הוא יותר נשי ממני

 החצי השני הכרויות

 מאת: סיגל מ

בהתחלה אהבתי להריח אותו, כל כך נעים מקרוב ומרחוק. כבר בדייט הראשון, אחרי שהכרנו באתר הכרויות אקדמאים, התלהבתי מהבושם היוקרתי שלו. אלגנטיות כזו מזמן לא היתה לי, פנים חלקות ללא זיפים והתסרוקת בדיוק כמו שצריך, נעים ללטף, חשבתי לעצמי ורציתי ממנו עוד.
בדייט השני כשנגענו יד ביד, הבנתי שהיד שלו משוחה בקרם הידיים שלי! אותו קרם בדיוק, זה שהזמנתי בשנה שעברה מויקטוריה סיקרטס. פתאום העניין נראה לי קצת מוזר ולא במיוחד בשבילי. אבל אמרתי לעצמי: היום חיים במודעות אחרת, לגברים יש ניחוחות משכרים של לבנדר ואושן – למה בעצם לא לתת צ'אנס? הרי באתר הכרויות אקדמאים הוא כתב כמה הוא מטופח וחובב אסתטיקה.
רק כשהגענו לשלב שאנחנו באותה מיטה, קלטתי שאולי זה יותר מדי, כל עניין הטיפוח. גיליתי חדר אמבטיה עמוס במוצרים, בקבוקונים קטנים וגדולים, שקופים וצבעוניים עם תוויות יוקרה. היכל רחצה שהוא ספא עם ג'טים באמבטיה שמשפריצים מים בכיוונים ואפילו לק שקוף (שאחר כך, אמר לי שנועד לחזק לו את הברק בציפורניים כי בפגישות עבודה אנשים מסתכלים על האופן בו הוא מקליד נתונים).
חברות אמרו לי שזה להיט, שהלוואי והגבר שלהן היה כל כך מסוגנן ומודע לעצמו במקום להגיע מיוזע בבית השחי ומרטיב חולצות כפתורים בזיעה. שבאמבטיה הן מתחננות שישים איזה ג'ל רחצה ולא סבון נוזלי רגיל, שאחרי הגילוח העור שלהם מחוספס ולא נעים וחבל שהם לא טורחים למשוח בנדיבות איזה קרם לניקוי הנקבוביות.

התגעגעתי לגברים מחוספסים
אבל משהו בי היה נגד, בתחושה, כאילו לפתע התגעגעתי לגברים שמגיעים והם מחוספסים ולא שומניים ורכים ומלטפים יותר ממני. רציתי להיות זאת שבמיטה מריחה נעים ומרגישה חלקה וקטיפתית ולא להפך, שאגע במישהו כל כך ריחני וארגיש שהוא ריחני יותר ממני.
אבל מצד שני, האישיות שלו היתה כל כך גברים שזה לא הסתדר. האופנוע, הדרך בה הוא נישק אותי – תופס אותי בגופו המאסיבי ומצמיד אותי אליו בכל כך הרבה תשוקה.
רציתי לרמוז לו שאני אוהבת בו הכל חוץ מהרגלי הגנדרנות, שזה שהוא מבלה באמבטיה מעל שעה וחצי מוזר בעיני, שהוא נהנה למשוח את עצמו בקרם ייעודי לכל אזור בגוף, שהוא מדבר איתי על אנטי אייג'ינג ואיך הוא אוהב שהמרקח עושה לו את השיער כל כך מבריק.
באופנה הוא היה מבזבז הרבה, גורר אותי לשופינג בשלל חנויות ובוטיקים, מכיר לי מבצעים ודילים ומעצבים חדשים, מפונפנים או אורבאניים מחתרתיים, נהנה מכל מדידה, מסתכל על עצמו באהבה במראה. הרגשתי שאולי הוא אוהב את עצמו ואת המראה שלו יותר משאי פעם הוא יאהב אותי ואת הדרך שבה אני נראית. קלטתי שהוא לא נותן לי הרבה מחמאות, יותר מנסה לשדרג אותי, לעשות לי מייקאובר, להלביש אותי אחרת, שאריח אחרת, שארגיש לו אחרת, קרם גוף חדש, איפור אחר, תסרוקת שהיא לגמרי לא אני.

רוצה גבר אמיתי מבפנים
לקח לי זמן, אבל בסתר התחלתי לחפש שוב באתר הכרויות אקדמאים אחד אחר בשבילי. מישהו שיתמגנט אלי בלי לנסות לשפר אותי. רציתי גבר שמריח כמו גבר, כשהוא יורד מאופנוע שהוא יריח זיעה חמוצה ולא מרגליות. מצאתי אחד ובעת מלאכת החיזור, ניטרלתי לאט לאט את המטרוסקסואל בחיי, זה לא היה האופן שבו הוא מריח או נראה או מודע, זה היה האופן שבו הוא סגד ליופי כמו שלעולם לא אסגוד בחיי. מראה זה טוב ויפה, זה מושך או לא מושך, אבל זה לא הכל בחיים. אין צורך להבריש את החיצוניות כל הזמן אם הפנימיות קורנת מעצמה. 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625