רומנטיקה חשאית, הקשר הסודי

 היכרויות

חברה א': "הי רציתי לספר לך שיש לי חבר".
חברה ב': "וואו! מזל טוב. ממתי? איך? אפילו לא אמרת לי שיש לך דייט!".
חברה א': "כן, סורי, האמת היא שאנחנו יוצאים כבר חמישה חודשים".
חברה ב': "מה? ולא אמרת לי כלום? חשבתי שאנחנו חברות טובות!"
 

לא מדובר במשחק של פור פליי או במערכת יחסים אסורה. זוגות רבים מעדיפים לשמור, לפחות בתחילת הקשר, את הזוגיות שלהם בסוד. למה? כל אחד וסיבותיו. יש זוגות שכבר נפגעו בעבר במערכת יחסים אחרות בהן הם יצאו לאור מוקדם מדי ולאחר מכן התפרקה החבילה וכל אחד מהם נשאר עם השאלות הלא נעימות של – למה נפרדתם וכולי ויש זוגות שפשוט מעדיפים לייצב את מערכת היחסים שלהם טרם הם מספרים לעולם על קיומם ויש זוגות שפשוט חשים שהאינטימיות כה חשובה לקשר עד כדי כך שהקשר עלול להיפגם אם אנשים נוספים ידעו עליו.
כמו כן, יש מי מכם שלא ירצו לספר כדי לא לשמוע ביקורות שליליות מחברים על טיב הקשר או יסננו מראש את הלחצים של "מתי תביאי אותו לארוחת ערב" ו"למה אתה לא מציג לנו את החברה החדשה שלך?". כך או כך, קשרים רבים מתבשלים בחדרי חדרים בלי שאף אחד ידע עליהם.
 
איך מסתירים? 
אז בחרתם שלא לשתף את העולם בקשר הרומנטי החדש שלכם. אולם הטלפונים של החברים השדכנים לא מפסיקים להגיע. פתאום לכולם יש מציאה מדהימה עבורכם והאקס נפרד מהחברה שלו וכולי. איך אתם ממשיכים לנהל קשר רומנטי סודי בלי שיחשדו בכם? ראשית כל, היו יצירתיים עם התירוצים אך הישמעו אמינים. אי אפשר לדווח על וירוסים במשך שבועות וגם יצאתי לטיול או אני עייפה ועסוקה לא הולך לאורך זמן. אתם יכולים להצהיר שכרגע אתם לא בקטע של דייטים או פשוט להגיד לחברים בקול תקיף שלא יסדרו לכם אף אחד. אם הם שואלים למה או חושדים, פשוט נסו להגיד בביטחון ששום דבר לא קורה או השאירו רמז מסתורי: כשיהיה משהו ששווה לספר עליו, אתם תדעו מזה. מי שיגלה מה קורה בדיעבד בוודאי ישמח בשבילכם גם אם זו חברה שביטלתם את הפגישה עמה לטובת הדייט הסודי.
 
מתי מספרים? 
כשמרגישים בבטן שזה הזמן הנכון עבורכם. אתם יכולים להגיע להחלטה הזו ביחד או כל אחד לחוד. יתכן שאחד מבני הזוג יספר לכל החברים ואילו החצי השני יעדיף להתבשל עם ההחלטה עוד קצת. אתם יכולים לספר יחד, כמו למשל, להגיע למסיבה כזוג בלי להותיר מקום לשאלות, כולם כבר יבחינו שאתם זוג או לספר כל אחד בנפרד שיש לכם מישהו חדש בחיים. אתם יכולים לעשות זו כהצהרה רשמית או בהדרגתיות: לכל חבר בנפרד, או להתחיל עם המשפחה ואז לעבור לחברים ולהפך. אתם יכולים לסייג את ההצרה ולספר שזו רק ההתחלה ולכן אתם עוד לא יודעים לאן הקשר הולך או לשתף ולספר מה שמתחשק לכם ומרגיש לכם נכון. סך הכל, יתכן ולחברים יש טיפים מצויינים ושהיציאה לחברה רק תשפר את מה שחוויתם באינטימיות. זיכרו שזה שכולם כבר יודעים עליכם לא אומר שאין לכם יותר אינטימיות. מדובר בתחושה סובייקטיבית וחוץ מזה, אתם לא חייבים לצאת כל הזמן עם עוד זוגות או למקומות המוניים. השאירו לעצמכם זמן להיפגש רק שניכם במקום שאף אחד לא מכיר אתכם או במקום שהוא רק שלכם – בבית או בחדר בבית מלון. אתם יכולים להשאיר מנהגים ושמות חיבה שהם רק שלכם והחבר'ה לא יודעים עליהם ועוד דברים שחיוניים לתחושה שלכם של פרטיות ואינטימיות. 
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

3.320313E-02