לא רוצה שהאהבה תפגע לי בקריירה

 הכרויות בכירים

 מאת: שי מרתון

האהבה חשובה שלי אבל ההצלחה חשובה לא פחות. במשך השנים יצאתי להרבה דייטים והיו לי חברות, ותוך כדי עבדתי כמו משוגע, בבקרים, בלילות, עונה לטלפונים דחופים, טס למשרד אם הבוס קורא לי, מבלה בדיונים ארוכים ומשימים, יושן בשדות תעופה בדרך ללקוח הבא.
היה לי מאוד קשה לנהל מערכות יחסים בהולד. כל פעם שמשהו הואץ או התקדם, שמצאתי את עצמי חושב עליה ומסיח את דעתי מהעבודה, משהו קרה. שלחו אותי למדינה במזרח הרחוק, לפגישה עם ספק חשוב, ביקשו ממני שאחליף מישהו. כאילו לממונים עלי יש חיישן מתי אני מאוהב, הם נלחצים ודואגים שזה לא יעבוד. רוצים שאני אעבוד רק בשבילם ולא בשביל האהבה ואני כמו מכור מושבע, ממשיך לזגזג בין העולמות.
לא מוותר על האהבה ומצד שני, לא מסוגל בלי העבודה. הבעיה היא שלא קל לחיות על מזוודות בין ארצות ולא קל לחזור למישהי שלא ראתה אותך שבועיים ועכשיו היא שואבת לך את הנשמה מרוב שהיא רוצה אותך רק לעצמה וחוששת מהפעם הבאה בה תסתלק לעוד חודש בחו"ל בלי מילה. כבר היו לי עזיבות, חברות שנעלו אחריהן את הדלת ולא חזרו, שהציבו בפני דילמה קשה: או אני או העבודה ובחרתי, בעבודה.

מתי יהיה לי מספיק?
באיזשהו שלב אני מאמין שאפרוש, שארגיש שמיציתי, האקשן והאדרנלין מפתים אך גם אכזריים. העייפות והתשישות גורמים לי להתפרק לבחורה על הספה, לעצום עיניים מול סרט רומנטי, להגיע מחוסר תיאבון למסעדת שף שהיא הזמינה שבועיים מראש. מצד שני, לוותר על עסקה חשובה, קידום מרגש, זה בלתי אפשרי אולי כשיהיה לי מספיק כסף אולי שיהיה לי מספיק מעצמי. אבל מתי היום הזה יגיע? הן שואלות וגם ההורים שלי, שרואים איך אני מתבגר מיום ליום לבדי. חבריי נישאים זה אחרי זה ואני עוד רץ אחרי פיתויים, לא רוצה לפספס כלום אבל בפועל: תפסת הרבה לא תפסת כלום. אני חוזר מעוד כיבוש עסקי למיטה ריקה, לשינה באלכסון, לבחורה שלא עונה לי לטלפונים, שכועסת עלי ולעולם לא תסלח לי.
אני רוצה לבחור אבל זה כל כך קשה: אני רוצה להצליח ולהוביל בתחומי, מרגיש שיש עוד הרבה מחוזות אליהם עוד לא הגעתי, שאני יכול להוציא מהחיים שלי יותר ומאידך, הבחורות לא מחכות, הן רוצות מישהו שיתחייב ושיהיה שם בשבילן ואני מבין אותן לגמרי. גם אני רוצה מישהי שתהיה שם בשבילי כשאני נוחת, שתרוץ אלי בשדה תעופה ותתמוגג מאושר ותחבק ותכין לי ארוחה חמה ותלווה אותי בקריירה התובענית שלי ושיהיו לה חיים משלה, שגם היא תיסע ותחווה ותבין מה אני עובר. אבל טרם מצאתי מישהי כזאת, שתתגמש, שתבליג, שתחכה.

רוצה מישהי שתחכה לי
אולי אני מצפה יותר מדי, לא מגיע לאף אחד גבר הפכפך כמוני, שיום אחד הוא בבית ולמחרת נוסע לשבועות ארוכים. רחוק מהעין זה רחוק מהלב, אמרה לי החברה האחרונה לפני שהיא נופפה לי לשלום מבעד למונית ונתנה לי להמריא בלי ששום דבר מחכה לי מאחור.
היום אני עושה מהפך, אני מתמסר ולא לעבודה אני רוצה להתמסר לבחורה, אני רוצה שמישהי אחרת תהיה הבוס שלי ולא הממונה האחראי עלי בעבודה, שכל דייט שלי מכניס אותו לסטרס שמא אתאהב ואפרוש. אני רוצה להשתעבד לבית עם המון ילדים, לערימת כלים בכיור, לשבת ביחד על הספה ולהתרפק כאילו אף לקוח לא יצלצל עוד דקה יקטע את הרצף המענג הזה.
אני יודע שהקריירה שלי אולי לא תהיה מרשימה כמו שרציתי, שארוויח פחות, אבל אם זו עבודה או אהבה, אני בוחר באהבה. הקריירה לא תלטף אותי בלילה, לא תטפל בי שאני חולה. אני בוחר באהבה והקריירה תחכה.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.171875E-02