חוזרים לשגרה בדייטים לא שגרתיים

יש משהו משביז במיוחד לחזור משגרת חגים אל תוך החורף ומצד שני, תחשבו על זה כמו צלצול התעוררות. פתאום אתם לבד בתוך המיטה החמה, מתחשק לכם להתכרבל ואין עם מי ויש חום פנימי שבוער בכם ואתם פשוט מתמגנטים למחשב, לחפש מישהי שיחלוק אתכם את כל החום הזה.

אם חוזרים לשגרה, אז בואו נדבר על שגרת הכרויות. אין דבר כזה. כל מה שחשבתם על דייטים, הוא אאוט. לא עוד ראיונות עבודה וחקירות צולבות, מפגשים מהוססים בבתי קפה, הפחד לשאול אם הוא או היא אי פעם יתקשרו.
הסטנדרטיות גורמת לנו לחזר במכניות שוב ושוב אחרי אנשים שונים אבל באותו סגנון בדיוק.
כששוברים שגרה בדייטים אפשר להשיג תוצאה טובה יותר, להפתיע מישהו, להגיע אליו, להתחבר.
יש לנו בשבילכם כמה רעיונות ששמענו מחברי האתר בנוגע להכרויות בסגנונות מפתיעים. דייטים שמתחילים בבוקר, טיולים לאתרים ייחודיים, מחווה רומנטית ביזארית אך מחוייכת ועוד רעיונות שעבדו בשביל אחרים. קראו ובחרו מה מתאים לכם במידה ותרצו לגוון את שגרת הדייטים שלכם.

להתעורר לדייט
תודו שיש משהו מפחיד בדייטים של לילה, והרבה עייפות. לבוא לדייט אחרי יום עבודה או יום לימודים זה לא כזה להיט. דייט של בוקר או בראנץ' בשישי או שבת יכול להיות דווקא נחמד. יש בו משהו מרענן ואוורירי ואחר. אולי הסביבה היא יותר משפחתית ונעימה מאשר סקסית, צעירה ומגניבה, אבל יש לה הרבה יתרונות: אתם מרגישים בנוח, אתם רואים מודל לחיקוי איך תהיו אם תתחתנו כולל ילדים שנספחים לתענוג, אתם רואים אחד את השנייה בבירור באור יום, לא חייבים להתלבש נוצץ או ייחודי אפשר לבוא בטי שרט וג'ינס והיום רק התחיל, כך שאם הדייט טוב תוכלו להמשיך אותו עוד ועוד עד שהערב מגיע.

דייט שמתחיל בספארי
מי אמר בתי קפה ולא קיבל? תודו שאחרי כמה דייטים כבר הייתם בכל בית קפה אפשרי בסביבה הקרובה לביתכם. טעמתם כל משקה חם או קר, הכרתם כל מלצר או מלצרית ובואו נודה באמת, קצת נמאס לכם לשבת לעוד דייט על כוס קפה. מי אמר בכלל שכוס קפה מחברת בין אנשים? מה עם טיול בעיר העתיקה, יפו או ירושלים, השדרות הקסומות של תל אביב, הספארי ביום הרפתקני סוער, אפילו פיקניק בפארק הירקון או ביקור באחד החופים היפים. אפשר להביא לדייט קיש, עוגה (לא חייבים לאפות, אפשר לאסוף) ולהכיר במקום האווירה שונה. דייט מסוג אחר וגם אם לא יצא ממנו קשר רומנטי, בטוח שתצא ממנו חוויה ייחודית.

ארבעה בדייט אחד
היום זה כבר אפילו לא טרנד, זה סוג של מאסט. דייט ברביעייה למי שלא אוהב טנגו. נפגשים עם עוד זוג שמכירים או עוד זוג שגם נפגש באתר הכרויות, יושבים ביחד במסעדה, בסרט או פשוט מסתובבים ביחד לטיול הכרות. המפגש החברתי הזה יכול להיות רומנטי וזוגי יותר מכפי שחשבתם. זו דרך להרגיש שיש מישהו שחווה את אותם דברים לצידכם ואתם לא לבד בסשן החיזורים הזה.


דייט באותו היום
איך אתם בספונטאניות? נכון שכבר נמאס לכם לחכות לדייטים, לעוד ביטולים או דחיות או הכרות שמתחילה עכשיו באתר ומתקיימת רק עוד שבועיים? אולי תזמו איזה מפגש קטן עוד באותו יום, שניכם בקטע, אם שניכם מחוברים אז שניכם זמינים וזה הזמן ברוח ספונטאנית ושמחה להיפגש ולהכיר כשאתם בשוונג. לפעמים כל מה שצריך זה פשוט טיימינג מוצלח ותגובה מיידית כדי להכיר מישהו אהוב.


0