ככה הציעו לי נישואים

 אתר הכרויות

 

נטלי

איך עשית את זה? איך גרמת לו להציע לך נישואים? כולם שואלים אותי, כאילו זה עניין תמוה שמישהו מציע למישהי נישואין ובוחר בה להיות אשתו. הרי כל יום מתחתנים כמה וכמה אנשים במדינה, שבחרו אחד בשני אז למה אצלי זה צריך להיות אחרת?
אני אגיד לכם למה. כי אצלנו כל החברים רווקים וכל החברות שלי נאבקות שנים בבני זוג עיקשים שלא עושה רושם שאי פעם ישלפו את הטבעת הנחשקת, כשחלום הנישואים מתרחק מעיניהן ואילו אני, רווקה זחוחה עד לא מזמן, שהתגלגלה בין בחורים, שסירבה לרבים, שהיה לה כיף עם עצמה ובכלל לא היתה לחוצה, מוצאת בחור ומתחתנת ממש בקרוב, חצי שנה בלבד מרגע הפגישה.
ועוד איזה בחור, סרבן בחורות ידוע, אחד שחברות קודמות השקיעו בו שנים רבות של חיזורים כדי בסופו של דבר למצוא את עצמן בלעדיו.
הכרתי אותו הרבה מאוד זמן לפני, היינו ידידים לעת מוצא, מאלה שנפגשים כשאף אחד מהחבר'ה לא מגיע לאיזו פגישה ומוצאים את עצמם מריצים דחקות לבד. אף פעם לא היתה שם משיכה או כמיהה, זו היתה ידידות נטו ולכן, כשאני מספרת לאנשים עם מי אני מתחתנת, הם מתקשים להאמין שהוא, דווקא הוא מכולם?

התחלנו ידידים, המשכנו אהובים
אז אני אספר לכם איך הציעו לי נישואים. קודם כל, נפגשנו אחרי זמן ששנינו היינו רווקים ונמאס לנו מהסצינה, היינו כבר בשלים לקשר רציני. הקטע המצחיק הוא שנפגשנו באתר הכרויות. פתאום זיהיתי אותו והוא אותי וישר התחברנו כי מזמן לא נפגשנו ואמרנו שאם נפגשנו ככה, אז כנראה צריך לצאת ביחד בקטע רומנטי. הרי עד כה יצאנו רק כידידים אז למה שלא ננסה את הגרסה הרומנטית?
יצאנו והיה נחמד, לא מעבר אבל משהו בנו דחף לעוד דייט ועוד דייט ונעשה לנו נוח ונחמד ביחד ולאט לאט, הגיעה גם התשוקה. אולי כי בהתחלה התביישנו להראות אותה, מעצם הסיטואציה, הרי עד לא מזמן היינו סתם ידידים, אבל ברגע שזה הרגיש נכון, היא התפרצה במלוא עוצמה.
ידעתי שיש לי עסק עם בחור קשיח, שלא נענה במהרה לחיזורים, אז ממש כמו שהספרים מציעים, העמדתי פנים שהוא לא הדבר העיקרי בחיים שלי. כשהתאפשר לי, עניתי לו לטלפונים וכשהוא העמיד פנים עסוק, לא התנהגתי כמו חברותיי, שמיד עשו סצנות ופרצו ביבבות, אמרתי לו שאין בעיה ושיתקשר כשיתפנה. נתתי לו את החופש שהוא כל כך רצה וכשהוא קיבל את זה ממני, הוא פשוט הרגיש שהוא חייב אותי.

לאט לאט גברו מצדו החיזורים, הטלפונים, הפרפרים בבטן. ראיתי שהוא מתאהב  ויחד עם זאת עוצר עצמו, לא רוצה להראות לי כמה הוא נזקק לי לפתע. העמדתי פנים שאני לא רואה את זה, פחדתי בעצמי להתאהב ודווקא בו. תמיד דמיינתי את עצמי עם טיפוס אחר, אבל החיים לפעמים לוקחים אותנו לכיוונים אחרים. עברנו לגור יחד. כולם אמרו לי שעכשיו שיהיה לו נוח הוא לא יתחתן. כבר היו בחורות שהוא עבר לגור אתן אבל הטבעת מעולם לא היתה חלק מהעסקה.

יש לי מישהו וזה לא אתה
ידעתי שאני רוצה להתחתן ואתו. ידעתי שמהדירה הזאת אני יוצאת אישה נשואה, אבל לא ידעתי איך אני עושה את זה. בהתחלה נקטתי בשיטה של וואו כולם מתחתנים ואיזה יופי ואיך אני רואה את עצמי בחופה, אבל הוא נשאר אדיש, אחר כך חשבתי להציב לו דד ליין אבל ראיתי איך זה הרס את הזוגיות של אחותי אז נמנעתי. בסופו של דבר החלטתי ללכת על טקטיקה אחרת: מחזר בדיוני. כל הזמן דברתי על מישהי פיקטיבי בעבודה וכמה שאנחנו חברים טובים, רמזתי לו כמה קלה אני להשגה בעיני אחרים כשאין לי טבעת. בהתחלה הוא חשב שאני עובדת עליו אבל ככל שהמשכתי לספר על הקשר המיוחד, הוא התחיל להגיד לי כמה הוא אוהב אותי ולא רואה את החיים שלו בלעדי. פתאום זה היה ממשי בעיניו, שאני עוד עלולה לעזוב אותו.

ואז היום אחד, הוא לקח אותי לצימר ושלף משם קופסא קטנה עם יהלום ענקי. ידעתי שהוא מתכוון לכל מילה, במיוחד שהוא עשה את כל האירגון לקראת החתונה. זה הסוד, לא להילחץ אבל כן קצת להלחיץ, כי אי אפשר לחכות לנצח.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.367188E-02