10 מכות בדרך לדייט

 דייט

 

מאת: עידן, מערכת החצי השני
יש דברים שווה לחכות להם, ככה לימדו אותי, חיכיתי שיסתיים השירות הצבאי, אחר כך חיכיתי שיסתיים הפסיכומטרי ואחרי זה הפסיכומטרי סבב ב' ואחריו התואר ועכשיו אני בשיאו של התואר השני ואני יכול בהחלט להשוות את ההמתנה המתישה להמתנה לדייט מוצלח. לפעמים, מה שאתה צריך לעבור בדרך לדייט מסובך ומורכב לא פחות ממשימת ביון. הכל בעדינות, ברגישות, אתה פוחד לשאול אם יש דייט אם היא נראית כמו בתמונות, לבקש תמונה נוספת או שתדברו במקום להתכתב. מערכת החצי השני אתר הכרויות אקדמאים ביקשה ממני לאתר מכות כמו המכות של פסח בדרך לדייט. אנחנו יודעים ששווה להגיע לשם, כי רק ככה צומחת אהבה, אבל בדרך יש כמה באגים.
מה לכתוב בכרטיס
קשה מאוד לכתוב כרטיס מוצלח, אני אישית הסתכלתי בהרבה כרטיסים כדי להבין שהסטנדרטים מאוד גבוהים ולקח לי זמן רב להחליט מה אני אכתוב בכרטיס. היה לי ברור שאני לא אכתוב שטויות אבל שאני חייב להיות עם חוש הומור וגם אני עצמי, כי אף אחת לא תרצה לקרוא מה שכתבתי ולגלות שאני בכלל לא כזה במציאות. אז כתבתי ומחקתי וכתבתי שוב ושכתבתי וחידשתי ושאלתי לחוות דעתה של ידידה טובה ואחרי זה של כמה חברים ובסוף הוא יצא לאור ואפילו קיבל תגובות לא רעות בכלל, אז המאמץ היה שווה. אבל תודו, שבהתחלה יש לכם בלק אאוט, פתאום אתם לא יודעים מה לכתוב על עצמכם, אז קחו אוויר, נסו לחפש את עצמכם בגוגל, לראות מה כתבתם על עצמכם בעבר ואפילו לראיין חברים כיצד הם היו מתארים אתכם ובסוף יהיה לכם הרבה אינפורמציה על עצמכם. כל מה שנשאר עכשיו זה לעשות אותה יותר אטרקטיבית.

לא מוצא את הזמן לכתוב בחזרה
זה קורה, תקופת מבחנים או סתם עומס או בעיית תשתית באינטרנט או כל תירוץ אחר, שלא הגעתי למייל ופספסתי ים הודעות של בחורות שכבר חבקו מישהו אחר בזמן שאני שכחתי להחזיר תשובה. זו מכה מוכרת, הזמן שבוחר בין הידיים והרהב תירוצים מדוע לא התפניתי להגיב, אז השנה בלי תירוצים, מוצאים את הזמן ולא מפספסים אהבה.

הצ'ט לא זורם
זה התחיל נחמד, כמה המלצות אחר כך נסחפנו לתבנית המוכרת של ראיון עבודה ומשם המשכנו בלי הרבה מילים, משהו לא עבד, התקשורת נקטעה ומצאנו את עצמנו משתעממים. זו יכולה להיות מכה שקשורה למצב רוח או סתם לחוסר כימיה, אבל זכרו שלא כולם מרשימים בכתיבה ואילו במציאות מפילים מהרגליים. אז קדימה, תנו צ'אנס גם אם ההתכתבות לא צולחת.

בטלפון היא לא מה שחשבת
אחרי שהתכתבת אתה ודמיינת איך היא נשמעת, היא מתקשרת והקול שלה צרוד או פשוט מתבייש או אנמי והיא משעממת אותך, הקול לא מתחבר לפרסונה הבטוחה בעצמה שהיא הציגה ואתה מתאכזב. אבל לפעמים שווה לחכות ולפגוש אותה במציאות, אולי כשתדברו פנים מול פנים, יצא ממנה קול מושך יותר.

אין מתי להיפגש
מכירים את זה? באים לפתוח יומן ומגלים שהחיים עמוסים יותר ממה שחשבתם ופתאום אין מתי או שיש ואז דוחסים איזה דייט בשעה נורא מאוחרת, כשאתה יודע שתגיע עייף ומותש וזה לא יהיה רומנטי כמו שרצית. מצד שני, די לדחיות, אם נדחה, בסוף לא נמצא אהבה.

מכת הביטולים
היא חולה, מצוננת או סתם במחזור, היא עייפה, היא פגשה מישהו אחר, דודה שלה עצובה, כל מני תירוצים שהופכים לסמס שמודיע על ביטול ומבאס אותך לאללה. כל כך חיכית לדייט הזה ועכשיו הוא בוטל ולא בטוח מתי ובכלל הוא יצא לפועל. אז בלי ציפיות, יש דברים שלא צריכים לקרות ואולי באמת דודה שלה עצובה? אל תפסול רק כי היא ביטלה פעם אחת, נסו לתאם שנית ולראות אם הפעם מסתדר לכם להיפגש.

לא מוצאים מקום
מכירים את הפינג פונג הזה של היכן ניפגש הפעם? היא רוצה קרוב אליה לבית ואתה רוצה קרוב אליך והיא לא אוהבת את בית הקפה שבחרת ואתה ממש לא מסמפט את המסעדה עליה היא החליטה ועד שהחלטתם היכן דרכיכם יצטלבו, אתם כבר עצבניים אחד על השני. אז קצת גמישות חבר'ה, לא יקרה כלום אם תצאו מאזור הנוחות הגיאוגרפי, אולי אפילו תגלו שהמסעדה שלה שווה ביותר.

 האקסית מתקשרת
דווקא עכשיו, כשאתה כבר די מאוהב, היא מוצאת זמן לבדוק אם אתה פנוי ומתגעגע. אז לא, אחרי ששברת לי את הלב ובחרת להיעלם לי מהחיים והשארת אותי מרוסק, אני לא מתגעגע ותפסיקי לחבל לי בקשר הרומנטי החדש. יש גורמים שפשוט צריכים לנטרל כדי להתחיל מחדש.האקס שלה מתקשר
כן, היא עצובה, אתה שואל למה ומגלה שהיא לגמרי שקועה בו במחשבותיה, היא ראתה אותו, הוא התקשר, אולי היא סימסה ולא חשבה שזה יפתח אבל פתאום היא צריכה זמן משלה, לחשוב על זה והדייט עליו בנית מתעופף רק בגלל שהיא נותנת לו להיכנס אליה לחיים ולהוציא אותך משם בכוח.ההורים שלך מתערבים
אז אם מי אתה עומד לצאת? אמא שלך חוקרת והיא לא מרוצה מהבחירה, לא מהתמונה ולא ממה שאתה מספר והבחורה נשמעת לה לא מתאימה לך בכלל וכל זה בלי שהיא תפגוש אותה לעולם. אל תתנו לאנשים אחרים להחליט עבורכם עם מי תצאו.אתה מאחר לדייט
ולא באשמתך, כל כך השתדלת הפעם והגעת והיא כבר כועסת ולך תרגיע אותה שהולך להיות לכם דייט נפלא ביחד. אז להבא, אתה בא עם פרחים מצויד בהם מראש ואפילו בונבוניירות או קרם גוף או כל מחווה שתרגש אותה עוד לפני שהיא תכעס. שתהיה לכם התחלה נפלאה וריחנית.

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

2.929688E-02