היכונו לציד: אהבה בתוך הפקולטה

 אתר היכרויות
 
עונת הלימודים יוצאת לדרך וזה הזמן לחפש אהבה באקדמיה. דייט בקפיטריה, שידוכים בסיפרייה והכרויות על הדשא. זירת הסטודנטים מתחממת
 
זירת האהבה בקמפוס מתחממת. חם, שורף, אש, לוהט בסצנה האקדמית. איך שלא תסכלו על זה, האקדמיה עמוסה בסחורה משובחת של בני זוג פוטנציאליים.
על הכוונת: היוצרים המיוסרים מטעם החוג לספרות, המדענים לעתיד שמככבים חזק בשיעורי הביולוגיה, במאים חולמניים שמתקתקים תואר שני בקולנוע ועד פסיכולוגים סובלניים בטירוף, מהזן שמשתוקק להיות הפרויד הבא.  
המבחר מסחרר וכל מה שאתם צריכים זה לתפוס את הטיימינג הנכון ולפתוח בשיחה אינטלקטואלית. שיחה שתוביל, אמן, לדייט הנחשק.
 
אבל רגע, לפני שאתם קופצים על המציאה ורצים לברר מי שובר הלבבות התורן של אגודת הסטודנטים ומי היא המתרגלת הכי פצצה בפקולטה למשפטים, קבלו את המדריך המלא ללוקיישנים הבולטים ביותר במחוז הסטודנטיאלי. כך תדעו היכן בדיוק לחפש אהבה.
המדריך הבא יעזור לכם לאתר את המקומות האולטימטיביים לפיק. מהתור לסלט העלעלים בקפיטריה ועד הארכיון האפלולי של הספרייה המרכזית. שימו לב, למשימת הציד לא צריך ציון גבוה במיוחד בפסיכומטרי, אלא רק אינסטינקטים חדים. האהבה הבאה שלכם מסתתרת ממש מעבר לפינה. אז קדימה, היכון, הכן, צא!

מקום לאהבה 

שגרירת הדייטים

תתפלאו, מזכירות הסטודנטים, כן, כן, היא מקום פנטסטי לברר בו מי הם הסטודנטים החדשים בחוג. מזכירות החוג הן לרוב פקאצ'ות משועממות פחד שמתות לחום אנושי. ברגע שתתחילו לקשקש אתן על דה ואה, תוכלו במהרה לדלות מידע חיוני על מי שאיתרתם בשיעור או על מצטרפים טריים לשורות החוג. סו קולד: הדגמים הבאים של הזירה האקדמית.

לכו תדעו, אולי יש סטודנטית שנה א' רווקה הזקוקה לעזרה בהתאקלמות ואתם, בני שנה ב' או ג' ואילך תשמחו מאוד להושיט לה יד ובהזדמנות, גם למשוך אותה לדייט רומנטי.
למה כן: אפשר לברר על הפוטנציאלי פרטים חמים כמו ממוצע ציונים, כתובת, טלפון ומערכת שעות, כדי להתגנב לאחד השיעורים בו הוא נוכח ולהעמיד פנים שגם אתם בקטע של פילוסופיה יוונית קלאסית.
למה לא: זכרו, למזכירה יש פה גדול וכמו שהיא שיתפה אתכם במידע המסווג היא עוד עלולה להלשין לפוטנציאלי שאתם מעוניינים ולחבל כך במשימת הציד. אופס, עלו עליכם.
 
רטוב על הדשא
כל סטודנט יודע שמי שמבריז משיעורים מיד הולך להתחרדן על הדשא או בימים קרים, מצטנף איפשהו בלובי של הפקולטה. היתרון האדיר שטמון בפיק אפ בדשא הוא העובדה שמדובר בטריטוריה רומנטית להפליא: דשא, עצים, שמיים, ממטרות שורקות, נוף המציע מעמד בלתי מחייב בעליל בו כל אחד יכול לרבוץ לידכם ולהתחיל לקשקש. אתם מוזמנים להצטייד בשמיכה מהבית ולהזמין את בחיר ליבכם לסוטול משותף או למשקיענים – הביאו אוכל טרי מהבית. השניצל והמקרוני בטוח ישבו את ליבה של המועמדת ואף יעוררו את תאבונה להצטרף לחינגה ומשם, השמיים הם הגבול, ארוחה לאור נרות וכל מחווה רומנטית שעולה במוחכם הקודח.
למה כן: אם הבחורה על הדשא כמוכם אתם יכולים להיות רגועים, היא גם בקטע של ללמוד באיזי ולחתוך מדי פעם את אטרף הלמידה.
למה לא: יש מצב לתחרות מצד עוד חבר'ה, שמסתלבטים על הדשא ותכננו עליה. ככה זה בשוק הפו"פ החופשי....דו קרב מתמיד בין מתמודדים והטובים מנצחים.
 
                                                                                    להמשך המאמר
    
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.078125