היכרויות חדשות ו אהבה בלימודים

 היכרויות
 
ביטחון עצמי הוא מצרך חשוב עבור יצירת היכרויות חדשות בשאיפה ליצירת קשרים רומנטיים. אז נכון, יש את מלכי הכיתה שנולדו עם מנה ענקית של ביטחון עצמי בילט-אין בגנים ומאז ומתמיד רגילים לקבל כמויות אדירות של תשומת לב ולכבוש את לב כולם ויש את הטיפוסים הנחבאים אל הכלים, הביישנים והסגורים יותר שמחכים שיגלו אותם ויכירו אותם יותר לעומק.

אבל לפעמים, כדי לבלוט החוצה במפגשי היכרויות מסוגים שונים, למשל, במסיבה רבת משתתפים או בקמפוס השופע פנויים פנויות שמחכים לחצי השני שלהם, אין בררה אלא לעשות קצת שיווק עצמי. כלומר: לגרום לדייט הפוטנציאלי להבחין בקיומכם.
חשבו על זה ככה: לא חבל שתפסידו מערכת יחסים נהדרת עם מישהו שמוצא חן בעיניכן רק מפני שחיכיתם שהוא יתחיל אתכן קודם או לא הבעתן סימנים של התעניינות ואופס, החברה הכריזמטית שלכן עטה על הטרף ולכדה אותו לפני שבכלל הספקתן למצמץ?
 
מי שמתבייש - מתייבש
 
אפשרויות רבות ליצירת היכרויות חדשות מביאה איתה שנת הלימודים החדשה אשר מהווה הזדמנות לשפצר את הביטחון העצמי שלכם, במיוחד אם במקרה התחלתם ללמוד במקום חדש או עברתם חוג ואתם נכנסים אל תוך חברה טרייה לגמרי שאין לאנשים בה דעות קדומות עליכם. זה הזמן להראות וליצור היכרויות חדשות. אבל זיכרו, אל תנסו להפוך למי שאתם לא! אותנטיות היא אלמנט חשוב לא פחות מביטחון עצמי, אתם צריכים להרגיש בנוח בתדמית החדשה שאימצתם ולפעול בטבעיות ובהתאם לאינסטינקטים שלכם. אתם מחפשים אהבה ורוצים שמי שיאהב אתכם יאהב את האני האמיתי שלכם. התדמית החדשה נועדה רק לשפר את הסיכויים שלכם לבלוט בשטח.

אז איך עושים את זה? איך מצליחים ליצור את הרושם הכי טוב במפגשי היכרויות ?
 
מייקאובר אישי
 
מראה חיצוני: מה דעתכם לשפר את ההופעה החיצונית? לשנות את המראה הרגיל ולאמץ מראה מרענן? אתם יכולים לגשת לספר ולבקש תספורת חדשה ואופנתית, לגשת להתאמת איפור אישית בחנות למוצרי איפור, לבחור לעצמכם מלתחה חדשה בחנויות הבגדים. הכי חשוב שתרגישו בנוח במראה שנבחר.
 
תכונות חיוביות: חשוב מאוד בעת מפגשים קבוצתיים (שהם מקום נפלא ליצירת היכרויות חדשות) להקרין חיוניות ולהבליט את הדברים שאתם אוהבים בעצמכם ומחשיבים כתכונת אופי חיובית. אם למשל, תמיד החמיאו לכם על חוש הומור מצויין, גלו אותו בפני החבר'ה החדשים ואם תמיד אמרו לכם שיש לכם קול נפלא לשירה, אתם יכולים להירשם למקהלה בקמפוס וכך ליצר היכרויות עם אנשים שאוהבים כמוכם שירה וגם לפתח את הפוטנציאל שלכם.
 
חיוכים: אנשים אוהבים לראות ולהיות עם אנשים בעלי גישה חיובית, חייכנים ותוססים שמגלים אופטימיות ומקרינים שלווה ורוגע. הפסיקו להילחץ במפגש היכרויות מחברת אנשים חדשים, הם הרי בני אדם כמוכם גם אם לפעמים נראה לכם שהם סופר מתנשאים או בעלי ביטחון עצמי מופרז. אף אחד לא מושלם. זיכרו שגם להם יש דברים שהם פחות אוהבים בעצמם ונקודות תורפה ונסו לראות את הצד האנושי והחיובי בכל אחד. כך תרגישו נוח בכל קבוצה וגם אנשים ירגישו נוח אתם, כיוון שלא מיהרתם לשפוט אותם.
 
קחו יוזמה: נכון, לפעמים זה עניין של טיימינג ומומנטום, אבל לפעמים הרגע פשוט יעבור מבלי שתלכדו אותו. אם אתם חשים קרובים או נינוחים יותר בקרבת הדייט הפוטנציאלי, אל תתמהמהו ונסו לדבר איתו. אל תחשבו יותר מדי על איך אתם נראים או מתנהגים כי ביקורת עצמית זו רק תלחיץ אתכם יותר במהלך מפגשי היכרויות. זרמו עם השיחה וזיכרו תמיד שיהיו עוד הזדמנויות לפתח היכרויות חדשות - אם לא עם אותו אחד אז עם אחרים.
 
  
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

2.929688E-02