אתר הכרויות אקדמאים, כי אהבה במקום הראשון

 הכרויות אקדמאים,

 מאת: גדי

שנים רבות זיגזגתי בין מה נכון עבורי ומה לא. כשכולם המריאו לדרום אמריקה לטיול תרמילאות החלטתי להישאר וללמוד לפסיכומטרי, כשכל החברים חזרו ועבדו כדי לחסוך, אני העדפתי לגור אצל ההורים ולהשקיע בבחינות, היו פעמים שהצטערתי על זה כמו למשל כשפגשתי באתר הכרויות אקדמאים בחורות יפות שהרגישו לא בנוח כשהבאתי אותן לבית הוריי ואמי דחפה להן מיד אלבום תמונות שלי קטן ועירום. כשעבדתי במלצרות כדי להתפרנס תוך כדי הלימודים ולא הצלחתי כמו אחרים להתקבל למשרה יוקרתית, הרגשתי קצת עלוב ומובך אבל ידעתי שזו סוג של פשרה שאני עושה כרגע כדי להרוויח בהמשך. בלימודים היה לי קשה מאוד להכיר מישהי מיוחדת, שקעתי בלימודים, כל כולי, שעות על גבי שעות מעייפות עד שהעיניים שלי נעצמו מול דפי הסיכומים. רציתי כל כך לצאת עם מישהי דרך אתר הכרויות אקדמאים אבל לתקופה ארוכה, אחרי שכמה בחורות לא התאהבו בי כמו שחלמתי, עשיתי הקפאה לטובת הלימודים.


בחרתי בלימודים ואני מצטער
בזמנו זו נראתה לי החלטה נכונה, אבל היום אני מצר ומתחרט על כמה שנים אבודות בהן הלכתי לאיבוד בין זוגות שעשו משהו בעניין, שהעמידו את סדר העדיפויות של מערכת יחסים טובה לפני ציון טוב בבחינה. איכשהו אצלי בראש אהבה ולימודים לא הלכו יד ביד, זה היה או לבחור בלימודים ולתת את המקסימום או לבחור באהבה ולתת את המקסימום. אתם מבינים, אני טיפוס של ביחד, מתמזג עם אהובתי, אם היא תגיד לי בוא עכשיו – אני קופץ ולא רציתי שיקרה מצב שהיא תגיד לי לבוא ואני אתבאס שהפסדתי עשרים נקודות בבחינה כי לא הספקתי ללמוד כמו שצריך.
אולי זה היה הלחץ של ההורים מהבית שרצו שיצא להם רואה חשבון או אולי פחדתי לחיות את החיים כמו שרציתי לחיות. בכל מקרה יצא שהתנתקתי מאתר הכרויות אקדמאים ושמרתי על אש נמוכה. בתוכי קיוויתי שהיא תפגוש בי סתם ככה בקפיטריה או במסדרון, אבל כל הבחורות המקסימות רק חלפו על פניי, מזנקות לזרועותיו של מישהו אחר.
כשחזרתי כבר לאתר, הרגשתי שאני באאוט, משהו לא בא לי בקלות כמו בעבר, כאילו כיביתי את עצמי ועכשיו הייתי צריך להדליק את עצמי מחדש. תארו לעצמכם אותי, שכותב בצורה זורמת, שעזר לכל חבריו לשרבט פרופיל אישי ממגנט, לא מצליח לחבר משפט נורמאלי, שיושב, ומוחק וכותב שוב והכל נראה לו לא קשור ולא לעניין או לא מספיק אטרקטיבי. ככה זה כשיוצאים מכושר, צריך להשתפשף לאט לאט עד שהרגליים (או במקרה שלי, המילים) יישאו אותו קדימה.


איך עיכבתי את האהבה עד עכשיו?
רק אחרי כמה אימונים, שכתובים וביקורת עצמית נוקשה, העלתי את הכרטיס הטוב ביותר בעיניי, זה שמציג אותי האמיתי אך גם הנכון, שלא מדבר שטויות אלא לעניין ובצורה מעניינת ככל האפשר. לא עבר זמן רב והחלו הפניות, הייתי מופתע מעצמי, זה לא משהו שקרה לי בעבר באתר הכרויות אקדמאים. בזמנו הייתי אני צריך ליזום פניות ואילו עכשיו, כאילו הגלגל התהפך, הפכתי למר פופולאריות בלי שידעתי שאני כזה. כל כך נהנתי מהחיזור ומהדרך, שכחתי כבר כמה אהבה היא מזון לנשמה, בזמן הלימודים הייתי מרוקן, כאלו הלב שלי עצר מלכת ואילו עכשיו הוא נע וזז בלי הפסקה ונרגש ונפעם למראה של כל בחורה. כל כך שמחתי שחזרתי לעניינים.
כשהחלה הרעיון להתחיל תואר שני, חששתי, פחדתי ששוב אעמיד את הלימודים במקום הראשון בחיי ואכנע ללחצים ולתכתיבים של עצמי להצליח. אבל זה לא קרה, עם קצת מזל והבחורה הנכונה שפגשתי באתר הכרויות אקדמאים וחזרתי ללימודים כשבבית מחכה לי מישהי מדהימה. תענוג.

 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625