אוהבים אותי או את הכסף

 הכרויות

 מאת: ש' העשירה

כשמישהו רוצה בי אני אף פעם לא בטוחה אם האישיות הקוסמת שלי עשתה לו את זה, המראה החינני שלי או פשוט גודל הארנק והעו"ש בבנק. כן, אני טחונה, ההורים שלי מפוצצים בכסף, כמו שאומרים. גדלתי טוב, טסתי הרבה, ראיתי עולם. אני לא מפונקת כמו שחושבים ורק כדי שאף אחד לא יחשוק בי על סמך הירושה שאקבל ביום מהימים, אני שוכרת דירה מצ'וקמקת בדרום העיר ונוסעת באוטו יד שנייה.
פעם לא הסתרתי את הכסף. הבאתי מחזרים רבים לוילה עם הבריכה של ההורים שלי ומרוב שהייתי חסרת ביטחון, ניסיתי לקנות אותם בכסף, שעונים יקרים, בגדים, רייד במרצדס של ההורים. היום אני במקום אחר. אני לא רוצה שאף אחד ידע כמה אני שווה. אני רוצה שמישהו יאהב אותי בזכות מה שאני ולא בזכות כמה ההורים שלי מרוויחים.
גילית שמה שיפה בהיכרויות באינטרנט, זה שאף אחד לא יכול לדעת את המצב הכספי שלך. כן, חשוב לי, שלא ידעו, שיתאהבו בי לפני.

לא רוצים אותי, רוצים את החיים שלי
הכל התחיל כשהבנתי שרודפים אחרי כי אני הבת של ולא כי אני זה אני. גדלתי בסביבה מטופחת, כשכולם סביבי עם כסף ועד שהתגייסתי לצבא בכלל לא הכרתי חיים אחרים. יצאתי עם בחורים נטולי דאגות כלכליות ולכן, לא ידעתי שבהמשך אפגוש אנשים שהכסף של ההורים שלי יסנוור את עיניהם. רק בצבא ובאוניברסיטה, כשהכרתי אנשים שלא גדלו כמוני, שעבדו מגיל צעיר, שחסכו וחיו בצמצום, שאפילו לא טסו לחו"ל בחיים שלהם, הבנתי שהכסף שלי הוא לאו דווקא יתרון. נהפוך הוא: פתאום הפכתי לעשירה מפונקת, למרות שאני בכלל לא כזאת. נכון שאני לא נאבקת על קיומי אבל אני גרה עם שותפה, מנקה לבד את הדירה ועובדת קשה, כמו כולם ולא, לא במשרה שאבא סידר לי ובלי פרוטקציה התקבלתי לתוכנית מצטיינים.
כשהתחלתי לצאת עם בחורים שלא באו מבית שיש בו שפע כמו הבית שלי, ראיתי אצלם את הקנאה בוערת בעיניים. פתאום קלטתי שלא בטוח שהם רוצים אותי כמו שהם רוצים את החיים שלי. שהם גם רוצים לנסוע בג'יפ כמו אבא שלי או להחזיק מרתף יינות או פשוט לרבוץ ליד הבריכה בלי מחשבות על איך נסגור את החודש. הם הגיעו לבית של ההורים שלי וקרנו מאושר, כאילו לצאת איתי זו העסקה הכי טובה שהם עשו בחיים שלהם.

צרות של רווקות עשירות
העושר סביבי קרץ להם, הנוחות הכלכלית, המותרות. פה עתיקות, שם חפצי אמנות. כבר לא עניינתי אותם כמו בהתחלה, כשהם לא ידעו מי אני ומאיזו משפחה באתי. לא עניין אותם יותר מה אני חושבת, מה עשיתי השבוע, חוויות מהלימודים, הם רק רצו לדעת אך אבא שלי עשה כל כך הרבה כסף והאם אני יכולה לקמבן להם איזה ג'וב או כניסה למסיבת קוקטייל אצל החברים שלו. ברגע שחשפתי את פיסות הנדל"ן ואת הייחוס המשפחתי, הפכתי את עצמי לאמצעי ולא למטרה. הם לא נדלקו על ש' שהיא חמודה ויפה ובעלת חוש הומור וכריזמה, הם רצו את ש' כי דרך ש' אפשר להגיע למישהו בדרגה גבוהה או לטוס מסוק או להיכנס למסיבות של האליטה.
זו הסיבה שלמדתי להסתיר את העושר שלי. שעברתי דירה, שהתחלתי להתלבש אחרת, שבסופי שבוע אמרתי שאני נוסעת להורים שלי לצפון ולא הגדרתי היכן או מי הם. שקלתי אפילו לשנות שם משפחה, כי בכל דייט שעלה השם, בחורים תהו אם יש לי קשר למשפחה הזאת עליה הם קראו לא מזמן בגלובס. גם עכשיו, שכבר פה ושם בחורים התאהבו בי בלי לדעת מאיפה באתי, אני עדיין לא בטוחה אם הם רציניים לגבי או שיש להם כוונות נסתרות, אם דרכי הם רוצים לממש את החלום שלהם על עסקים ועושר או שאני באמת נותנת להם אושר.
אתם יכולים להגיד שאני סתם קוטרית, שאלה צרות של עשירים, אבל אתם יודעים מה, לפעמים כסף הוא לא הדרך הנכונה להשיג זוגיות טובה ואהבה אמיתית אי אפשר לקנות ולא משנה באיזה מחיר.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625