גברים לא אוהבים נחמדות

 הכרויות אקדמאים

 מאת: רעות ל

הידעתם שבסוף אוגוסט (ה-31.8) יתקיים יום הנחמדות הבינלאומי? יום כזה שבו כל אחד מאיתנו ישתדל לעזור לזקנה לחצות את הרחוב בבטחה או להביא פרחים לאהוב ליבו או סתם לחייך לאנשים. היום הזה חשוב לי באופן אישי כי אני מה שנקרא בחורה נחמדה.
בבית הספר עזרתי לכולם בשיעורי בית, בצבא הייתי, כמה צפוי, מש"קית ת"ש, באוניברסיטה הגעתי עם מחשב נייד וסיכמתי עבור כולם ותמיד הייתי הידידה הכי הכי טובה של הבנים הכי הכי שווים והחברה הכי טובה, הצל, של הבנות הכי שוות. איכשהו נבלעתי בין הביצ'יות למסוקסים, שרצו זה את זו ושכחו אותי באמצע.
גיליתי שדייטים יש לי רק עם גברים חננות שהרגישו שהם מתפשרים על נחמדה כמוני. באתי להם בקלות, חיזרתי, הייתי נעימה והכל בעדינות וברכות והם רצו הארד קור. מישהי שתשחק אותה קשה להשגה, שתבריז, שתסנן, שתגיד להם שהם לא מספיק טובים בשבילה. אני זו שהם הביאו להורים אבל סיימו את הקשר בכך שאני נחמדה מדי, הם לא רוצים שאני אפגע, הם אוהבים אותי כמו החברה הכי טובה.
אין לי מספיק סקס אפיל, כשאני מתלבשת סקסי, אומרים לי שאני נראית כמי שרוצה להיות כמו אמא שלה. אני מאוד משתדלת להעז אבל בסוף יוצא שאנשים שואלים אותי אם הכל כשורה ומה קרה לי? הרי אני כזו נחמדה...

עשיתי ניסיון והופתעתי
בנות טובות תמיד מנסות להיות ילדות רעות. פעם אחת אמרתי שאני אנסה ונראה איך יצא. ראיתי איך חברות שלי מנפנפות מהר או יש להן קול מפלרטט ואיך הם מצליחות לסובב בחורים. בהתחלה זה הדאיג אותי, סלדתי מהמניפולטיביות הזו אבל ראיתי שזה הולך להן, שמשהו שם מצליח. ניסיתי גם. הבעיה היא שבחרתי תזמון מאוד לא מוצלח לנסות את הניסוי שלי. שודכתי לידיד של חבר טוב, שהגיע להוט ומחוייך וספג ממני מטח של ביקורת מרושעת ואף בשמיים. למחרת התקשר הידיד ושאל מה עובר עלי: הבטחתי לו שאת נחמדה, הוא הגיע מפגוע מקשר רומנטי וקיבל ממני כאפה רצינית. התקשרתי לבחור להתנצל, אמרתי לו שלא הייתי אני ולא במיטבי, האשמתי את המחזור, אבל הוא כבר היה אנטי לגמרי.
חזרתי להיות נחמדה.

נחמדה למרות הכל
אמא שלו תמיד אמרה לו שמגיעה לו בחורה נחמדה כמוני, השכן שלנו מגיל קטן. הוא יצא עם כל כך הרבה בנות משגעות וקיבל יחס מעליב או נזרק. אבל הוא המשיך לחפש אותן, מתמגנט אליהן בדחף בלתי נשלט. יום אחד נפגשנו בשכונה לשעבר, הוא זכר אותי כהנחמדה של העיר. ביקש את הטלפון, הפליא אותי ובדייט הכל זרם. משהו בנחמדות שלי, כך אמר, המיס לו את הלב. זה היה בלתי יאומן אבל כשנפרדנו, הוא זרק אותי בצורה די בוטה, חתך את הקשר בלי הסבר או סיבה, אמרתי לו להתראות יפה ואפילו שלחתי לאמא שלו עציץ מתנה כאות תודה על הארוחה שבישלה לנו.
נשארתי נחמדה גם אחרי שנזרקתי. אולי הייתי צריכה להגיב בכעס, להגיד לו שזה לא בסדר, שלפחות יגיד למה, לחלץ ממנו בכוח סיבה ואולי לשתוק ולא להחזיר לו בתגובה שהכל בסדר ושיהיה לו בהצלחה. אבל לא יכולתי, נשארתי אני, הנחמדה של השכונה.
 אבל אתם יודעים מה, גם אם לפעמים אני כועסת על עצמי שאני יותר מדי נחמדה, יום אחד אני אמצא לעצמי בחור נחמד ואם זה אומר שעד אז אשאר כפי שאני, נחמדה ולבבית גם אם לפעמים אסבול מכך, אני מעדיפה להיות נחמדה כמו שאני ולא להשתנות למען אף אחד.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625