מי תרצה בחור בלי אוטו

 אתר היכרויות

 

הנוסע המתמיד

אני עומד בתחנת האוטובוס מזיע כמו מטורף, מקלל את הרגע בו לבשתי את הסריג הזה, שחשבתי שהוא די סקסי ואת המכנסיים הצמודים בהם אני מתבשל עכשיו לאט אבל ביסודיות. אני חושש להריח את עצמי, חושש מהרגע בו הבחורה תלחץ את כפי ידי המיוזעת ותילחץ, תחשוב שאולי אני תמיד כזה מסריח לך תסביר לה שדייט בצהריים במרחק שעתיים בשיא הפקקים בדרך אליה זה לא כזה להיט. אבל מה, בגלל שאין לי אוטו זה אומר שאני צריך לצאת רק עם בחורות באזור המרכז? מה עם כל האפשרויות שיש לי באזור השרון והדרום? אולי דווקא ברחובות או בחדרה מחכה לי אהבת אמת?
כשאתה מחפש אהבה בלי גלגלים, אתה לא יכול להגיע רחוק. אתה חייב להינעל על האופציות הקרובות אליך ביותר מבחינה גיאוגרפית. אלא אם כן יש לך טרמפ או אבא שהיה נחמד והשאיל לך את האוטו, חבר שטס לחו"ל והסכים שתיסע לו קצת בכלי הרכב. אבל ביומיום, בשגרה שהיא נטולת רכב או חניה קרובה לביתך, אתה על הרגליים. מגיע לדייטים באוטובוס צפוף והמוני או גרוע יותר – ברגל. כשהיא תשאל אותך איך הגעת? תגיד סבבה, ממש בקלות ולא תספר לה על כל החוויות שלך מהדרכים. האיש שנרדם לך על הכתף, הנהג שהזעיף אליך פנים, 2 האוטובוסים שהיית צריך להחליף עד שהגעת לאותו בית קפה בו היא התעקשה להיפגש.
זה קרוב לבית ונוח, ציינה בשיחת הטלפון ולך תסביר לה שקרוב לבית זה מושג יחסי.

לא רוצה טרמפ מאף אחת
כשאתה בלי אוטו אתה מחכה הרבה לאוטובוסים, לטרמפים, להזדמנויות שיגיעו בסיבוב. והכי גרוע, כשהיא רוצה שתיקח אותה הביתה כי במקרה היא בלי אוטו היום, אתה נאלץ להודות שאין לך אחד או להמציא שקר גס (אם זה דייט ראשון ואחרון) שהוא יושב במוסך. אוטו זה כמו סמל להצלחה, שהגעת למשהו, שאתה מרוויח יפה, שאתה גבר שיודע לנהוג. אוטו יכול לקחת את האהבה קדימה לטיולים רומנטיים בחיק הטבע, לאילת, לצימר בו רציתם לנפוש. אז נכון יש ליסינג וזה לא שאני לא חוסך, אבל אני עוד לא שם, מדובר בהוצאה ענקית בעיר בה אני גר אין חנייה בכלל. האוטו הקודם שהיה לי נמכר כדי למממן את הלימודים ופעם לא חשבתי שזו בעיה, כולן היו כמוני, תפרניות, מהדסות על פלטפורמות מרחקים עצומים. אבל איכשהו בשנים האחרונות, הן קיבלו אוטו חברה או קנו, כחלק מהיותן נשים עצמאיות הן מתנדבות להסיע אותי לאן שארצה ולא דורשות לחלוק בדלק אבל בפנים אני יודע מה הן חושבות: לוזר.

אולי היא רחוקה ממני?
אני חוסך וחוסך, מקמץ בהוצאות, אני רוצה אוטו, אני רוצה להיות גבר ככל הגברים, כזה שבא לאסוף את הבחורה האהובה עליו במכונית נחמדה. לא צריך ג'יפ או משהו מפואר, רק משהו שייסע ולא יעלה לי הון על תיקונים. אני רוצה שבחורות יראו שאני בחור מסודר ונייד. כשאתה עומד במקום, גם החיים שלך כאילו עומדים ואני רוצה לנסוע ולחפש אהבה גם במחוזות רחוקים, אולי היא מחכה לי שם מעבר לגוש דן.
כשיהיה לי אוטו, אני כבר יכול לדמיין את עצמי, נוסע ונוסע, גומע קילומטרים בלי הבחנה, הבחורה לצידי, החלל ממוזג ולא משנה מה אני לובש, אני נקי וריחני, אנחנו מגיעים ליעד, חונים ומתחילים את הדייט בצורה הכי נוחה שיש. לא עוד המתנות וטרמפים, טובות מאבא על האוטו וחישובים כמה יעלה לי להשכיר אוטו למספר שעות. אוטו משלי, אהבה משלי, יש למה לחכות.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625