הכרויות אקדמאים - להתמקד במי שמתאים

 הכרויות אקדמאים

 

מאת: מערכת החצי השני

כולנו שבויים של המוטו "הגודל כן קובע". ככל שיש לנו יותר אופציות, אנחנו מרגישים יותר טוב עם עצמנו, נחשקים, מבוקשים, הבחירה בידיים שלנו.
אבל בתהליך של הכרויות אקדמאים, אם יהיה לנו כל כך הרבה, אולי נרגיש יותר טוב עם עצמנו, אבל ייקח לנו המון זמן לבחור מי
IN ומי OUT. ובזמן הזה, כבר יכולנו להתמיד במערכת יחסים שנוסקת לגבהים חדשים.
כאן נכנס לתמונה מנוע החיפוש הממוקד, שמטרתו לאפשר לנו להתמקד במי שמתאים לנו (גילאים, מקום מגורים, תואר שני ומעלה) ולא לצאת כל יום לדייטים עם אנשים שמלכתחילה לא היו מועמדים או ענו על ציפיותינו הראשוניות.
הבעיה היא שלא תמיד יש לנו מושג את מי לחפש ובינינו, גיל, מקום מגורים והשכלה לא מספיקים באמת, ולכן, לפני שהסתערתם על עולם הכרויות אקדמאים וקיבלתם פניות או יזמתם חיזורים, מומלץ לקחת אוויר לנשימה ולהחליט את מי באמת אנחנו מחפשים. יש לנו כמה המלצות בדרך לכיבוש:

לשים את החלומות בצד
אף אחד לא אומר לכם לוותר על הפנטזיות הגדולות שלכם, אבל אגדות לחוד ומציאות לחוד. אבירים ונסיכות כנראה לא תמצאו בקרוב, אבל בעלת חוש הומור או קסם אישי בהחלט כן. עם זאת, חשוב להיצמד לרשימת מכולת הגיונית ולא מנופחת בשלל תיאורים בומבסטיים שנשמעים רומנטיים להפליא, אך מנותקים מהצד האנושי. נסו להתמקד ב-10 תכונות מובילות, לסדר אותם בסדר עדיפויות  והכי חשוב - להיות ריאליים.

לחפש את מה שקרוב לפנטזיה
כדאי לפשט ככל האפשר את הנתונים, כדי שתוכלו להסיק מה טיבו של המועמד עוד לפני שפגשתם אותו. קריאה מעמיקה בכרטיסי הכרויות אקדמאים תאפשר לכם לבחון כיצד ההגדרה שלכם לגבי מה שאתם מחפשים משתקפת בכרטיס בו אתם מעיינים. חוש הומור יכול להיות אוהבת לצחוק ונהנית מהומור משובח, קסם אישי זו תכונה שקשה להעביר בכרטיס אבל תכונה דומה כמו חייכנית, כריזמטי, אוהב לעמוד מול קהל או נהנה מחברת אנשים יכולים להיות רלוונטיים ולהכיל תכונה זו.

להרגיש את המועמד
כשאתם קוראים כרטיסים באתר הכרויות אקדמאים, נסו להאניש את הכרטיס באמצעות התמונות המצורפות: דמיינו שאותו אדם, בעל הכרטיס, מספר לכם על עצמו, תנו לו קול ואישיות בהתאם למאפיינים ונסו לחשוב אם הוא מוצא חן בעיניכם. אל תקראו כרטיסים ברפרוף מתוך מחשבה שהכל אותו דבר או כולם משקרים, אנשים אולי משתמשים במילים יפות יותר לתאר את עצמם, אבל יש הבדל גדול בין הרפתקן לאדם ביתי או בין מחפשת טיפוסים סולידיים לבין רוצה מישהו שיפתיע אותי בלי הפסקה. קראו בין השורות ותגיעו רחוק.

להתאים את הפנייה
אל תכתבו נוסח אחיד לכל פנייה למועמד שמוצא חן בעיניכם, כמו שכשאתם שולחים קורות חיים לעבודה עם מכתב אישי מקדים אתם מתאימים את אופי המכתב ליעד המבוקש, כך גם בזירת הכרויות אקדמאים. כתבו פנייה בהתאם למה שקראתם בכרטיס, התייחסו לדברים קונקרטיים כדי לחזק את הרלוונטיות. יחס פרסונאלי יותר זוכה לתגובות חיוביות יותר ולכן, נסו להתמיד בפנייה אישית. פנו רק לאלה שבאמת מוצאים חן בעיניכם ולא לכל מי שבא בחשבון, כדי לחסוך מראש דייטים עם אנשים שלא באמת תרצו לצאת אתם. היו רציניים בתהליך החיפוש ויהיה לכם קל יותר למצוא מישהו שמתאים לכם.

עברו הלאה כשצריך
נסו לא לבזבז אנרגיות על אנשים שמבטיחים לכם שבקרוב יתקשרו ולא שמעתם מהם שבועות ארוכים, עברו הלאה, המבחר גדול ועל אף ההתמקדות יש לכם מספיק אפשרויות שמתאימות למה שאתם מחפשים.


כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625