אל תיקח אותי לים

אנחנו שרועים על החוף, אני מנסה לגרד מעלי גרגרים טורדניים שנתפסו בחזייה. אני מרגישה איך המים משפריצים על כפות הרגליים ואת היד שלו מתקדמת לעברי. לכאורה, זו התפאורה המושלמת. המים חמים, כחולים, החול רך ונעים, השמש אוטוטו תשקע ויש לנו כאן יין וקישים.
 דייטים בים זה הכי קיץ ולמען האמת, די קל לארגן. הבחורים לא צריכים לגלות יצירתיות מיוחדת, מספיק שהם מביאים אותך לים והם יוצאים סופר רומנטיים.
מבחינתם, לא צריך להשקיע יותר מדי, בילוי חינם בלי להזמין מקום או לטרוח, מקסימום קונים ארטיק קרח או מבקשים מאמא לאפות פשטידה. מבחינתנו, הנשים, המחוזרות שלא קבעו את הים כלוקיישן לדייט מושלם, לא תמיד מדובר בכזה להיט.
כך למשל, בדייט הלוהט הזה עליו מדובר היינו אנחנו ועוד כמה שחקני מטקות קופצניים שירטו לעברנו כדורים בלי הפוגה ובלי לבקש סליחה, ילדים שיוצאים מהמים ומתנערים עלינו כאילו רק השתוקקנו לקבל מהם מי מלח, גזלן קרצייתי שלא מפסיק לנדנד עד שקונים ממנו משהו והרבה חול. למעשה, מרוב חול לא רואים את התשוקה.

החול נכנס לכל מקום בבגדים, נדבק, גורם להזעה ולא משנה כמה מאוחר והחוף מתרוקן לאיטו, החול נשאר והוא לא בהכרח נעים כמו שעושים ממנו. במיוחד לא אם הופתעת בדייט בים והבחור "הפתיע" אותך בדייט בים.
הוא לתומו חשב שיהיה כיף ושובב מצידו לקחת אותך לים, בעוד את בכלל פנטזת על ארוחת שף והתלבשת בהתאם כי אף אחד לא טרח לספר לך שאת עומדת לבלות ערב שלם בחוף הים. בלי בגד ים, על עקבים דקיקים, מורעבת ולא לאבטיח עם בולגרית אלא לסטייק משובח.
 
דייט בים – למה כן ולמה לא
כשחושבים על זה, מעבר לאי הנוחות, יש משהו חושפני בדייטים בים. הבחור, אם הוא זימן אותך מראש לים ובצורה מפורשת, יכול לראות אותך פתאום בלבוש מינימאלי יחסית (בבגד ים ותלוי בסגנון שלך אם ביקיני או שלם ותלוי כמה את רוצה להיחשף או לחשוף), לבחון את כישורי השחייה שלך או למשוח עליך קרם שיזוף, נגיעה אינטימית, עוד לפני שבכלל התנשקתם. העובדה שאת חייבת להגן על עצמך מפני השמש נותנת לו לגיטימציה למשוח אותך מכל הכיוונים.
מצד שני, אי אפשר להסתכל רק על חצי הכוס הריקה, בים, כשהגלים סוערים, עולים סודות ודיבורים אמיתיים. יש משהו בים שמושך אותך לתקשורת מלב אל לב, הרבה שיחות נפש היו לי עם בחורים בים ואולי זו הסיבה שהם בוחרים בים כמקום מפלט לדייטים. הזדמנות לדבר על האהבה או השנאה לים (תלוי את מי שואלים ומתי) ומשם מתגלגלים לשיחות, חיבוקים בחול, בירה במסעדת החוף הצמודה וזיכרון חווייתי לליל קיץ.
תחשבו גם על דייט בים בחושך, כשהמים אפלוליים והעולם נראה ריק וגם אם יש הרבה זוגות מסביב, לא ממש מרגישים. התחושה שרק שנינו בעלם היא נפלאה. קחו את זה לתשומת ליבכם כשאתם קובעים דייט לאחר הצהריים כשעוד מואר בחוץ והאווירה היא יותר סחבקית מאשר אינטימית.
 
איך תחזרו אחרינו נכון
 הבעיה היא שדייט בים כשלעצמו לא מספיק, הוא חביב, הוא שובר את השגרה של בתי הקפה והקולנוע, אבל הוא לא נגמר בפרישת מחצלת ופריסבי. אני רוצה שהבחור ישקיע, שלא רק ייקח אותי לים כי אין לו לאן ללכת, שיקים שם פיקניק, שיביא מוסיקה, אוכל, שתייה, שהדייט הקייצי הזה יהיה יותר מרק בואי נלך לים ונמצא את עצמנו שם, נזרום. לא רוצה לזרום, רוצה שיחזרו אחריי באלגנטיות, שמישהו יזיע בשבילי, שיבחר רצועת חוף מבודדת או שייקח אותי לראות את הים מתצפית מיוחדת, מהצוקים, שיפתיע אותי גם במקום הכי לא צפוי בעולם.


0