הכרויות אקדמאים, לא רוצה אחת מהחבר'ה

 הכרויות אקדמאים

 מאת: ברוך ש

החבר'ה מלווים אותי שנים ארוכות עוד מימי הגן, התגלשנו ביחד אחר כך למדנו ביחד למבחנים, נפגשנו ליציאות בין חמשושים, חרשנו את דרום אמריקה ושמרנו על קשר גם כשהתפצלנו כל אחד לעיר אחרת. אבל משהו, איזה דבק קסום, איחד בינינו אפילו כשחלק התחתנו וילדו ילדים וחלק מאיתנו נשארו חבורה של רווקים זחוחים שלא ממהרים להכיר או להתמסד בכלל.
פה ושם היו לי חברות מחוץ למעגל אבל ברוב השנים – החבר'ה היו קשורים לכל אחת שיצאתי אתה, חברה של או בת דודה של או אפילו ידידה שרצתה להשתדרג או חשבה שאפשר להשתדרג לתפקיד החברה. אבל כשהכל נשאר בחבר'ה משהו לא עבד בלב. המעקב הזה בעיניים פקוחות אחרי עם מי אני יוצא ואיך אני יוצא, סודות שמספרים רק בדייטים אינטימיים שפורשים כנפיים ומגיעים איכשהו ממקור לא ידוע לכל החברים והופכים לבדיחה במנגל הבא...
ההתנהלות הזו פשוט לא התאימה לי. פחדתי לפתוח את הפה, חששתי שאפגע במישהי שיקרה לאחד מהחבר'ה שלי או להפך, שלא אהיה מספיק טוב לאחת מהחבר'ה שלי שאני אוהב ומעריך כידידה אבל כבת זוג ממש לא. בקיצור, הכרויות אקדמאים בתוך החבר'ה לא צלחה. אומנם כל הקריטריונים כביכול מולאו: אקדמאית, מוצלחת, יפה ומגיעה עם המלצה חמה של אחד מהחבר'ה, כזו שמכירה את הבדיחות והדחקות הפנימיות ומשתלבת צ'יק צ'ק, אבל מרוב שהיא חבר'ה היא לא מאהבת או בת זוג כמו שרציתי.

הכרויות לאקדמאים בלי עזרה מחברים
אז יצאתי מהמעגל הפנימי של הכרויות אקדמאים, אקדמאיות אני יכול למצוא גם בלי עזרת החבר'ה שלי. יש מספיק כאלה באוניברסיטאות ובמכללות (ומעת לעת נפתחות עוד ועוד מכללות עם תארים כך שבכל שנה מצטרפות עוד אפשרויות אטרקטיביות לנבחרת). התחלתי לחפש מישהי שלא קשורה לחבר'ה. אבל כמו שזה בחיים או לפחות בעולם של הכרויות לאקדמאים, איכשהו זו שבחרתי הכירה את החבר'ה שלי, מהצבא או מהלימודים, אני אפילו לא זוכר אבל היא כל כך שמחה שהיא כבר בחבר'ה שלי. כאילו עם ההכרות שלה והקירבה לחבר'ה שלי היא מצאה את המפתח לעומק ליבי.
הבעיה היא ששוב זה לא צלח, אומנם מצאתי כמו שרציתי בתהליך הכרויות אקדמאים מישהי שבהחלט עומדת בכל הסטנדרטים ויש בינינו חבורת, אבל העובדה שהרגשתי חשוף בפני החבר'ה ושהיא התחילה לבלות יותר עם החבר'ה שלי ממני...גרמה לי להבין שצריך לחפש רחוק יותר.
כך מצאתי את עצמי באתר הכרויות אקדמאים, מנסה להכיר מישהי שלא תהיה אחת מהחבר'ה אלא תיתן לי פעם בשבוע ערב חופשי לבילוי עם החבר'ה ולא תצטרף. כן, בן אדם צריך לפעמים זמן איכות עם החבר'ה שלו כדי לנשום, להתפרק ולחזור כמו חדש.

אני והחבר'ה
בכל הדייטים הצגתי את עצמי ומיד סיפרתי על החבר'ה שלי ומי הם, רק מתוך חשש שמתוך כל האפשרויות של הכרויות לאקדמאים אבחר את אותה אחת שהיא ב-מ-ק-ר-ה חברה טובה של אשתו של אחד מהם או משהו בסגנון. מרוב שדיברתי על החבר'ה שלי, אחת הדייטריות העירה לי שאני חי דרך החבר'ה שלי ושאני חייב להתנתק מהם, שאני קשור אליהם יותר מדי. כמובן שלא זו היתה המטרה שלי שסיפרתי על החבר'ה שלי ולכן, חזרתי לספר על עצמי ולקוות שהיא לא קשורה לאף אחד מהם לא באופן ישיר ולא באופן עקיף. רציתי להפריד בין שני העולמות.
בסוף מצאתי אותה באתר הכרויות לאקדמאים, היא פגשה את החבר'ה אמרה שהם חמודים אבל היא מעדיפה לבלות עם חברות שלה ושאני אבלה עם החבר'ה שלי. כמובן שבמקום לשמוח שיש מצאתי את הבחורה שרציתי, נעלבתי בשם החבר'ה שלי. מה קרה, הם לא מספיק טובים בשבילך? אבל אחרי כמה שבועות של היא מבלה עם חברות שלה ואני מבלה עם החבר'ה שלי גיליתי שזו נוסחה מצוינת עבורי, אולי לאיציק, שמוליק ורוני מתים שבת הזוג שלהן היא אחת מהחבר'ה אבל לי כיף ליהנות עם בת זוג ועם החבר'ה וכל אחד לחוד. שתי אהבות גדולות שלא מתנגשות ביניהן. 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.953125E-03