דברים שאסור לעשות בדייטים - מדריך מודעות לגברים

על בשרי למדתי לא לפהק, לא להוציא סיגריה בלי רשות, לא לנשק אותה בצורה ספונטאנית, לא להציע לה טרמפ ולא, בשום פנים ואופן לא לפזול לאחרות כשאנחנו באמצע הדייט אפילו אם הוא גרוע ולא עובד בכלל.

יש כל מני כללים לא כתובים לדייטים שכל בחור מצוי שמסתובב בסצנה הזאת יותר מדקה ורבע כבר הפנים.
אף אחד לא מכין אותך לזה, אבא שלך לא ילמד אותך על זה (הדור שלו עוד לא מצא אהבת אמת באתרי הכרויות) אבל כולם יודעים את זה ועדיין, לפעמים חוטאים בהתנהגות שעלולה לכאסח דייט טוב.
הנה כמה דברים שחשוב להימנע מהם ככל האפשר במהלך דייטים ראשונים.
 

שעה זו שעה
סגרתם שעה? אל תיתן לגורל לתת לך להגיע בזמן. חשוב להתארגן מראש, לשים את מי הקולון כמו שצריך, להתלבש (בגדים מגוהצים או לפחות מכובסים) ולהופיע לדייט בזמן, רצוי כמה דקות לפני. ככה תוכל לתפוס מקום טוב, שקט, לבדוק את התפריט ולחשב בראש כמה הדייט הזה יעלה לך (הרבה יותר ממה שחשבת).
והעיקר? היא לא תבוא אליך בתלונות על זה שאיחרת. יודע כמה פעמים סמכתי שיש במסעדה חנייה או בניתי על תחבורה ציבורית והגעתי מזיע ומאוחר וחטפתי ממנה פרצופים חמוצים למשך ערב שלם? יותר מדי פעמים, אז זה הזמן ללמוד מטעויות של אחרים ופשוט להגיע בזמן.

אל תבדוק אותה ובלי הערות מרושעות
בלי מבטים לאזור המחשוף שלה, בלי לסמן לה שנתקעה לה פטרוזיליה בשיניים או שהשפתיים שלה מלוכלכות בקצף של החלב. תתנהג רגיל, תסתכל לה בעיניים, נסה להרגיע את פיק הברכיים ובלי לרעוד בידיים. תחשוב שמדובר במישהי שהיא כבר סוג של חברה או בידיד טוב ואתם סתם שותים קפה. לחץ לא עוזר וגם הערות כמו יש לך לכלוך בשיניים לא בדיוק תורמות להצלחת הדייט.

תפסיק לדבר על עצמך
נכון, אתה חולה על עצמך, אבל יש עוד אנשים בעלם הזה חוץ ממך. כמו למשל, היא, הבחורה שמשתוקקת שתקשיב לה. נסה לתת תמצות ממוקד עליך ועל הישגיך ומעכשיו, אתה כולך אוזן. הקשב לה ואם אין לך כוח או היא משעממת והדייט אבוד, נסה לפחות להנהן ולהגיע משפטים כמו אני מבין מה את אומרת, כן לגמרי וכל מה שיצביע על הזדהות והשתתפות. אם היא מעניינת אותך, סימן שהיא עברה את המבחן ויש לכם עתיד ביחד.

נסה לאבד קצת שליטה
מכיר את זה, גם אני ניסיתי לכוון את הדייט בסגנון שלי. לבחור בית קפה שאני אוהב, לקחת אותה לסרט שאני רציתי לראות, להסביר לה שדברים נעשים בדרך מסוימת ומי שתהיה הפרטנרית שלי צריכה להסכים איתי. אבל בתכל'ס, אהבה פירושה לתת לפרטנר חלק מהחיים שלך שיאזן אותך ולכן – בדייט הראשון הבא, תן לה להפתיע אותך, אולי היא תבחר מקום מלהיב, סרט שידהים אותך. אי אפשר לדעת ואם לא תנסה, לא תדע.


ש דברים שעדיף לא לספר
יש דברים שלך נשמעים טריוויאליים אבל עלולים לעצבן אותה כמו סיפורים על האקסיות שלך או על דיטים קודמים או על איך בחרת אותה מכל הבחורות באתר. אל תספר לה על הרגלים מגונים שלך (היא לא צריכה לדעת הכל על ההתחלה), על המשפחה שלך ספר אבל בקצרה (אין צורך שהיא תדע שאמא שלך תשנא כל כלה שתביא לה), היא גם לא צריכה לדעת עכשיו על זה שהדירה שלך מבולגנת ואתה מנקה את הרצפה רק פעם בחודשיים. הדגש את מה שחיובי בך וקווה שגם היא לא תספר לך את כל האמת. צריך זמן לעכל דברים מסוימים ועדיף לדעת את הדברים השליליים יותר אחרי שמתאהבים.

 


0