הכרויות - מגיפת ההתאהבות יוצאת לדרך

כמה פעמים קרה שחבר שלכם התחיל לצאת עם מישהי ורק כשזה קרה נזכרתם שגם אתם מעוניינים למצוא אהבה? כמה פעמים קרה שעד שלא כל חבריכם מצאו פרטנר בכלל לא הפריע לכם שאתם ישנים אלכסון במיטה?
תתפלאו, אהבה היא לפעמים עניין מדבק. כמו כל טרנד שמתחיל ומתפתח, כך גם אהבה. עד שלא ראיתם שהיא נהדרת אצל אחרים, לא תמיד חשקתם בה. חוץ מזה, תודו שהרבה יותר כיף לצאת לדייטים בתקופה בה גם החברים שלכם יוצאים לדייטים, כך אתם חשים שיש לכם פרטנרים לחיפוש, עם מי להעביר חוויות ממפגשי הכרויות, להתייעץ ועוד.
 
לכולם יש 
החורף היא עונת האהבה. העונה בה מחפשים מישהו להתכרבל עמו תחת הפוך, לשתות שוקו חם, להתגפף מול התנור, לערוך אמבטיות מבעבעות עם קצף ועוד. לפתע כל הסטוצים של הקיץ נראים לא מתאימים בעונת החורף וחבריכם, שבקיץ נסעו לטייל או היו עסוקים בעבודה, מחפשים כעת אהבה לוהטת ומחממת. מצד אחד, זו סיטואציה מלחיצה: לכולם כבר יש בן זוג ורק לך אין? חברייך תפוסים ומדברים על עניינים של תפוסים ורק אתה עוד רווק? אבל רגע, אם הם מעניקים לך את המוטיבציה לצוד פרטנר משלכם אז אל תתנו לרגשות הקנאה לחלחל. הפיקו מכך את המיטב וצאו למפגשי הכרויות ולאתרי הכרויות ללכוד אהבה חדשה.
 
אני והחבר'ה 
אז איך אפשר למצוא חיזוקים חיוביים אצל חברים?
 
-     הירשמו יחד לאתר הכרויות, החצי השני, כל אחד כמובן יפתח כרטיס משלו. אבל תוכלו להתייעץ זה עם זה מה לרשום, איזה מסר לשלוח, כיצד לנהל את שיחת הטלפון הראשונה או היכן לקבוע דייט.
-      אם אתם בקטע, שאלו את הפרטנרית אם מתחשק לה דאבל דייט ותוכלו לצאת ברביעייה: אתם החברים ושתי הבנות למקום נחמד.
-      אתם מוזמנים להכיר את הפרטנר לחברים. כמובן, שלא מומלץ לערוך מפגש הכרויות  בצורה מפתיעה ומקרית, אלא לידע את הפרטנר והחברים על כך מראש. כך תוכלו לשמוע מה דעתם של שני הצדדים וליצור מעין גיבוש בין כולם.
-     אל תתביישו לשאוב רעיונות ולשאול לעצתם של חברים המנוסים במפגשי הכרויות ראשוניות, כאלה שיצאו להרבה דייטים או מקיימים קשר רומנטי מזה זמן מה. רוב הסיכויים שלחברים הללו יש ניסיון יעיל והם יוכלו לתרום מהידע שצברו. כמובן, שאל תתנו לעצות שלכם לקלקל לכם את המוטיבציה אם מדובר למשל בעצות מפוקפקות או כאלה שאין להן אחיזה במציאות. בחנו בשיקול דעת כל עצה וקחו מה שנראה לכם מתאים מתוך מאגר העצות.
-     אתם מוזמנים לשאול לעצתה של ידידה כדי לקבל את הזווית הנשית בעניין או לשאול לעצתו של ידיד גברי ולשמוע זווית גברית. חשוב לראות דברים גם מתוך עיניו של מתבונן מהצד, כי לעיתים תגלו שדברים שרואים משם לא רואים מכאן.
-      אל תתעקשו שהחברה החדשה שלכם תהיה החברה הכי טובה של החברות של החברים שלכם. לא תמיד ניתן ליצור קשרים חברתיים טובים רק על בסיס מכנה משותף כמו "חברות של חברים של החבר שלי". אם היא מסרבת להגיע למפגשים החברתיים, תוכלו להסביר לה שזה חשוב לכם אך אל תכריחו אותה. לא תמיד צריך לעשות הכל ביחד. עצם זה שלחברים שלכם היתה חברה שדרבנה אתכם למצוא אהבה משלכם זה מספיק טוב.

  


0