לוק מנצח לבליינד דייט

רגע לפני שיצאת לבליינד דייט הנחשק ואת היסטרית לגמרי. האיפור נמרח, הפן נהרס ברוח, פתאום הבגדים שבחרת ללבוש לא נראים לך מתאימים ונוסף לכל הצרות, את מגלה קרע בג'ינס שקודם לכן בכלל לא שמת לב לקיומו. איך תשדרגי את הופעתך? כיצד מומלץ להתאפר לבליינד דייט? האם לצבעי הצלליות השפעה בעייני המתבונן? האם גוונים מסוימים משדרים לנו אופי? מאיזה סוג איפור כדי להימנע בבלינדייט ? איזו תסרוקת תרשים את החצי השני?

סודות האיפור

ירין שחף,מורה לאיפור ומנהל בית הספר הגבוה למקצועות האיפור מסביר ש"מחקרים רבים מצביעים על הקשר בין המראה החיצוני לסימפטיה או לאמפטיה בעני המתבונן". שחף מציע לך  שלא לבחור לבליינד דייט שפתון דומיננטי בגוון אדום העלול להתפרש כזוהר מידי ולעיתים אף זול. "מומלץ לבחור לבליינד דייט שפתון, שבמקסימום בעל טון או שניים גבוה מצבע השפה הטבעי. גם גלוס שמנוני ומבריק מידי עלול להיות "בעייתי" בבליינד דייט מאחר שהוא נוטה לזלוג אחרי זמן קצר". לפי שחף, איפור אינו חייב להיות סוג של הדגש, איפור נכון הוא זה אשר מתקן את אשר נרצה להסתיר ומנגד יבליט את האזורים הראויים. " מסגרת איפור בגוון כהה סביב העיניים שאינה עשויה היטב עלולה להימרח. העדיפי לבליינד דייט צלליות בגווני פסטל רכים. תחמי את העפעף העליון באיילנר למראה מוקפד ואלגנטי. חוץ מזה, רצוי ליצור סוג של דו שיח בן צבעי הבגד לגווניי הצלליות ולשאוף להרמוניה . לצבע הורוד משמעות מיוחדת, הוא משדר אופטימיות רעננות ורמיזה רומנטית סקסית . אין מתאים ממנו לבליינד דייט".

באת להתנשק? שחף אומר שיש להימנע בבליינד דייט מליפסטיק שעלול למצוא דרכו לשיניים ולקבעו בעזרת פודרה. יש להשתמש בבסיס איפור רגוע מייק- אפ עדין בגוון העור. כמו כן, לבושם חשיבות רבה. "הותרת שובל ארוך של בושם בבלינדייט אינה מומלצת. יש לזכור שאנשים רבים רגישים לריחות. רצוי להשתמש לבליינד דייט בתכשיר בשום נטול ריח דומיננטי". בדומה לניחוחות הבשמים והשפעתם על הלך הרוח והרגש, כך לצבעים משמעות כלפי הסובבים אותנו. משיחת לק לבליינד דייט בגוונים אופנתיים של ירוק , תכלת או צהוב עלולה להצביע על אישיות מוחצנת קופצנית, לעיתים אף שטחית ולכן, לק בגוון שקוף עדיף בהרבה.

תסרוקת לבליינד דייט
למעצב השיער שאולי לב למספרת שמעון ושאולי לב רמת השרון יש טיפים והמלצות לעיצוב השיער לקראת הבליינד דייט. "אחרי הלבוש, האביזרים, התכשיטים והנעליים מגיע גם הרגע בו חושבים על השיער. סגנון העיצוב והאווירה שתתקבל מבחינה אופנתית לעיתים מוסיפה ומחזקת את ההופעה, משפיעה על ההתרשמות הראשונית וכן משפיעה על ההרגשה הכללית ועל הביטחון העצמי. בכל הקשור לשיער חשוב לזכור על מספר כללים שיביאו להרגשה נינוחה יותר שתספק ביטחון ורוגע כללי לפני, במהלך ובסיום כל פגישה רומנטית".

 טיפים: מה עושים? 
"ראשית כל, בחרי לבליינד דייט בעיצוב שיער שאת מכירה אותו מפעמים קודמות ואם אפשר עצבי אותו בחופשיות תוך שמירה על מראה טבעי וזורם. כמו כן, מומלץ להמעיט בתוספות ובשימוש באביזרי אופנה כאלו ואחרים על מנת לנטרל אי נוחות".
- שמרי בבלינדייט על מראה אופנתי תוך שימוש במוצר עיצוב קל פשוט ונוח לעיצוב. בחרי במוצר שהכרת אותו בעבר ועדיף כזה שאת כבר בחרת שימוש בו פעמים קודמות.
- שיער נחשב לחלק בלתי ניפרד מהמראה הכולל לכן חשוב ליצור הרמוניה ואחידות גם מבחינת הצבעים השולטים (בבגד,באיפור,בשיער) .
- לא מומלץ לבצע שינויים מהפכניים ומשמעותיים בשיער לפני בליינד דייט כגון –שינוי חד בקו תספורת,שינוי במרקם השיער ועוד.
- ברק בשיער יוצר מראה בריא ואסטטי לכן מומלץ לפזר בעדינות מוצר כל שהוא שיעטוף את השיער בברק הרצוי עד להשגת האפקט הראוי.
 
שיק לבליינד דייט
פגישה חדשה עם אדם שלא הכרנו קודם לכן יוצרת תחושות של לחץ,התרגשות מסחררת ועוד תופעות שונות. שאולי לב ממליץ בחום להמעיט ככל האפשר מהתעסקות מופרזת בשיער ו"אם אפשר להיעזר באיש מקצוע לפני יציאתך לבליינד דייט בודאי שתנטרלי את עצמך מכל העניין".

המראה הרומנטי
לבליינד דייט
מומלץ להשאיר את השיער פזור במרקם גלי,מעוצב בחופשיות ואם השיער באורך בינוני עד ארוך ניתן לשמור על "נפילת" השיער על הכתפיים כדי ליצור מראה רומנטי במיוחד ונשי.

מראה אופנתי בולט בבלינדייט
לשמור על שיער מעוצב בקפידה ואם הוא באורך קצר אז שימוש בג'ל מעצב/חימר/ומוצרי פיסול הקיימים בשוק המוצרים וזמינים על המדף בכל חנויות הקוסמטיקה המספרות והפארמים יהיה הנכון ביותר להשגת התוצאה האופנתית במיוחד.
 
מראה קונסרבטיבי לבליינד דייט
שמירה על מראה שיער אסוף,משוך אחורנית,חשיפת צוואר ליצירת מראה נקי מסודר ומוקפד.

0