ההיכרות הצליחה ואתם הזוג הכי מגניב בעיר

 היכרויות

 עכשיו לאחר ההיכרות הראשונית, כשאתם בזוג, בוודאי שמתם לב לתחרות שמתנהלת בין זוגות: כל זוג מרגיש את הצורך להבליט את עצמו ולהראות שהוא הזוג הכי מאוהב, מושלם ומצליח בסביבה. 

התחרות היא סמויה. אף זוג בעצם לא אומר במפורש לזוג אחר שהוא זוג פחות טוב ממנו, אבל פה ושם יש רמזים שנזרקים ויוצרים מתח בחלל. כמו למשל: שאלות ששואלים אתכם זוגות אחרים כבר בשלב ההיכרות הראשונית שלכם כמו, מתי אתם מתכוונים לעבור לגור יחד והאם תתחתנו בקרוב או מנסים לברר אם היו לכם משברים או מריבות וכמה בעצם אתם רבים וכמה פעמים בשבוע יוצא לכם לקיים יחסי מין וכדומה.

בשלבי היכרות די ראשונים, יש זוגות שגם אוהבים להזמין זוגות אחרים למסיבת זוגות אצלם בבית ולהשוויץ בבית הזוגי שלהם או לצאת בהכרזות מעוררות קנאה כמו "אנחנו מתחתנים במאי" וכדומה.
הזוגות הללו, תודו, יוצרים קצת לחץ בשלב זה של ההיכרות ביניכם. עד שהם לא מבשרים על מגורים משותפים או חתונה באופק אתם בעצמכם בכלל לא חשבתם על האופציה הזו או נלחצתם ממנה. אבל לפתע, שזוגות אחרים מתמסדים, אתם בעצם משווים את מערכת היחסים שהובילה אליה ההיכרות ביניכם לזו שלהם ובוחנים אותה דרך המסלול שלהם. פתאום צצות שאלות כמו כמה זמן הם ביחד? ומה אם בעצם הם פחות זמן מכם וכבר מתחתנים? תודו, שהמהירות שבה ההיכרות שלהם התפתחה לקשר הרציני שלהם גורמת לכם למדוד את קצב ההתקדמות של הקשר שלכם. כמו כן, העובדה שהם בשלבי היכרות ראשוניים ומכירים פחות גורמת לכם לשאול את עצמכם האם בן הזוג שלכם רציני והאם אתם בעצם רציניים?
 
 תחרות זוגית

תחרות זוגית עשויה להיות מלחיצה בכל שלב של היכרות.  מצד שני, יש בה גם משהו טוב. למשל, היא ממריצה. זוגות רבים בעקבות חבריהם שהתמסדו מתמסדים אף הם, בתקווה שמתוך הסיבות הנכונות ולא רק מתוך רצון להוכיח שהאהבה שלהם שווה לא פחות מזו של החברים. לאחר שלבי היכרות ראשונים, זוגות רבים נהנים להימצא בשלב בו נמצאים החברים שלהם. כלומר, שלבי היכרות של זוגיות ממוסדת וכך הם יכולים לחלוק חוויות משותפות על חיי הנישואין, למשל. אבל מה קורה כשהזוגות האחרים רק מוציאים לכם את החשק ומצב הרוח? כיצד מתמודדים באופן ריאלי ושקול עם המצב?
 
זוגיות בהמתנה
ראשית כל, אם ההיכרות ביניכם הולידה זוגיות טובה וחזקה אין לכם מה לדאוג. רק לכם יש את הזכות והיכולת לשלוט בקצב היחסים שלכם. אל תעניקו חשיבות רבה מדי למה שהזוגות האחרים חושבים על שלב ההיכרות שהגעתם אליו. אתם חיים בזוגיות הזו ולא הם. שכל זוג יעשה מה שטוב לו. אם לכם עדיין נוח וטוב שלא לגור ביחד, אז גורו בנפרד עד אשר תרגישו שאתם רוצים לגור ביחד. גם אז, מדובר כמובן בהחלטה הדדית ולכן, אם רק אחד מבני הזוג מעוניין להתקדם והשני לא, יש לחכות שגם השני יהיה מעוניין או לעניין אותו באפשרות של מגורים משותפים בדרך רגועה ואוהבת ולא חלילה, מלחיצה ומתוחה.
 
אל תרגישו צורך להציג הצגות זוגיות כשאתם בקרבת זוגות אחרים. כל זוג מביע חיבה בדרך אחרת. יש מי שאוהבים להתלטף ולהתחבק בפומבי או לקרוא זה לזו בשמות חיבה בשלבי היכרות ראשונית ויש מי שבקושי מחזיקים ידיים גם בשלבי היכרות מתקדמים יותר. עם זאת, זה לא אומר שזוג שהוא פחות נוגע ומביע חיבה בפומבי הוא זוג פחות אוהב. לעיתים מדובר רק בהצגות לשם רושם. זוגות שבקושי מתנשקים פותחים בסשן נשיקות סוער כשהם במסיבה של זוגות מול זוגות שמתנשקים בלי סוף בבית אך מתביישים להביע חיבה דביקה בפומבי. 
 
זוגות מחמד
אתם לא חייבים לשתף זוגות אחרים בפרטים מתוך חיי הזוגיות שלהם. ברוב הפעמים הם ירצו לשאוב מכם פרטים לשם רגילות או כדי לקבל אישור שההיכרות שלהם הולידה מערכת יחסים תקינה, שגם אתם באותה פאזה או נהפוך הוא: יקבלו חיזוק עצמי כשיבינו שמערכת היחסים שלהם טובה יותר לכאורה משלכם. זכרו, שלא כל מה שנראה כלפי חוץ הוא תמיד ככה באמת. זוגות רבים שמעמידים פנים של זוג מושלם רבים בטירוף בבית. התרכזו במערכת היחסים שלכם ובהעמקת ההיכרות ביניכם, נטרלו השפעות שליליות מהסביבה וכשתהיו מספיק בטוחים בעצמכם ובקשר שלכם תראו כמה פתאום המתחרים שלכם לא מזיקים כלל אלא בעיקר משעשעים.
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625