בחורות זה דבר יקר

 מאת: הספונסר

תנו לי לעשות חישוב קצר: החברה האחרונה שלי עלתה לי 14,000 שקל וזה על שלושה חודשי חברות בלבד. כן, כן, בחורות זה דבר יקר, ואם אתם כמוני, אחד כזה ששייך לדור שמתעקש לשלם ולמממן ולהפתיע בפרחים ומתנות, אז צפויות לכם הוצאות רבות.
מה לעשות, חשוב לי לרגש ולפנק ופינוקים עולים כסף במיוחד אם לבחורה יש טעם יקר. היא אוהבת מסעדות גורמה או שף עד הבית, קרמים מסוג מסויים (אירופאי במהדורה מוגבלת), בגדי מעצבים בלבד וגם אם אין לה דרישות מיוחדות, היא עדיין עולה לי: היא ישנה אצלי בדירה, היא משתמשת בחשמל כשאני לא נמצא, בטלפון, במים.
אתם יכולים להגיד שזו השקעה לעתיד ושאם הבחורה "שווה" את זה, אז למה אני מתלונן או שזו פשוט אשמתי, שאני זו שנתתי לה גישה לעו"ש והיא קלטה את המסר וקיבלה את ההצעה.
אבל בתכלס, איך שלא תסתכלו על זה, בתור הגבר גם אם הבחורה שלצידי עושה הרבה כסף אני הספונסר שלה וכן, זו בחירה שלי, אבל בוא נגיד שבאיזשהו מקום אין לי בררה אלא לתחזק אותה יפה כדי שהיא תרצה בי. זו הציפייה שלהן וגם של החברה.

אוהבות את הג'יפ שלי
התאכזבתי לגלות שלא תמיד אוהבים אותי בגלל מי שאני. בחורות מקסימות יכולות להגיד שהן התאהבו בי בגלל אישיותי החיננית, האינטליגנציה הרגשית וגם הקריירה המצליחה, אבל בפועל הן גם אוהבות שיש לי ג'יפ ודירה משלי במרכז תל אביב, שאני מקושר עם האנשים הנכונים ושהזמנתי להן תכשיטים יפים שעשו אותן זוהרות יותר. בקיצור, הן מסתנוורות.
בהתחלה אולי ממני כי הן לא ממש יודעות מאיזה רקע אני בא, אבל כשהן מגלות מה גודל הארנק שלי (ובינינו הוא די כבד לאחרונה) הן לא מתביישות לבקש פרחים, יהלומים, להישאר בדירה ולארח על חשבוני את חברותיהן, להזמין מוניות ובאיזשהו שלב גם להשתמש באשראי שלי, למשל, כשמזמינים אוכל. גם אם לא הזמנתי אותן, הן מזמינות את עצמן, הרי מה זה משנה אני הגבר, אני המפרנס ולא חסר לי אז למה לא?
אז אני אגיד לכן למה לא, כי זה קצת מוריד לי את החשק, שמישהי מתלהבת מחשבון הבנק שלי יותר ממני ונכון שאני שמח לראות אותן גמישות וחטובות ואולי לצורך זה אני יכול לסייע להן ולהזמין להם מדריך כושר אישי או מנוי לחוג פילאטיס, אבל מפה ועד ללכת לסופרמרקט ולחייב אותי במאות שקלים או לקנות לעצמך את כל הקולקציה החדשה לאביב-קיץ 2016 של מותג יקר במיוחד, יש גבול.

לכל פינוק יש מחיר
באיזשהו שלב התחלתי להגביל את החברה האחרונה שלי. ביקשתי ממנה שתירגע, היא בעצמה מביאה הכנסה לא רעה אז למה כשאנחנו יוצאים היא מצפה ממני לשלם ולמה אנחנו עוברים לגור בדירה שלי ולא שלה? היא כמובן אמרה לי, ושתבינו שמדובר בבחורה מתקדמת ולכאורה פמיניסטית ומאוד מאוד מצליחה בתחומה, שזה ברור כי אני הגבר והיא רוצה להרגיש שהגבר שלה דואג לה ומחזר אחריה. אני מניח שבשבילה זה נוח שההוצאות יהיו עלי והיא תשמור לעצמה את כל ההכנסות, אבל זה יצר לנו שקעים בקשר הרומנטי, כי אני הרגשתי מרומה, גם אני רוצה אישה שתקנה לי ותעשה לי ולא, אני לא מתכוון שתלך כמו האחרונה שלי לזארה מן ותקנה לי על חשבוני בלי שביקשתי חליפות במאות שקלים. לא תודה.
בכל מקרה, אני רוצה לסיים בנימה אופטימית. כשאני מאוהב במישהי אני מפזר עליה הרבה אבל גם לזה יש מחיר, כי הרבה פעמים זה יוצר את הרושם הלא נכון: אני לא רוצה לקנות את אהבתה ואני גם לא רוצה שהיא תתרגל למותרות ולכך שאני המממן בבית. אני רוצה לפנק אתכן אז תנו לי אבל עשו טובה, אל תכסחו את העו"ש של הפרטנר שלכן, חלקו בהוצאות וחלקו בהכנסות ויהיה לנו כיף ומשתלם יותר להיות ביחד.


.015625