מתחשק לי לשבור לך את חומות ההגנה

 הכרויות

מאת: נטע
ש ימים שאני מרגישה כמו בנאית, מתקרבת לחומה שאתה ומנסה לשבור אותה בכוח. הלוואי והיה לי פטיש שהיה סודק אותך קצת, אולי היית רגיש יותר אלי או נפתח. לפעמים אני מרגישה שאני מבזבזת את כל האנרגיה שבי על לפענח את המסתוריות שבך, שכל כך הקסימה אותי בהתחלה שנפגשנו וכעת הופכת לנטל שאני סוחבת על גבי. אינך גלוי אלי ולא עם אף אחד אחר. חשבתי שזה נהדר, כשרק נפגשנו, בניגוד לכל הגברים שסיפרו לי יותר מדי ממה שרציתי לשמוע, אין צורך לחשוף את כל התסביכים בדייט הראשון, מומלץ קודם לתת לנו להתאהב ורק אז להיפתח לאט לאט. צרם לי הסיפורים שלהם על כמה בחורות אהבו ועל כמה בחורות זנחו ועל איך שהם לא מעוניינים בחתונה ולא הבנתי מדוע הם צריכים להגיד לי את זה על ההתחלה, למה שלא יתנו לי צ'אנס להתקרב ורק אז לדעת מה מחכה לי. ואולי בעצם הם יצאו אתי הוגנים, לא הוליכו אוותי שולל כמוך, לא חשבו שתהיה לי הסבלנות. אתך זה היה שונה. העובדה שדברת על דברים ברומו של עולם ולא על עצמך, הכניעה אותי. אהבתי שכל דייט אני לומדת עליך עוד דבר קטנטן שהוא כמו שביב של תקווה או רצון להמשכיות.

נמאס לי לחפור בך
כל פרט או גילוי היו בשבילי כמו אוצר, כאילו אני כורה וחופרת בעקבותיך ומגיע לזהב שאתה מחביא. נהנתי לחפור אחריך, חשתי מאותגרת כמו שלא חשתי באף קשר רומנטי אחר, אבל באיזשהו מקום, התעייפתי. נמאס לי לתהות על פני הפוקר שלך או לשאול מה קרה אם אתה מזעיף מבט, או להפציר בך בכוח לשתף אותי כי זו המשמעות של בת זוג, שהיא מהווה עבורך כתף להישען עליה ברגעי משבר. מרוב שאתה ילד יחיד, שהכל עשית בסולו, שבקושי יש לך אחד וחצי חברים טובים, מזה שהוריך נפטרו בגיל צעיר ובגלל שאינך סומך על אף אחד, אז גם אותי מידרת. רצית בי אך לא יכולת להכיל אותי. הנוכחות הפרועה שלי במרחב, ההשתלטות עליך, העובדה שכשאתה בא הביתה בערב מהעבודה ואני מחכה על הספה ולא מעמידה פני ישנה, כמו שלעיתים רמזת שהיית מעדיף. אולי בגלל זה אתה שב מאוחר, אולי בגלל זה אתה מתקלח באיטיות, שלא תצטרך לעדכן אותי בכל מה שעובר עליך. אתה מעדיף שלא יהיו לי קלפי מיקוח, שלא אבוא אלי בטענות, אוהב אותי דוממת ויפה.

תהיי יפה ואל תשאלי שאלות
כמו אגרטל אני מרגישה לפעמים בבית המשותף שבנינו, כאילו אתה מתעלם ממני וזקוק לפרטיות שלך. לעיתים, לו היית יכול, להזיז אותי הצידה, היית עושה זאת, מתעלם מקיומי באלגנטיות, אוכל בשקט, מחכה רק לתת תשובות לקוניות, לא מפתח שיחה. אני יודעת שזה סוג של חשיבה אסטרטגית, שאינך רוצה שוב להיפגע מבחורות שבו והלכו ותלשו ממך פיסה מהלב, אבל איתי זה יהיה אחרת. אני לא כאן כדי לדלות אינפורמציה ואז להטיח את אותה כהאשמה בפניך, אני רוצה לדעת את כל כולך ולא רק את מה שבררת בקפידה אחרי צנזורה. משהו בי אומר שזה לא ילך, שזה לא יתכן, שאתה לא באמת בעניין, שאם היית – היית נחשף טוטאלית. אתה אומר לי שזו האישיות שלך, שיש בה משהו מסתורי או הרסני ושאם אני סקרנית, אני אשאר. אבל אין לי כוח לרדוף אחרי האמת או להכיר אותך בכוח, אני רוצה שתספר לי הכל, כי רק בקשר גילוי אפשר לאהוב באמת.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625