני שולף בכל מצוקה נשימתית (כמו זו שאני חווה לפעמים לפני שמתחילה נשיקה) ואילו היום אני שמח בי ובחולצות המשובצות שלי וגם בגישה, שאני חנון ואף אחד לא תצליח לשנות אותי.
אולי פעם הייתי יותר מדי שקוע בחוברות קומיקס ובענייני המחשב והיום אני יותר מחובר מסביב, פייסבוק ואפילו מועדונים, היום אני חנון עדכני, אפשר להגיד.

חנון שלא מתחנן לאהבה
אני רוצה לנצל את השורות האלה ולפנות לכל החנונים שקוראים אותי ולהגיד לכם, תפסיקו להתחנן לאהבה. אף אחת ולא משנה כמה היא מיוחדת ומדהימה לא עושה לכם טובה. פעם גם אני התרגשתי מכל מי שלא סירבה לי והופיעה לדייט בלי להבריז בדקה ה-90, חשבתי שיש לי מזל גדול שהיא בכלל מוכנה לפגוש אותי ושהיא לא נעלמת אחרי הקפה הראשון. היום אני יודע שחנונים הם מציאה לא רעה, שהחנונים של היום כמוני הם אנשי היי טק מבוקשים, שהחיבה שלהם למחשבים מתורגמת לכסף, שיש בהם רוך ועדנה שלא תמיד יש בגברים אחרים ושחנונים, איך שלא תסתכלו על זה, הם טרנדיים. בין אם התוכנית היפה והחנון תרמה לסטטוס שלנו ובין אם פשוט בחורות התחילו להכיר שמראה חיצוני זה לא הכל וכריזמה יכולה לפעמים לבוא עם מים שקטים חודרים עמוק, כך או כך, אני שמח להיות חנון. אבל זה שאני חנון לא אומר שאני מחפש בהכרח חנונית כמוני, להפך, אני צריך מישהי פילפלית שתכניס התלהבות לחיים שלי ותפתח את העולם בפניי. כי לפעמים גם חנונים צריכים חספוס.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.03125