באתר הכרויות אסור להפסיק בשיא

 החצי השני אתר הכרויות

 

מאת: מערכת החצי השני
התמדה, זה שם המשחק. חשוב מאוד להתמיד באתר הכרויות, כמו שהצלחנו להתמיד גם בתקופות משבר בלימודים, כשהחומר נעשה מסובך והמבחנים היו קשים והיינו צריכים לגשת למועד ב' כדי לשפר את הציון או לעבור את הקורס. גם בהיכרויות יש לפעמים רגעים בהם קשה לנו, אנחנו נטולי אנרגיות, היה לנו דייט פנטסטי ואז גילינו שהיא לא חשבה שהוא כל כך פנטסטי כמונו ובעצם היא כבר מאוהבת במישהו אחר אתו היא יצאה תוך כדי שהיא ניהלה אתנו סוג של קשר.
אחרי שכבר גילינו את הנוסחה המנצחת, הכרטיס שלנו משווק את עצמו יפה, הרייטינג שלנו עלה ואנחנו מקבלים הרבה פניות, יצאנו לדייטים, היינו בשוונג, הרבה אנרגיות בדרך לפסגה ואז, משהו נגמר לנו, הדלק, המוטיבציה, אולי התאהבנו ושברו לנו את הלב או שהיו לנו יותר מדי דייטים בינוניים ופחות דייטים מזהירים. אז אם אתם חשים ירידה באנרגיות, יש לנו מדריך מיוחד שיקפיץ אתכם בחזרה לאתרי הכרויות.

תחשבו על התוצאה הסופית
אין ספק שכיף ליהנות מהדרך ומהחיפוש אחרי האהבה, יש משהו מסקרן לצאת על מישהו חדש, לדמיין איך הוא יהיה ואז להכיר אותו, ליהנות משיחה קולחת או סתם מגילוי, אפילו מהדרך בה אנחנו מציגים את עצמנו אינספור פעמים וכל פעם אותו דבר אבל קצת אחרת, משנים את טון הדיבור, מתאימים את עצמו לבן אדם שמולנו. אבל אם אתם לא מוצאים בעצמכם את הרצון לצאת לדייט וכל מה שאתם רואים לנגד עיניכם זה עוד דייט ועוד חיזור ואתם מותשים מהתהליך, תחשבו על התוצאה הסופית, על האהבה שתמצאו, על הדירה שתשכרו ביחד, על הרגעים המאושרים שתחוו זה בזרועות זו. יש למה לחכות.

חפשו סיפורי הצלחה
כמו בעת חיפוש עבודה, כך גם בחיפוש באתרי הכרויות. לפעמים צריך להסתמך על הצלחה של אחרים כדי לדעת שאתם במקום הנכון. אם יש לכם המלצות על אתר הכרויות מסויים או ששמעתם על חבר'ה שהכירו והתאהבו בסגנון הכרויות זה, אתם יודעים שזה עובד ושאם זה קרה להם זה בהחלט יכול לקרות גם לכם!

גוונו את שגרת הדייטים שלכם
אתם רגילים ללכת תמיד לאותו בית קפה? אותה מסעדה? באותו מקום באותו יום ובאותה שעה? חפשו כיצד להכניס אנרגיות חדשות לדייטים שלכם, שנו מקום ואולי תשנו אווירה ומזל. זה הזמן לחשוב מחוץ לקופסא, טיל בחוף הים או סיור ג'יפים או בית קפה שנפתח בו עוד לא הייתם, שלבו בין חוויות חדשות לדייט ואולי תיהנו פעמיים.


אל תצאו להפסקה ארוכה מדי
כמו רץ מרתון שהתאמן לקראת המרתון ולא יכול להפסיק בשיא, כך גם אתם. אחרי ששללתם את מיומנויות החיזור, שדרגתם את הכרטיס שלכם באתר הכרויות, הבנתם את חוקי המשחק והתחלתם לצאת, הפסקה מזירת הדייטים עלולה לנוון את חיי האהבה שלכם כך שיהיה לכם מאוד קשה לחזור לאחר מכן ולשחזר את ההצלחה או את המוטיבציה שהיתה לכם מלכתחילה. אם יש לכם עומס בעבודה או בלימודים, הפחיתו את הדייטים או נסו לתאם ליום פחות עמוס אבל אל תתנתקו מהזירה. מי שמפסיק, שוכח איך זה ואז עלול לגלות שהזמן עובר ושהוא ללא אהבה זמן רב ואז החזרה בפעם השנייה עלולה להיות מאתגרת יותר מהפעם הראשונה.


נסו לבחור היטב את הדייטים שלכם
אל תצאו רק כי אתם רוצים או מרגישים חובה לצאת, צאו עם מי שאתם באמת רוצים לצאת וכך תמנעו ככל האפשר מדייטים שמלכתחילה לא היה להם סיכוי להצליח. מצד שני, אל תחכו לדייט מושלם, תנו צ'אנס גם למי שעומד בחלק מהקריטריונים שלכם כדי שלא תפספסו חלילה אהבה גדולה.

 

 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.0625