מתי תלמד לגעת?

האצבעות שלו צובטות לי את הבטן, הידיים שלו מדגדגות לי את הצוואר, מעבירות זרמים שגורמים לי לקפוץ בבהלה מהספה. המגע שלו לא אוהב, זה מגע מרתיע.

מאז שהכרנו אני רק מתרחקת ממנו, ככל שאנחנו מתאהבים ככה אני תופסת מרחק. מרוב שהוא מאוהב הוא רק רוצה לגעת בי יותר ויותר, אבל לרוע המזל, זה לא נעים לי: זה צובט, זה מדגדג, זה מחשמל ולא במובן הטוב. לכי תסבירי לאהובך שיש בו הכל אבל מגע זה לא בשבילו. הרי זה הדבק של הזוגיות, המגע, ביחד, שפת גוף משותפת, תיאום הרמוני.

מעביר בי צמרמורת
יש גברים שבאמת יודעים לגעת. כמה אקסים מופלאים עשו לי אחלה עיסויים בבהונות שלא היו מביישים מסאז'יסטים מדופלמים. היה בחור שמרח אותי קבוע בשמנים ארומאטיים ועוד אחד שליטף אותי ברכות בכל אמבטיה עם סבונים נוזליים, זרמנו מאושר ביחד.
אבל אי אפשר לקבל הכל בחיים ודווקא הנוכחי, זה שלגמרי מתחבר אלי ואני אליו, שהאהבה בינינו פורחת, משהו במגע שלו מכאיב לי, מרחיק, זר. אולי זו סוג של אנמיות, הוא חצי נוגע, בפחד, בקושי, כאילו נסוג לפני השיא, מעביר יד אבל לא חובק ולפעמים זו האגרסיביות שבו, במקום בעדינות נעימה – הוא מועך אותי בכוח. אין לו את הבאלאנס שאני מחפשת, מגע עמוק שנוגע באמת, כזה שיגרום לגוף שלי להשתחרר או להשתוקק אליו בחזרה.
היו פעמים שניסיתי להעביר לו קורס באמנות המגע, להסביר לו לאן לכוון וכמה להשקיע ואפילו גזזתי לו ציפורניים ומרחתי לו קרם אהוב על הידיים והדגמתי לו על עצמי איך אני אוהבת אבל כלום לא עזר. בסגנון שלו זה תקיף או אדיב מדי, רופס, כמעט בלתי מורגש או מכאיב לעצמות. לפעמים מתחשק לי לשלוח אותו לקורס מיוחד בו ילמדו אותו לגעת בי.
הנחמה הגדולה היא שאני מסבה לו עונג בכל נגיעה בין אם חיבוק או נשיקה, כשאני מעבירה אצבע בשערו ומסרק את הקרקפת או סתם נוגעת בלטיפות בסנטרו, בכל מגע בעוד אני מצטמררת כשהוא משיב בחזרה, הוא נהנה.
משהו בתיאום בינינו לא עובד. הוא בא לנשק ונתקע לי באף, אני מכוונת את ידו לעורף והוא פולש לגב. מתחשק לי להגיד לו: לא, לא ככה, אבל גם כשאני מראה ובכל פעם שאני מתלוננת או רוטנת, הוא נעלב. זו לא אשמתי, הלוואי ויכולתי אחרת, הוא אומר ומשחרר מבוכה וכל מה שקורה זה שבמקום שהמגע ישתפר פשוט אין מגע. הוא פוחד לגעת בי ואני נרתעת לגעת בו כדי לא לקבל מגע לא רצוי בחזרה ובסוף אנחנו יושבים על הספה מרוחקים, קפואים על מקומינו, מחכים שהרגע יחלוף.

אהבה ולא ממגע ראשון
אני עוצמת עיניים, מדמיינת שהוא נוגע אחרת, שזה מעביר בי אנרגיות של תשוקה, בפועל אני קופצת מכל נגיעה, אבל אם אני מתאפקת, זה עובר בשלום ואנחנו עוברים ליהנות בדרכים בהם המגע צולח. במשך הזמן, האימונים וההכוונות ועם הרבה כוונות טובות, הוא נוגע טוב יותר ומשהו בקורדינאציה בינינו מסתדר. אולי ככה זה כשמבשילים ביחד, כשלומדים את נקודות התורפה ואת המקומות הכי אינטימיים ולא מוותרים. הוא כבר מגשש אחריי באפילה ויודע בדיוק איך לגרום לי לרטוט ואני תופסת בו במקלחת, מלטפת והכל ברוח שובבה וטובה. היה שווה להתאזר בסבלנות כי גם מגע זה משהו שלומדים, שבא עם ההסתגלות לגוף זר, למגע של מישהו אחר, ואם תקשיבו לשפת הגוף שלכם אולי גם יגעו בכם כמו שאתם אוהבים.


0