לא מחכה ליום האהבה

 הכרויות

 מאת: שיר לבד

אוי, יום האהבה מגיע ועוד אין לי חבר. כולן סביבי, רווקות ומבואסות, בעיקר מכל המיילים שמגיעים על מבצעים שווים שיש על דובונים ונרות ריחניים וחבילות פינוקים מלאות בלבבות. הן לבד עדיין, מתבכיינות לכרית, ישנות באלכסון ומפנטזות שאולי בולנטיין דיי הקרוב יהיה להן סוף סוף מישהו לאהוב או לפחות לחלוק איתו דיל שווה לסעודה שכולה תשוקה במחיר אטרקטיבי לשניים.
ואני? אני לא מחכה ליום האהבה. מה, רק ביום אחד מסוים בשנה אנשים נזכרים שהם צריכים אהבה? אני רוצה אהבה כל השנה, מישהו שילווה אותי בימי שישי ושבת וחגים וגם סתם בימי חול, שינשק אותי לפני שאני עפה לעבודה ושיחכה לי מרוח על הספה כשאני חוזרת עייפה ומרוטה, שיפנק אותי ולאו דווקא בסבונים מבושמים ולא רק באמבטיה מוקצפת בין הבועות, אלא סתם בחום גופו, פינוק שלא הרגשתי זמן רב.

למה לחכות כדי לאהוב?
נמאס לי מהלבד ומהלב שלי שלא מתמלא ואתם יודעים מה, אני ממש לא צריכה תזכורת ביום האהבה שלבד זה לא תענוג. כל השנה אני מסתובבת עם המחשבה שאסור לי לחכות, לא עוד, שלא צריך ולנטיין דיי כדי להשתוקק למישהו אחר. בלי קשר לחג האהבה, אני רוצה כבר אהבה!
אני באמת עושה מאמצים וזה משתלם, היו לי חברים ואהבות, אולי הקשרים האלה לא החזיקו מעמד והובילו לחתונה, אבל זה לא אומר שלא נהניתי לאורך הדרך ממה שהיה. נהניתי ובגדול, התאהבתי, חשתי איך זה להיות ביחד ולחלוק, כן, כן, גם דילים של יום האהבה וגם סתם ארוחות בוקר זוגיות.
אני יודעת, בימי אהבה אנשים נתקפים בדידות, ממש כמו באירועים אחרים, פתאום כולם מזכירים להם שהם לבד וגם אם הם התחמקו מהמחשבה העצובה הזאת הרי שבולנטיין דיי או בט"ו באב אין מכך מנוס. קשה להתעלם מכל השלטים בכל מקום, מהברכות והאיחולים ומהמבצעים לזוגות אוהבים שרק גורמים לרווקים כמונו להרגיש עוד יותר לבד.
מלח על הפצעים? לגמרי. החברות המסחריות משפשפות לנו באקונומיקה את הלב, וקצת רומזות שאם אנחנו לבד אז זה לא בשבילנו. הרי לא נבוא לארוחה רומנטית באווירה רגועה עם חברה טובה ולא נפתיע את אמא שלנו ביום האהבה בפיקניק קסום או בטיסה בשמי הארץ. אלה חוויות רק לזוגות, לאנשים שכבר מצאו או במזל גדול במערכת יחסים בטיימינג מושלם.

אם כבר יום האהבה אז בואו נאהב
אבל בואו נזרום, בכל זאת, חג האהבה. חשבתם פעם על דייט ראשון בחג האהבה? זו הזדמנות, כולם כבר באווירה ובדרייב של אהבה, זה זמן מושלם לדייט ראשון. הכל כבר רומנטי, כולם מסביב מאוהבים וזה עושה חשק לגמרי לאהבה אפילו אם לא הכי יש פוטנציאל, בחג האהבה זה יכול להראות מבטיח יותר מתמיד.
אני קוראת לכולכם, אם עד כה התעלמתם, חשבתם שזה יגיע גם בלי שתתאמצו, תפסיקו להתעלם ותחפשו אהבה ואם בכל זאת לא חשבתם על זה עד עכשיו אז ולנטיין דיי זה תזמון מושלם, אם אתם צריכים חג שכולו אהבה כדי להיזכר כמה היא חשובה אז קחו את זה בתור ההזדמנות שלכם להתחבר לאתר הכרויות, לחפש, לתקשר ולצאת. העיקר, תיהנו.
אתם יודעים מה, אתם יכולים להגיע לפגישה ולחלוק דיל רומנטי ואפילו להגיע עם ורד או יין, כי בכל זאת, דייט בולנטיין דיי הוא מיוחד יותר ואם כבר כולם בענייני אהבה אז תנו גם לעצמכם להיסחף עם התשוקה ולהפתיע, אולי תופתעו לגלות שזה האחד או זו האחת. תחשבו איזה רומנטי זה לספר אחר כך לכולם שנפגשתם בחג האהבה...

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.03125