מקסימה אבל תחמנית

 אתר הכרויות

 

מאת: אלף אלף

יש בנות שמה שרואים – זה מה שיש. זה לא בהכרח רע, לפעמים אתה רוצה לדעת מראש במי אתה מתאהב. מישהי שהיא חמודה מבחוץ ומבפנים, חייכנית וחיננית באישיותה והן במראה שלה, לעומת מישהי שנראית קשה והיא אכן קשה ומתרחקים ממנה מראש, כדי לא להיפגע בהמשך.
אבל יש בחורות שמתעתעות בך קשות: נראות כל כך זורמות וגמישות ובסוף מתגלה שהן כמו סלע איתן, בלתי ניתנות להזזה ולא משנה מה הן מפספסות בדרך.
לא מזמן הכרתי אחת כזו, בדרך כלל יש לי אינטואיציות טובות: אני מצליח לזהות במי מדובר וכמה היא שתלטנית, ואיך היא עלולה להשפיע לטובה או לרעה על חיי (לדרוך על או לאלף אותי או פשוט לפנק אותי, תלוי אם יצא לי טוב או לא). אבל אתה, נקרא לה ד', פספסתי ובגדול. כנראה שהייתי שיכור מאהבה או רציתי להאמין שזה אני ששולל אותה והבעיה היא לא בה.

יש דברים שלא רואים בדייט ראשון
הכרנו בדרך האהובה עלי, בשיטוט לילי באתר הכרויות, היא השיבה לי מסר מיידי וכך מצאנו את עצמינו, שתי ציפורי לילה, מקשקשים על אה ודה.
אולי כי היה לילה קר, ושנינו חיפשנו חמימות קולית, מישהו שיחבק אותנו בקולו העדין, התמלאה בשנינו תשוקה וציפייה גדולה וקבענו להיפגש כבר למחרת בצהריים.
כל הבוקר הסתובבתי מתוח ונרגש, משהו בה לגמרי עשה לי את זה. באור יום יכולתי לראות בבירור שלא טעיתי, שהיא אכן הדמות שדמיינתי לעצמי. שתי גומות בלחיים והמון כוונות טובות, שאפתנית ובעלת  צחוק מדבק והרבה התלהבות למצות את החיים.
נדלקתי על הטיפוס, אבל הייתי סקפטי לגבי טיב האופי שלה, הדברים שלא כותבים בכרטיס באתר הכרויות ולא מספרים למישהו בדייט הראשון הם הדברים שעליהם נופל או קם הקשר.
המגרעות שיש לכולנו ושאנחנו תמיד סקרנים למצוא באחרים כדי לדעת מה מסתתר מאחורי המסכה.
המועמדת שלי נראתה מאלה שחייבות לקבל דברים, בחנתי את האוטו שקיבלה מתנה ליום הולדתה האחרון, לאייפד שאמרה שחסכה לו חודשים, היא הבהירה לי שהיא הולכת עם דברים עד הסוף.
בשלב ההתחלתי הזה עוד לא ידעתי באיזה דרך היא בוחרת להשיג את מבוקשה: בנחמדות או במניפולציות. ואם יש משהו שאני שונא זה מניפולציות. הדרך הכוחנית והמתמרנת של בחורות לגרום לי לבצע את מה שהן רצו מלכתחילה ולא העיזו להגיד.
רוצים דוגמאות? בבקשה: "יקירי (בהתרפסות) אם נלך לאמא שלי נתפנק בלילה ביחד או אני רואה שאתה לא עושה כלום ואין לי כח לבשל – נקפוץ לאמא שלי בקטנה רק לקחת אוכל (ואז נתקעים אצל האמא הזאת 3 שעות מייאשות).
זו הסיבה שלקחתי את הקשר הטרי קצת באיזי, לא התחשק לי להסתבך עם מישהי שתסובב אותי על ימין ועל שמאל כשאני מאוהב וכרוך אחריה. הייתי בסרט הזה ולא רציתי לחזור עליו שנית.

לא לומד את הלקח
אבל  כמה אני טוב בלשחזר טעויות. בהתחלה היא הגיבה על הכל במתיקות, "אתה לא חייב לבוא למסיבה של חברים" או "בפעם הבאה תסיע אותי אתה" ואז, אחרי שהרגשנו כבר בנוח יחד ונראה שאני לא הולך לאף מקום\ החלו המשחקים מהם כל כך התעייפתי במערכות יחסים קודמות.
אז למה אתן פשוט לא יכולות להגיד לנו את האמת? למה צריך להעניש אותנו על כל דבר שלא כשורה, מדוע צריך לאיים או להכריח אותנו להבטיח או לסלף את האמת? אפשר פשוט להגיד שאת לא רוצה לבוא במקום להעמיד פני חולה ולבכות כדי שארחם עליך, אפסיד את המשחק ואשאר אתך על חשבון זמן איכות עם החברים?
הכל היא עשתה בחיוכים, מביטה אלי בעיניים רכות, כאילו הכל זה האמת ולא משחק. כאילו זה רק בראש שלי שהיא מנסה לסבן אותי כל הדרך כדי לקבל את מבוקשה. אבל במקום להתפתות, חתכתי בזמן, לא מתחשק לי להיות בובת משחק וגם לא רוצה שמי שתהיה איתי תצטרך לעבוד עלי חזק כדי להיות מאושרת. מי שתרצה אותי תקבל אותי בלי מניפולציות, בלי משחקים, יש דברים שעדיף לבקש מכל הלב. תאמינו או לא, כנות עובדת.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625