תסתכלו על העיניים, לא על החזה

 הכרויות

 מאת: שמרית י

הסצנה בבית האח הגדול עשתה לי ויברציות שליליות ולא יכולתי שלא להעמיד את עצמי במקום של דנה וההתייחסות הסקסיסטית שהיא קיבלה בנוגע לחזה שלה. גם אני מרגישה שהחזה שלי הולך לפניי, שזה הדבר הראשון שרואים אצלי בדייטים, שעוד לפני שמביטים בי עמוק בעיניים או מביטים בי בכלל, מסתכלים על החזה שלי.
רק אחרי שאני מחכה כמה דקות, הם עולים למעלה נבוכים ובמשך כל הדייט מנסים להישיר מבט בלי לסטות מאזור הפנים, שלא חלילה אחשוב שהם כאן מהסיבות הלא נכונות.
עד כדי כך החזה שלי הוא לרועץ עבורי שבאתר הכרויות התמונות שלי הם תמיד תמונות פרופיל ואם תמונות גוף אז עם סוודרים עבים של החורף. אני לא רוצה למשוך אליו תשומת לב, אני רוצה שיכירו ויאהבו אותי בזכות מי שאני ולא בגלל מה שהטבע נתן לי בנדיבות בפלג הגוף העליון.

מחפשים חזה ולא אהבה
יש בנות שמקנאות בי, שהיו עושות הכל (או עושות ניתוח) כדי להיות עם חזה מורם, גדול ושופע, אבל אני רק סובלת מכאבי גב ומנסה להסתיר את מה שמושך אותי קדימה. במשך כל השנים הרגשתי שבחורים בוחנים אותי ממרחקים, מתלהבים מהגוף ולא נותנים מקום ללב. היה אכפת להם שאני סקסית בטירוף, שיש לי נתונים, שיש לי חזה מדהים, אבל מזה שאני כישרונית, אינטליגנטית או מגניבה, לזה הם לא נתנו חשיבות. רק אחרי שההתלהבות שככה, הם התחילו להתעניין בי. מאוחר מדי, מי שמחפש קודם כל חזה ורק אז אהבה, הוא לא הבחור הנכון בשבילי.
כמו בחורות רבות, אני מעדיפה שיתאהבו בי בגלל דברים אחרים ולא בגלל החזה. שיגלו בהמשך את מה שמסתתר מתחת למעילים, זה פינוק נוסף אבל לא הדבר האמיתי. בקיץ אין לי בררה, החזה שלי גלוי יותר מאשר בעונת החורף ולא משנה כמה אני מנסה לטשטש, הוא שם בשיא עוצמתו, ממגנט את הבחור שמולי. בדייט הראשון הוא כביכול מתעלם, אבל בדייטים הבאים מתחילים ההערות, ציניות וכאילו הומוריסטיות, אבל פוגעות.
וואו, איזו מידת את, איפה את קונה חזיות, היית מת לינוק ממך ועוד כל מני התבדחויות לא מרשימות שחוץ מלעורר בי את הרצון לזרוק את הבחור לכל הרוחות, גורמות לי להיסגר ולרצות להיעלם משם.
אם אני הייתי מעירה על האף הענק, אוזני הדמבו או חלילה על איברים מוצנעים יותר, הוא בטח היה המום ממני, חושב שזו חוצפה, אבל חזה גדול אצל אישה הוא מתנה, כמו שהם אומרים לי הבחורים וחושבים שהם מפרגנים בעוד ההפך הוא הנכון: מרתיעים אותי מלרצות להתקרב אליהם. החזה שלי חוצץ ביני לביניהם, ברגע שהוא ביג דיל, אין סיכוי לקשר לעבוד. הם מבחינתם מתמקדים במה שחשוב ומבחינתם פעמים רבות זה החזה שלי שעושה את כל ההבדל. את חכמה, מקסימה והכי חשוב, יש לך חזה גדול. מי לא רוצה בת זוג עם חזה גדול? ככה הם אומרים לי.

התוספת שתופסת
החזה שלי ואני יוצאים לחפש אהבה. בבית הקפה אני מושכת מבטים, בכוונה לבשתי היום מחשוף גדול, כי אמרתי לעצמי שזה סוג של מבחן. אם הדייטר יסתכל ויתלהב ויתייחס רק לחזה שלי, סימן שהוא לא בשבילי, החזה שלי ואני לא רוצים בו אבל אם הוא יחייך לעצמו וימשיך הלאה לדברים החשובים, אני ותחומי העניין שלי והוא והרגשות שלו, יש על מה לדבר. החזה שלי ואני פוגשים בחור מקסים, הוא מחייך לחזה שלי ואחר כך פותח בשיחה, מבחינתו אני עולם ומלואו והחזה המלא שלי הוא רק תוספת נחמדה.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0