מי יחמם אותי בחורף?

 הכרויות, מי יחמם אותי בחורף

 קר לי. צמרמורת של עצבות, לראות את כולם שולפים את הז'קטים ומחליפים את הפיקה בפוך עדין, מתכרבלים היטב בשכבות שמסתירות אותם מפני העולם. אפור שם בחוץ ויותר משקר לי, קודר לי בנשמה.
אומרים שזו תופעה ידועה, שהרבה אנשים כמוני סובלים ממצבי רוח משתנים בעונות מעבר, מהימים השמשיים והמוארים שהופכים לפתע לסגריריים ואפרוריים. כמו עננה גדולה מכסה את פניי, אפילו בחוץ שואלים אותי למה יש לי פרצוף חמוץ. בעבודה אני מסתגרת במשרד, לטלפונים אני עונה בקול מאולץ, לא חייכתי מאז שהטמפרטורות ירדו וזו רק ההתחלה של העונה הקרה.

קשרים פושרים לימים החמים
יש בי צד שכועס על עצמי, שאכזב את הקול הפנימי שלי שאמר מהר יותר, החורף מגיע. כל הקיץ הייתי עסוקה בטיפוחם של קשרים רומנטיים חביבים שמילאו אותי אושר לפרקים, לא היתה שם אהבה גדולה וממלאת, אבל לפחות היה לי מישהו לנסוע אתו לאילת, מישהו לקפוץ אתו לים או לסיבוב במעלה הגלבוע.
אבל בדיעבד ואולי לא בדיעבד, כנראה שידעתי כבר אז, שכל אלה הם קשרים חפוזים, קשרים ארעיים עם אורחים זמניים ששכנו בחיי כדי לארח לי בידור לפרק זמן קצוב בלבד.
אני מודעת לכך שזו אשמתי, אני יודעת, זו אני שמשכתי בלי הכרה, שחששה לזרוק ולהפסיד ימים של שמש בים עם מישהו להחזיק אתו יד ולהלך על החוף. כל כך רציתי להרגיש כמו הזוגות האלה שזוהרים בשמש.
אבל החורף שפתאום מגיע מראה לי כמה בזבזתי את זמני על האנשים הלא נכונים.

חבל על ההשקעה
יש לי חברות שחיות בהכחשה, שאומרות שזמן זה לא בזבוז, שבתקופתו זה הרגיש טוב ונכון אבל למה להצטער על מה שהיה? אבל אני מאלה שעורכים חשבונות נפש מסודרים, שמתקשים להשלים עם ימים אבודים. בזמן הזה יכולתי לחפש חבר חורפי, חמים ונעים, מישהו שאני ארצה לצידי בימים גשומים. אבל לא, התפתיתי להבטחות שווא, לאנשים שאמרו שישתנו ולא עשו שום דבר, שהיתלו בי, שעזבו בשיא, שזנחו אותי או נזנחו על ידי ברגע שהבנתי שלא יצא מהם וממני כלום. לפחות לא בשילוב של ה"ביחד".

דרוש: בחור חם לחורף קר
אז עכשיו אני מחפשת, חוזרת למחשב המוכר, לאתר הכרויות אהוב, לאזור בו אני מרגישה בנוח לשוטט בין אנשים כמוני, שהחורף הדליק אצלם נורה אדומה. שהפכו שעון חול וגילו שהזמן כן עובר מהר בין אם נהנים ובין אם לא. השוטטות הזו כשלעצמה מחממת לי את הלב, כיף לגלות שיש עוד אנשים כמוני שרעבים לאהבה, שלא מסתפקים בפירורים ובשאריות של אחרים, שרוצים להרגיש שמישהו נותן להם כמו שהם נותנים. פה ושם אני מוצאת כאלה שכבר הכרתי, זיכרונות קטועים של דייטים לא מוצלחים או כמה עזיבות שקרעו לי פיסה קטנה מהלב.
אז כן, יש משהו כייפי לקבוע דייטים ולדעת שזה חורף, לשבת בבתי קפה אינטימיים, לשתות שוקו חם והגשם סביב דופק ושנינו מרגישים קרובים זה לזה רק בגלל שקר שם בחוץ. כיף להלך ביחד לאוטו של השני תחת מטריה אחת והמגפיים רטובים, המכנסיים ספוגים ובכל זאת, משהו חם ונעים מתפשט בגוף, ריח של התאהבות. אני כל כך רוצה שהחורף יהיה לי אהבה, אמיתית, עמוקה, שתימשך עוד הרבה עונות.
אני מתכוונת להתחמם לאורו של צג המחשב עד שמישהו יכבה לי את המסך ויגיד לי שתמו החיפושים, שכבר מצאתי מישהו אבל עד שזה לא יקרה, אני כאן, כמוכם, מחפשת אהבה וחום.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.953125E-02