מבצע חיסול אקסיות

 הכרויות אקדמאים

 

מאת: יובב

"אח שלי", הוא מתקשר אלי מהדרך, החבר מהילדות, ומיד מדווח לי שהוא ראה את האקסית המיתולוגית שלי ושהיא כבר עם שני ילדים ו"נראית מאושרת לאללה".
הוא נשמה טובה החבר הזה, חייב לענות אותי ולזרות לי מלח על מיתרי הלב בדיוק בשבוע בו גיליתי שאקסית אחרת שלי מתחתנת ושעוד אחת מאלו שעברו אצלי בדירה וגם בלב, זכתה בפרס יוקרתי.

איפה אני ואיפה הן
חוץ מאקסית אחת שמצאתי אי שם בחיפוש קדחתני בפייסבוק בחיפוש מכוון וגיליתי שאחרי שהיינו ביחד והיא היתה השאפה של הקמפוס הפכה להיות בטטה מהלכת (וזה קצת שימח אותי, אני יודע, אני מוג לב) הרי שכל האקסיות שלי פורחות בעוד אני מאפיר ומגדל כרס.
כאילו החיים אחרי החיים איתי זימנו להן הרבה אושר ושלווה וילדים וכנראה בעל עשיר ומוצלח.
היום אני קצת מצטער, אבל באמת שרק קצת, שהעפתי אותן ועוד בצורה חסרת התחשבות. איך? הכי לא יפה שאפשר, אגואיסט אני וגם תחמן, על ידי סימוס חפוז או זה שעברתי לאחרת והתפלאתי שהן בכלל עוד איתי או סתם רגע לפני החופה או בכלל, שלא הייתי קשוב והייתי חבר נוראי, שישן עד מאוחר ומבקש מהן שיהיו בשקט עד שאתעורר ולא מפנה להן מגירה ובאמת, זה מגיע לי, להישאר לבד לנצח.
רק שאני לא לבד, יש לי חברה והיא יודעת שיש לה מזל, היא היחידה שהצליחה לביית אותי ולהחזיר אותי בתשובה כזאת של אהבה, שהפכתי להיות מחזר נלהב. אולי כי אותה הכרתי באתר הכרויות אקדמאים ונאבקתי על ליבה מול תריסר הצעות אחרות ושני בחורים מופלאים ונבחרתי, כי אחריה רדפתי ולא הפוך. אנחנו אוהבים קשה להשגה בדיוק כמוכן, האקשן הזה מסעיר אותנו מכל הבחינות ואם מישהי מוכנה לחכות לנו אנחנו לא נסתכל לכיוון שלה, אבל אם מישהי אומרת לנו שהיא עסוקה ושנחכה, אנחנו מחכים ומתייבשים עד שהיא מחליטה אם מתחשק לה לפגוש אותנו.

כשהאקסית פוגשת את הנוכחית
אז יום אחד ישבתי עם הנוכחית שלי בבית הקפה השכונתי בו כבר יש לנו שולחן קבוע, והיה נחמד כרגיל, שמשי וטעים, מאפים טריים ואז הופיעה האקסית הכי מיתולוגית שלי, שנראית כמו דוגמנית על ויש לה גם הרבה מה להציע במישור האישיותי ובכלל, היא אחת הטובות שבכלל לא ידעתי להעריך עד שהבנתי שאיש עסקים מיליונר העריך אותה בשווי גבוה ונשא אותה לאישה.
והנה היא קולטת אותי ובמקום להציג את עצמה בעדינות ולהסתלק, היא מרגישה הכי בנוח בעולם ויושבת על יד החדשה שלי ומזמינה את עצמה לקפה ומסבירה לה, ברוב חוצפתה, שהייתי נוראי כלפיה, שאני הגבר שלימד אותה לשנוא גברים ושאם היא יכלה בזמנו היא היתה ממררת לי את החיים והיא  אומרת את זה תוך כדי שהיא צוחקת, כי זה הקטע שלה, ממרחק שנותיה ואחרי שנים של טיפול פסיכולוגי, היא מדווחת לחברה, היא התגברה עלי סופית. אז זהו שעכשיו החדשה נכנסת לסרטים, כי היא בכלל, בגלל שרדפתי אחריה המון זמן, חושבת שאני בחור נואש שיש לי לב רגיש שאני סוג של סבלני שחיכה לה כמעט לנצח עד שנבחרתי מבין מחזרים רבים.
עכשיו היא מבינה שאני לא בדיוק מה שהיא חשבה, אבל להפתעתי, היא מתלהבת כי היא זו שהצליחה להציל אותי מלהיות גבר מניאק, כהגדרתה, אתם מבינים, בזה הרגע האקסית, שחשבה שהיא הרסה לי הכל רק העלתה את המניות שלי בעיני החברה החדשה. מה הייתי עושה בלעדיה?

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.03125