תפסיקו להירדם עליי

 הכרויות אקדמאים

 

מאת: מושיקו

לאחרונה אני מוצא את עצמי מפהק בעל כורחי, תוך כדי צפייה בסרט, חיבוקים ומריחות ונישוקים, אני עייף, עבר עלי יום גדוש פעילויות אבל אני מחזיק את עצמי. אם אצא לדייטים רק בסופי שבוע לא אוכל לנהל מערכות יחסים. הבחורות, לעומתי, שמות פיהוק גדול על כל הסיטואציה ומפגינות את העייפות שלהן גם בשיא האקשן.

תשישות זה לא סקסי
החיים צפופים ומעייפים, אני יודע, גם אני עובד קשה, מכור לקריירה תובענית ובקושי מספיק להשלים פערים בטלוויזיה וערמת הספרים הענקית שמטפסת לי מהרצפה לגובה מוכיחה שאין לי מספיק זמן לעצמי או להקדיש לקריאה, החברים הכי טובים התייאשו ממני, הם מבלים עד השעות הקטנות של הלילה על כמויות מטורפות של קפאין. אני עייף מהמרוץ ובכל העומס הזה אני מנסה להשאיר לעצמי אוויר צח לנשימה וליציאות רומנטיות. הבעיה היא שדייטים דורשים אנרגיות, כל פעם מחדש להגיע לאותו בית קפה בהתלהבות, לדבר על עצמך כאילו זו הפעם הראשונה שאתה עושה את זה ולחוות את הנשיקה הראשונה, הפעם הראשונה, הכל מההתחלה ולהעביר תחושה שאתה מרוגש ושזה הכל חדש. ולפעמים אין לך כוח להעמדות פנים אז אתה פשוט מנמנם, מנקר לה מול העיניים, משפשף את העפעפיים בתקווה שהיא תבין את הרמז. אבל עד שכבר הפכתי לערני ואנרגטי, למדתי לישון לפני דייטים או פשוט לשתות הרבה כוסות קפה במהלך הדייט, הן מחזירות לי את מה שמגיע לי ונרדמות לי מול העיניים.
אתה לא משעמם, הן אומרות, זו אני שעייפה אבל המריטות והתשישות שלה לא בדיוק מושכות בעיניי. לראות בחורה בוהה בך או מסתכלת על השעון בציפייה שהזמן כבר יעבור זה לא סקסי, בלשון המעטה. אני מנסה לרגש ולגוון, לוקח אותם לאוויר הצלול, לנסיעת מבחן ברכב, לתצפית מרהיבה על תל אביב, בהתחלה הן מתעוררות וואו, מתרשמות ממני, אבל זה לא מחזיק כי מהר מאוד הן שוקעות בנמנום.

אין דבר העומד בפני העייפות
לקולנוע אני כבר לא לוקח אף אחת לא אחרי שהייתי צריך לטלטל בכוח את הבחורה האחרונה שנרדמה לי על הכתף ועוד בסרט פעולה של יריות ובלגנים בסאונד מטורף. לה זה לא הפריע. לי לעומת זאת זה כן הפריע, אם את כל כך עייפה למה קבעת דייט רק כדי לסמן וי ביומן?
לו הייתי יודע את סוד הקסם, הייתי מגלה לכולכם איך להעיר בחורות, הבעיה היא שאני מרגישה שעברנו את קו השלושים ואולי זה מרגיש מעייף. הדייטים מתחילים בשבע במקום בעשר כמו שיצאנו בצעירותי, את ההרפתקאות החליפו בתי קפה דחוסים, פתאום צריך לקום לסידורים או לעבודה גם ביום שישי אז כמעט כל דייט לילי מתקצר בשל הצורך להתעורר למחרת, שותים פחות כדי לא לקום עם האנגאובר קדחתני. בקיצור, התבגרנו והתעייפנו.
לפחות תשימי יד, אני חושב בלב על הבחורה האחרונה שפערה פה בפיהוק עצום מולי, בלי בושה בכלל. להפך, היא אמרה לי שעייפתי אותה, שאני יותר מדי היפר בשבילה, היא מעדיפה מישהו סולידי שיתאים לאורח החיים השלו שלה. זה מתסכל לחפש בחורה שיש בה עוד זיק של התלהבות ולמצוא מישהי שמעדיפה להתכרבל במיטה מול כוכב נולד במקום שתיקח אותה ללילה בלתי נשכח בעיר. לפעמים בא לי לחזור אחורה בזמן עשור לאחור כדי להרגיש שוב איך היינו קורעים את העיר בדייט, נוסעים רחוק, בלילה אחד עוברים כמה פאבים, נהנים מהביחד ולא מחשבנים כמה שעות נישן בלילה. אתם יודעים מה? אני בעד דייטים בבוקר ככה כל היום לפנינו, זהו, החלטתי, בדייט הבא אני עושה בראנץ', ככה אף אחד לא יהיה עייף לא יהיו תירוצים של מחר יום עבודה, יום שישי או שבת בראנץ' וזו אולי תהיה הצלחה היסטרית, אספר לכם איך היה.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625