לערב או לא לערב את החברים?

 הכרויות

מאת: רועי שזה עתה התאהב

הכל התחיל כשישבנו אני ושמוליק מול צג המחשב והוא הכיר לי את הכרויות אקדמאים. אמר לי, תפסיק כבר לחפש במועדונים, אל תקווה שאהבת חייך תשב לידך בקמפוס ולפתע פתאום תיפול לזרועותיך, ואל תשגע אותנו שנשדך לך – כי אין לנו מאיפה להביא מישהי חלומית.
הבנתי שכל אפשרויותיי אזלו, שאני ממילא חי בעולם בו הכל וירטואלי, נושם תקשורת דרך הסמארטפון, מתעדכן על אנשים רק בפייסבוק, אפילו טלפון לא הרמתי בחודש האחרון – סמס לאמא של אני בא בשבת וזהו, יצאתי לדרך.
אני כנראה הבן אדם האחרון עלי אדמות שנרשם לראשונה לאתר הכרויות אקדמאים בגיל 30, רוב חבריי ניסו והתלהבו הרבה זמן לפניי ועדיין, לקח לי זמן להתבשל, להבין שזה לא יקרה במקום העבודה שלי בו אנשים לא מתחלפים, שהחברים שלי כבר הכירו לי את כל הידידות של בנות הזוג שלהן ושאם אני לא אקליק קדימה – אני עלול להישאר לבד.
אז שמוליק היה חלק מהתהליך על ההתחלה, עזר לי להציג את עצמי (אני דיברתי והוא כתב, יותר נכון צינזר את כל המחמאות שאמרתי על עצמי) ואחר כך הוא סייע לי לחזר אחרי בחורות באתר, להציע להן את עצמי בדרך חיננית ולא בוטה כמו שאני רגיל. זה לא שאתה עכשיו מפלרטט אתה בפאב, גער בי, הכל צריך להיות מרומז ומעניין וכתוב במילים יפות, הסביר לי את סודות הכרויות אקדמאים. הדבר היחיד שעשיתי לבד היה להצביע על הבחורות שמוצאות חן בעיני וגם שם היה לשמוליק מה להגיד, הוא לא הכי אהב את הבחירות שלי עד שהזכרתי לו שהן שלי ולא שלו, שהוא כבר נשוי באושר ושייתן לי לאהוב את מי שבא לי.

להקשיב ללב או להקשיב לחבר?
הזהירו אותי מהתערבות של חברים בחיי האהבה, אמרו לי שזה יכול או להוסיף לקשר או להרוס אותו, הכל תלוי מי החברים שלך וכמה מקום אתה נותן להם בחיי האהבה שלך.
 בסופו של דבר מצאתי את עצמי יוצא לדייטים ומשתף את שמוליק
LIVE במה שקורה, מתקשר אליו מהשירותים, מסמס לו, מתייעץ תוך כדי הדייט, כי בכל זאת, הוא זה שרשם אותי לאתר הכרויות אקדמאים אז שלא ישאיר אותי לבד בזירת ההכרויות.
הבעיה צצה רק כשבאמת התאהבתי בעלמה חיננית למדי, שפשוט גרמה לי לחייך בלי די. שמוליק חשב שהיא נוראית, הוא קרא לה משעממת, אנמית, פרווה, הוא לא הצליח להבין מה לי ולה ואיך שמכל הבחורות אתן יצאתי דרך אתר הכרויות אקדמאים דווקא היא עלתה בחכתי.
אבל אני הייתי בהיי ופתאום, הדעות של שמוליק התחילו להפריע לי. כעסתי עליו, הגנתי עליה, לא אהבתי שהוא קובע לי, כאילו הוא זה שיוצא אתה ולא אני, מה אכפת לך בכלל? שאלתי וקיבלתי תשובה – אכפתי לי כי אני אוהב אותך ולא אותה. הוא גרם לי לראות אותה באור פחות חיובי, למצוא בה מגרעות שלא באמת היו מגרעות לטעמי אבל שמוליק חשב שהן לגמרי תכונות שליליות ושרק על זה אתה חייב להיפרד ממנה.

שמוליק, צא לי מחיי האהבה בבקשה
זה היה הרגע בו הייתי צריך להיפרד משמוליק, לא לכל החיים, אבל הוצאתי את הבחור לתקופת צינון קצרה, כדי שייתן לי במנוחה לנהל קשר ברוגע ולא כשהוא מיירט על הלבבות שלנו חיצים ומנסה לפרק את מערכת היחסים. שמוליק נעלב, הוא הרגיש שהוא זה שגרם לי מלכתחילה לצאת עם בחורות ושעכשיו אני זורק אותו לכלבים. אבל עם כל הכבוד לשמוליק, הוא ימשיך הלאה, ימשיך לפגוש אותי בערבים למשחקי כדורגל, ימשיך להתקשר אלי לעבודה ולספר לי על ג'אדגטים מדליקים שהוא קנה וכשהוא יפגוש אותי עם אשתו ואשתי לעתיד, הוא יעקם את האף אבל יגיד לה שכל הכבוד שהיא בכלל עם לוזר כמוני. בשביל זה יש חברים, רק צריך לדעת מתי להסביר להם מתי הם מוזמנים להתערב ומתי לא.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625