משחקים באהבה

 אתר היכרויות

 

אחרי תקופה מסויימת של דייטים לוהטים, את לפתע מגלה שהכל הולך בקלות מדי. פתאום את נלחצת, מה עם הקשר הרומנטי ביניכם יהפוך לסטנדרטי ומערכת היחסים תיכנס לשיגרה ובכלל, הפרטנר שכרגע הוא המחזר הכי מפנק בעולם, יתפוס אותך לפתע כמובנת מאליו. 
זה הרגע שבו את מתחילה להילחץ ובמקביל ללחץ לעשות לו טריקים וגם הוא, שקלט אותך או חושב שבנות בעצם אוהבות את הבלתי מושג, משחק אותה קשה להשגה. את לא עונה לו לטלפונים, הוא מסנן, את מדברת אתו המון על האקס והוא פוזל לבחורות אחרות באמצע הדייט שלכם.
בקיצור, תכסיסים שכאלה, חברים, אומנם יוצרים אקשן בקשר הרומנטי, אך במקביל הם עלולים לחבל בכל מה שטרחתם עליו עד כה. לא סתם החברות שלך אומרות לך שלא תשחקי באש, כשאת משחקת בלב של החבר שלך. 

מחפשים תשומת לב

יש דרכים נכונות ויעילות להשיג תשומת לב מהפרטנר ויש דרכים מפוקפקות להשיג תשומת לב. למשל, לקרוא לו סתם בחמש בבוקר כי משעמם לך ועוד בתירוץ שאת מרגישה נורא וחייבת אותו לצידך הוא בעצם שקר, כי סתם רצית לבחון אם הוא באמת יעשה מאמץ ויבוא. כשהוא בא הוא מגלה שאת במצב סבבה ואת עוד טורחת לספר לו מה היתה המשימה ושהוא עמד בה בהצלחה.
טעות! בפעם הבא כשתרגישי באמת רע, הוא כבר לא ידע אם להאמין לך. שאלה של אמון חשובה בזוגיות, לכן כדאי לחשוב פעמיים טרם אתם פוגעים באמון ההדדי שיצרתם זה אצל זו. גם אתה, שאומר לה בכוונה שאתה לא בטוח בקשר ביניכם למרות שאתה בטוח במאה אחוז שהיא אחת, עלול לגלות שיצרה אצלה אי ביטחון שבמקום שיוביל לכך שהיא תחזר אחרייך נמרצות ותנסה להוכיח שהיא מדהימה עבורך, למעשה, תביא לך את זה בבומרנג שבוע אחרי ותכריז שצדקת, אתם באמת לא מפתאימים. אופס, עכשיו כבר קשה לתקן את הנזק ואם תספר לה שבעצם עבדת עליה, היא מקסימה ואתה מאוהב בה לאללה, היא עלולה עוד יותר להתרגז מהטריק הרגשי הזה ולזרוק אותך על אמת.

על קנאה ורגישות

ממה עוד כדאי להימנע?

-          כשאתה רוצה לגרום לה לקנא בכח ומזמין עוד ידידות שלך לדייט בלי לספר לה. פתאום אתה נמרח עליהן. הבחורה שלך לא תקנא, היא עלולה לקרוא לך בוגד ולזרוק אותך. ואם אתה אוהב אותה, אז למה לך כל הבחורות האלה שיקרקרו סביבך? חבל לפספס אהבה בגלל שאתה רוצה לבדוק מהם הגבולות.
-          - הוא קבע עם החברים שלו לסרט, אמרת שאין בעיה בכיף שיצא קצת עם חברים, שירכל עלייך, אבל רגע לפני שהוא בא ללכת, התחלת ליבב ואמרת לו שאת לא מבינה איך הוא יוצא עם חברים כשהשבוע בקושי התראתם. פעם הבאה תגידי לו מראש שבעצם יש לך בעיה עהוא יוצא, אל תגבילי את החופש שלו, אבל גם אל תעמידי פנים שאת בסדר אם זה ותגרמי לו לבטל את התוכניות בגלל שהתחשק לך. היי כנה, זה מתכון בטוח להרוויח ביושר זוגיות יציבה.

זוגיות עם פלפל

כל מה שאתם צריכים כדי להרגיש בטוחים בזוגיות קשור למעשה בכם. אם תנהלו שיחה על הזוגיות שלכם, מה מפריע מה חסר, מה היה שם בהתחלה ולאט לאט התפספס, תגלו שיש דברים שהפריעו לשניכם, אבל משום שאף אחד מכם לא טרח להגיד אותם בקול רם, הם נשארו בבטן והציקו. מעבר לשיחה זוגית אינטימית, אפשר לחדש את הלהט בצורות רומנטיות וחביבות יותר.
כמו למשל, מחוות רומנטיות. איזה כיף לקבל במפתיע פרחים או בונבוניירה או סתם חיבוק לא צפוי. אתה יכול לקפוץ אליה עם הצעה לערוך סיבוב לילי באוטו וזה יהיה גם מקסים מצדך לשגר סמס אוהב רגע לפני שהוא נרדם. זיכרו, שהמחוות הקטנות ביומיום הן שמעניקות טעם לזוגיות בעת השגרה. לא כל יום צריך לעשות משהו גדול כדי להרגיש שעדיין יש לכם אנרגיות זוגיות ושאתם הזוג הלוהט של פעם.
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

6.640625E-02