אני חדש כאן, מה עושים

 החצי השני אתר הכרויות

 מאת: נוי מתל אביב

לניסיון תמיד יש יתרון, לכן, שכשרק התחלתי לשוטט באתר הכרויות אקדמאים הרגשתי שאני צעיר בתחום והבנתי, שמי שמבלה כבר כמה שנים באתרי הכרויות אקדמאים יודע יותר טוב ממני מה הוא עושה. לא היו לי חברים לשאול, כלומר, יש לי חברים לשאול אבל אני מתבייש ורק אחרי שהתחלתי לאתר כמה בחורות שאהבתי ולנסות למצוא חן בעיניהן בהודעה קצרה, הבנתי שאולי יש משהו שאני לא יודע. רק אחרי כמה סירובים מנומסים הבנתי שהתמונה שלי בפרופיל לא משהו ושבפייסבוק כתבתי על עצמי יותר מדי שטויות ושיש כאלה שמחפשות אותי בגוגל עוד לפני שהן מחזירות לי תשובה ושבעצם, אני צריך לבלוט ולא לתת לכל השאר לעקוף אותי בסיבוב.
אז למדתי תוך כדי תנועה אבל כשהגעתי לדייטים עם בנות מנוסות ממני בזירת הכרויות אקדמאים, הרגשתי גמלוני במיוחד. אז עם כמה יצאת דרך באתר? ואיך היה בדייטים? אה זה הדייט הראשון שלך? שאלה הראשונה וכבר החווירה, כי היא כנראה חשבה לעצמה בראש: אוי הוא רק התחיל אז זה בטח לא יהיה רציני, למרות שמבחינתי הראשונה יכולה להיות האחת.

יש דברים שלא מספרים בדייט
אחר כך הבנתי שיש דברים שלא מספרים בבליינד דייט כמו למשל שאתה עוד מתגעגע לאקסית שלך או שהבית שלך מבולגן ובטח לא אומרים משהו כמו את נראית ממש שונה מהתמונה או אם היינו נפגשים בפאב בטח לא הייתי שם לב אליך. מבחינתי זה נבע מתום לב אבל עבורן זה היה בלתי ניתן למחיקה. מהרגע הזה ואילך הרגשתי בדייט בלי סוף, כל הדייט היא רק בוהה בשעון או מבלה בשירותים או מתכתבת עם חברות בסימוסים ומביטה בי שאגיד מה שאני רוצה ושהשעה על השעון תעבור היא תקום ותלך.
בתמימותי הגעתי לזירה בלי משמעת עצמית, בלי טקט בלי הבנה שיש בנות שכבר יצאו וחוו והן כבר ממוקדות ויודעות מה הן מחפשות. אני באתי כמו לדייט עם חברה של חבר, נינוח, מבסוט מהחיים, משתוקק להכיר וזו שמולי רק חיפשה מה לא בסדר בי.
בסוף הבנתי את הפואנטה ולדייט החמישי כבר הגעתי כמו מקצוען, שם לב לשפת הגוף, נותן לה להוביל אך חושב היטב על איך אני עונה על השאלות הקשות, שומר על איפוק אך גם מחייך ומביט לה עמוק בעיניים בצורה כובשת. זה עבד. יש גינונים שאתה לומד ועובדים יותר טוב גם על עצמך, שמרגיש לפתע כמו מחזר לטיני מוסמך וגם על הפרטנרית שמולך שמרגישה שאתה גבר מנוסה, בשל לקשר ורציני. את היסטוריית החיזורים הדלה שלי למדתי להגדיר כעוד לא היה לי סיפור אהבה משמעותי על פני "בקושי יצאתי לדייטים בחיים שלי", את האישיות שלי הגדרתי כבחור שאוהב לחיות על פני "אני מרגיש קצת אבוד לאחרונה". אלה לא היו שקרים, אלא ליטושים של הדרך בה אני חושב, מתנהג ומציג את עצמי.

היה שווה לחכות
אם בהתחלה הרגשתי שאני הולך לאיבוד בין שלל האפשרויות באתר הכרויות אקדמאים בין כל המאצ'ים הממוקדים והאטרקטיביים, היום אני כבר יודע איך לברור בפינצטה, למדתי גם שדייט ראשון מדהים לא בהכרח מבשר על כך שהדייט השני יהיה אף הוא מוצלח אבל בעיקר למדתי ליהנות מדייטים, שיש קסם מיוחד גם כשאתה כבר אומן דייטים ושיש כמה בחורות שאני אשמח לפגוש לעוד דייט ואחרי שצלחתי עם מישהי דייט חמישי והקפאתי את המנוי אני כבר יכול להגיד שלפעמים חיזור נכון ואהבה באים עם הניסיון, לומדים איך לחזר ומקבלים אהבה.

 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625