חזרתי למצוא אהבה

 הכרויות אקדמאים

 

מאת: אורי מ
ראינו אותך באתר הכרויות אקדמאים, החבר'ה אומרים לי בשישי. אז כן, שבתי לכאן, לזירת הרווקים והרווקות ואני מלא אנרגיה ואמביציה יותר מתמיד. אתם מבינים, לקחתי כמה שנים פסק זמן, חיפשתי את עצמי, רציתי להבין מי אני, מה אני בכלל מחפש לפני שאני יוצא לדייטים מסחררים או כושלים שמסתיימים בצביטות לב. היתה לי תחושה שאני זה שעומד מאחורי הכישלונות שלי באתר הכרויות: לא בוחר את הבנות הנכונות, לא מחזר כמו שצריך, עושה עוול לעצמי במהלך הדייט, אפילו את עצמי התחלתי לשעמם. השיחות המונוטוניות שחוזרות על עצמן בכל מני וריאציות, הייאוש שמתלווה לאחרי הדייט שברור שלא יצא מזה כלום לעומת ההתרגשות לפני כל דייט שהיא עוצמתית ואולי אפילו ממכרת, אבל כמה שהיא מכאיבה כשאתה מגלה שהיא לא עמדה בציפיות.
לקחתי לעצמי זמן, ראיתי פסיכולוג, דיברנו עלי ועל הוריי, על הילדות ואובדן התמימות ואולי גם הנעורים שמתרחקים ממני בכל יום שעובר. הייתי צריך לדבר הרבה על עצמי כדי למצוא בי טעויות, כשלים, דברים שאפילו לא ייחסתי להם משמעויות שעצרו בעדי מלהתאהב או מנעו מאחרות לאהוב אותי בחזרה. משהו בביטחון העצמי שלי נסדק במהלך הטיפול, הרגשתי שחופרים בי עמוק מידי, כאילו אני ער בניתוח כירורגי, אבל משהו בחתכים האלה גם עשה לי טוב. פתאום גיליתי ממש עמוק דברים שהדחקתי, תקריות קטנות שהפכו לביג דיל מבחינתי, וכשהתמודדתי אתן – עם כל הכאב שהיה כרוך בכך – הרגשתי שאני מנצח ושאני כבר לא פוחד, לא להיפגע ולא להתאהב.

זו אשמתי, פחדתי להתאהב
הבעיה הגדולה שלי, מסתבר, היתה להתאהב. פחדתי שאני לא אממש את הרצון הזה, כי תמיד חיבבתי בנות אבל אף פעם לא חבקתי מישהי יקרה ומיוחדת לליבי ובעצם, זה הכל באשמתי. אני שהרחקתי את עצמי מהמטרה וככל שמישהי ניסתה להתקרב – נבלמתי ועל הדרך, חסמתי אותה.
עכשיו אני כאן, כבר לא מרוקן, כבר לא עצור, שופע חיבה, אפילו מסמיק, נרגש, כולי בהתלהבות ולא רואה פחד בעיניים. אין לי בעיה לצאת לדרך, וגם אם הדייט לא יהיה להיט, אני ממשיך הלאה כל עוד רוחי בי, יש בי תאווה גדולה לטרוף את החיים.
לפעמים אומרים שסבב ב' מוצלח יותר ואכן כך: פתאום הכרטיס שלי בשמיים, יש לו הרבה צפיות ותגובות, אני משפצר אותו בכל עת ומשדרג ואפילו נהנה המלאכה. המילים זורמות לי, קל לי לתאר ואני שמח להשיב, אפילו הדחיות שאני מקבלת פה ושם לא גורמות לי להחמיץ פנים כבעבר. אני מגיע לדייטים נחוש ואסרטיבי אבל גם רך לב וקשוב. לא עוד שיחות בעלמא על דה והא, אלא משהו משמעותי באמת, כאילו קל לי יותר להדליק כדי שיהיה קליק.

סיבוב חוזר לאהבה
אני יודע גם למה: בפעם הראשונה הרגשתי אבוד, לא הצלחתי להתנהל וכתוצאה מכך שידרתי קרירות ואילו כעת, אני בשל ובוגר לאהבה ולקשר וההצלחה מגיעה. אני נהנה כמעט עם כל אחת גם אם מי שאני סבור שלא מתאימה לי, אוצר בליבי עוד חוויה רומנטית נפלאה. אחר כך קל לי להמשיך לקשר, אני כבר לא מתחבט אם ליזום דייט שני, זה פשוט בא לי טבעי.
כל מה שצריך זה להגיע מוכן, לא בגישה של אין בררה בואו נחפש אהבה אלא בגישה הנכונה של אני רוצה אהבה ואני בטוח שאני רוצה אהבה ואני מוכן להתמסר ולתת וזה גבוה בסדר העדיפויות שלי, לא בצד ואם יצא ואולי מחר. כבר אין תירוצים, אלא רצון עז לחפש את האחת ולהתמסד ולהיות נוכח וליהנות מכל רגע. אני שמח על ההפסקה שלקחתי זה חיזק את רוחי ושבתי מלא כוחות מחודשים. אולי גם אתם צריכים פה ושם הפסקות, רק אל תמשכו אותן יתר על המידה, אל תפספסו הזדמנות למצוא אהבה עוד השנה.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625