מתפשרים באהבה

 אתר היכרויות

 מאז ומתמיד חלמה ל' על אביר חלומותיה. מאז שהיתה קטנה פינטזה על הדמות הבלונדינית האצילית, שכמו בסרטים של וולט דיסני, יבוא אותו אביר לקחת אותה לחיות עמו בארמון. כשהתבגרה, כבר היתה לדמות הבדיונית של ל' תווי פנים ברורים, אישיות ולב  אוהב והיא היתה אפילו נוסעת שעות באוטובוס וחולמת על מערכת היחסים הנפלאה שתהיה לה ולבן הזוג האידיאלי. 

ל' יצאה לדייטים ופגשה פרטנרים ואפילו ניהלה זוגיות יציבה וארוכת שנים עם כמה מהם, אבל אף אחד מאותם פרטנרים לא היה בן הזוג החלומי שלה. ל' היתה מתוסכלת. היא התקשתה להתאהב לחלוטין בבני זוגה, כיוון שחששה שתתאהב במישהו שלא תואם את הציפיות שלה וכשיגיע בן הזוג החלומי, היא כבר תהיה תפוסה. רק כשהבינה ל' שככל הנראה בן הזוג החלומי לא יגיע בשנים הקרובות או שבעצם, היא פינטזה כל אותם שנים על דמות מושלמת שאינה קיימת במציאות, התאהבה ל' במי שהוא בן זוגה הנוכחי.
 
איפה האביר על הסוס הלבן? 
פעמים רבות אנחנו פוגשים בני זוג ופוסלים אותם מראש. לא תמיד הפסילה הזו קשורה בחוסר כימיה או באישיות של אותו פרטנר. פעמים רבות אותה פסילה נובעת מסיבה אחת ויחידה, שהוא לא תואם את הציפיות שלנו. שהוא לא אותה דמות עליה פינטזנו כל חיינו, שהוא לא אותו אחד אתו חשבנו שנתחתן. חשוב כמובן שלא להתפשר על תכונות אופי או עקרונות חשובים. אם למשל, מפריע לך שהפרטנרית מעשנת והיא לא מתכוונת להפסיק בשבילך, יתכן ותתקשו להסתדר יחד. אותו דבר, אם יצאת עם מישהו והרגשת שהוא מזלזל בך, זו למשל תכונה שככל הנראה לא תתפשרי עליה.
 
הגבר המושלם 
אולם, יש לזכור שמרבית האנשים מתאהבים בדמות שרחוקה אלף שנות אור מהפרטנר שהם חלמו עליו ואפילו הפוכה לו לחלוטין. לא סתם אומרים שהפכים מתאהבים. כמו כן, יש הבדל בין החלומות למציאות. לא תמיד נפגוש בדמויות קסומות שמופיעות בסרטים ההוליוודיים וגם יש לזכור, שדמויות אלה חיות בסרטים ובעוד סרט מוחצן טוב ליבם או התעוזה בה ניחנו, הרי שבמציאות יתכן שגם אותו אביר נלהב שוכח להוריד את האסלה או מעצבן לפעמים.
ראשית כל, יש לצפות לאביר ריאלי. מישהו מציאותי, אנושי, שיש לו יותר תכונות טובות, אבל כאמור רוב הסיכויים שהוא לא יהיה מושלם. לכן, חשוב לזכור שלכל אביר יש שני צדדים וגם אם התאכזבתם לגלות שהאביר שלכם נודניק לפעמים או לא ממש כמו שחשבתם, אם בכל זאת התאהבתם או יש סיכוי לקשר זוגי יציב, כדאי לנסות ולהמשיך במערכת היחסים ולא לפסול אותו רק משום שהוא אנושי.
 
ההפך הוא הנכון 
פעם פגשה ל' חברה טובה מילדות, לאחר שהכירה בינה לבין בן זוגה הנוכחי, פנתה אליה החברה ביחידות ואמרה: "אני לא מאמינה שהוא הבן זוג שלך. תמיד חשבתי ששלך יהיה ספורטאי כזה, איש עסקים עשיר". אז נכון, לפעמים מצמידים לכם טיפוסים ולפעמים אתם מצמידים לעצמכם טיפוסים. למשל, אתם מעוניינים בבחורה גבוהה עם חזה גדול וחוש הומור מפותח ואתן חושקות בכריזמטי אלגנטי שאוהב אקסטרים. אבל תתפלאו, לעיתים תתאהבו דווקא בבלתי צפוי, באדם האחרון בעולם שחשבתם שתוכלו לאהוב. אבל אם התאהבתם, אל תתנגדו לרגשות שלכם, זו לא פשרה, זו אהבה. 
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625