דברים שלא העזתם לשאול

 הכרויות החצי השני

 מאת: מערכת החצי השני

אז איך לא היית אף פעם עם מישהו? למה אתה חייב להיות כזה ציני? לא רצית אף פעם לעשות ניתוח פלסטי באף? כשאנחנו פוגשים מישהו בפעם הראשונה מיליון שאלות צצות לנו בראש, דברים שהיינו מתים לשאול את האדם שזה עתה פגשנו, אבל שמרנו בלב. זה המקום להתבטא, לשתף, עברנו בין כמה דייטרים ותיקים ואספנו את השאלות הכי בוערות בבטן, שלו היה לנו אומץ או היינו חסרי טקט, היינו שואלים ואם במקרה שאלו אתכם, יש לנו גם כמה תשובות איך להיחלץ מהסיטואציה המביכה ולהמשיך הלאה.

איך מישהו כמוך עוד לבד
ובראש אנחנו חושבים (בטח משהו דפוק אתה). זו שאלה בלתי נמנעת, נובעת מתוך סקרנות וגם מהרצון לאתר פגמים אפשריים, אנחנו פוחדים שאם היא עוד לבד משהו לא בסדר אתה. אם כי אנחנו בעצמנו נטולי פרטנר זמן רב, אז בעצם, היא יכולה לשאול אותנו אותה שאלה. אז מה אפשר לענות במקרה ומישהו כן העז ושאל? תשובות אפשריות הן: עוד לא פגשתי את האדם הנכון, סדר העדיפויות שלי השתנה – פעם השקעתי בלימודים ובקריירה ורק בזמן האחרון בטיפוח חיי האהבה, להפנות את השאלה אל הצד השני – ספר לי אתה ואגלה לך מדוע גם אני לבד, כדי לא להרגיש מאוימת משאלה כה פולשנית.

למה לא הורדת את הפלולה הזאת
הפרצוף שלנו נהדר אבל משה מציק וקשה לשים את האצבע ואז מגלים את אותו פגם חיצוני שמפריע בעין כמו פלולה גדולה או פזילה קטנה או אפילו תסרוקת לא מוצלחת ונורא מתחשק לנו להעיר על זה או לשאול על זה, כי אנחנו מתבאסים שזה לא מושלם כפי שציפינו כי בתמונה לא יכולנו לראות. אם שאלו אתכם בנושא, אתם יכולים להסביר מדוע זה ולהדגיש שזה לא מפריע לכם ואם מדובר בפגם אסתטי שממילא התכוונתם לשנות בעתיד, תוכלו לשתף שיש לכם תוכניות בהמשך להיפטר מזה או לטפל בזה וזה אכן מטריד אתכם, תלוי מה הפגם וכמה אתם רגישים לגביו.

יש מצב שתורידי את העקבים?
הגעתם לדייט וגיליתם שהיא גבוהה יותר ממה שכתוב בכרטיס וזה לא שהיא חלילה שיקרה לגבי הנתונים, היא פשוט בחרה להגיע על עקבים ענקיים שהפכו אותה לגבוהה בטירוף. עכשיו אתם קצת חוששים שתראו לה נמוכים מדי, שממילא זה סוג של תסביך שאתם סוחבים אתכם זמן רב, נסו לדמיין שהיא בלי עקבים, לבקש שתסיר אותם (אפשר במקרה הזה ללכת לחוף הים ולתת לה תירוץ להוריד את הנעליים) או פשוט לשבת רוב הדייט כך שהיא לא תבחין בפער המשמעותי (זכרו, יש דברים שהם רק בראש שלכם ואף אחד אחר לא עושה מהם עניין). אמרו לך שאתה נמוך יותר מאשר בתמונה? תגיד שגובה זה לא מה שמשנה בחיים וכשאתה אוהב, אתה מגיע עד השמיים.

אז כמה בחורות היו לך
אנחנו מסתקרנים מאוד לדעת, במיוחד אם זה בחור שווה שלא מפסיק לספר לנו על האקסיות שלו ועל סיפורי אהבה רותחים ועל דייטים קודמים, חשוב לנו לדעת אם הוא פרפר או שחקן או פשוט משקיע במערכות יחסים והיה מבוקש להפליא במשך השנים. קורץ לנו להיות עם מישהו כל כך מחוזר ומצד שני, אנחנו חוששות שהוא עף ממערכת יחסים אחת לשנייה ולא רציני. אם שאלו אותך את זה, תספר את האמת אבל אל תגיד את זה בגאווה שעלולה ליצור אנטי מהפרטנרית שמולך, ספר שבזמנו לא היית סגור על מי מתאימה לך ולכן, יצא שנעת בין קשרים הלוך ושוב.

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.367188E-02