דייט זה כבר מזמן לא סרט

 הכרויות אקדמאים

 מאת: סתווית

יש בנות שיתנו הכל למצוא באתר הכרויות אקדמאים בחור רומנטי ויצירתי שבמקום לקולנוע ייקח אותן ברייד בלימוזינה ברחבי העיר, יחנה בנקודת תצפית הורסת במכתש רמון או בהרצליה על הצוק מול הגלים, יפרוש שמיכת משבצות, יפתח סלסלה של מעדנים וישיר להן מזמורי אהבה עד השקיעה. אחר כך הן יפסעו בקלילות על החול הרך וברגע של קליק, שפתיהם ישקו וניצוצות יעופו באוויר. זו סוג של פנטזיה שיש להרבה חברות חולמניות שלי שחיו על סרטי וולט דיסני או שמעו מכל מני חברות אחרות על פנטזיות שיש להן שהפכו לדייטים כובשים (רוב הסיכויים, שבמרוצת הזמן הסיפורים שופצו ומסתם נסיעה לדרום, הפך הסוברו ללימוזינה, המסעדה בתחנת הדלק בדרכים הפכה לפיקניק וזה לא היה ים אלא הרבה חול רוח וילדים שמפריעים לתשוקה). אבל בדמיון שלהן זה נראה הכי אותנטי שאפשר וכל דייט מחדש הן מפנטזות שזה מתישהו יקרה ואם זה לא קורה, הן ממש מתבאסות במקום לעדכן את הבחור שפשוט יש להן ציפיות בשמיים.


לאן נעלמה הפשטות?
אני לא כזאת, אני מעדיפה הכל פשוט ורגיל, בשבילי סיור בעיר הגדולה, בית קפה הומה בדיזינגוף סנטר או סרט טוב בסינמה סיטי שווה הכל. לא חייבים להפוך את זה להרפתקה או לאטרקציה, אני יודעת שאנחנו חיות בעידן שמחפש כל הזמן אחרי ריגושים, ששום דבר כבר לא מספיק מרגש או מספיק טוב בשבילנו, אבל אני מהדור הישן כנראה כי יש בי געגועים ענקיים לדייטים שגרתיים.
זו הסיבה שקפצתי בבהלה שהדייט של השבוע הודיע לי שזה לא הולך להיות דייט רגיל אלא מפתיע ושיש למה לחכות. מיד התחלתי בחקירה צולבת, השתוקקתי לדעת למה התכוון המשורר, כי אני חייבת לדעת כיצד להתלבש לקראת המאורע (סתם תירוץ, רציתי לדעת אם יש לי עילה טובה לבטל). אבל הוא שמר על סודיות. קיוויתי שהוא לא לוקח אותי כמו הקודם לאיזה יער או מביא לנו טיול בכדור פורח, אני יודעת שאחרות יגידו לי להגיד תודה, שרוב הבחורים בכלל לא מרשימים, אבל מבחינתי כל הוואו הזה הוא לא לרוחי.


רוצה לאהוב את הבחור ולא את הדייט
חשבתי להציע לו, התלבטתי ובסוף צלצלתי ואמרתי: בוא נלך לסרט וארוחה כמו בימים ההם, שהדייטים היו פשוטים ונעימים בלי מעטפת נוצצת שמחפה על מורכבות אחרת. אבל הוא לא הסכים הוא אמר שזה משעמם, שהוא עשה את זה כבר מיליון פעם ושהוא רוצה שהדייט הזה יהיה אחר.
אבל אני לא רוצה אחר, אני רוצה אותו דייט, ככה אני מבינה אם הבחור היה מוצלח באמת. בחור מוצלח יכול להפוך דייט פשוט להצלחה מסחררת בניגוד לבחור שיתכן שלא מתאים לי אבל הרשים אותי בכל כך הרבה חוויות ואטרקציות שאני כבר מבולבלת ולא יודעת מה מצא חן בעיני יותר: הוא או האטרקציות שהוא הביא עמו.
אני רוצה לאהוב מישהו בזכות עצמו ולא בזכות הרעש והצלצולים שהוא עושה בגלל זה דייט פשוט בסגנון של פעם נראה לי מתאים יותר מדייט מפתיע, חווייתי עם המון אקשן. אבל בסוף נכנעתי והוא לקח אותי לספארי והיה נהדר והחיות היו מקסימות, אבל הבחור, הוא ממש לא היה לטעמי ובסוף הערב כשהוא שאל אותי אם נהנתי, הודיתי שכן ניהנתי מהבילוי וההשקעה היתה אדירה והוא בהחלט חשב מחוץ לקופסא אבל אם זה ילך ביני לבינו אז התשובה היא לא. הוא התאכזב מאוד אבל אני נדרתי נדר שלהבא בכל דייט אני זו שאקבע לאן הולכים.

 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625