תנו צ'אנס לגברים נמוכים

 החצי השני הכרויות אקדמאים

 

מאת: שירה דרורי

אחת האהבות הגדולות שלי היתה עם גבר נמוך. בפעם הראשונה שראיתי אותו הוא ישב כך שלא ידעתי עד כמה הוא נמוך. כשהוא עמד לבסוף, בסיום הדייט המוצלח, פי נפער בתדהמה.
הוא היה נמוך ממני בלפחות עשרה סנטימטרים ולא יכולתי לדמיין איך אחבק אותו בלי לרגיש כאילו אני אמא שלו.
חשבתי שלעולם לא אוכל להימשך לגבר נמוך, במיוחד כשכמעט כל האקסים שלי היו שחקני כדורסל בפוטנציה ואהבתי להרגיש אותם לצידי, גבוהים ומגוננים. כשהיינו הולכים ברחוב והם שמו עלי זרוע מלמעלה, הרגשתי הכי מוגנת בעולם. איך פתאום אוכל להרגיש כל כך מוגנת ליד מישהו שאני מרגישה עליו עליונות בגובה?
לשמחתו של הנמוכצ'יק, החלטתי לתת לו הזדמנות, גם אחרי שגיליתי שהוא נועל נעליים מוגבהות עם מעט עקב מה שלא חשבתי שגברים עושים וגיליתי שדווקא כן, גם הם רוצים לתפוס גובה.
אני, שמעולם לא היה לי תסביך גובה, פיתחתי אחד. בפעם הראשונה בחיי הרגשתי מה זה להיות גבוהה. כשהלכנו יחד, הרגשתי איך אני מתכופפת למענו, מכווצת את עצמי באזור הכתפיים, מנמיכה ראש כדי לא לגרום לו להרגיש קטן לידי ללא הצלחה.

אוהבים בלי עקבים
ידעתי היטב מה אנשים חושבים, איך הם מביטים בי כיוון שלעומתו הייתי סוג של ג'ירפה, במיוחד כשנעלתי עקבים לאירועים מיוחדים כמו חתונות או חגים, אך עד מהרה, כדי לא להעצים את אי הנעימות, עברתי לכפכפים. כשהתחבקנו והתנשקנו לא הרגשתי את הפער בינינו, אבל גם לא יכולתי לפסיק להשוות איך הזרועות שלי ארוכות משלו ואיך הוא צריך לעמוד על קצה האצבעות כדי לתת לי נשיקה. במקרה שלנו האהבה ניצחה את הפרשי הגבהים כמו שבאהבות אחרות שהיו לי ניצחנו את פער הגילאים, אך חברות רבות שלי ממהרות לפסול כרטיסים באתר הכרויות אקדמאים רק על עניין הגובה. למעשה, אחרי שהן ראו תמונה זה אחד הנתונים שהן מחפשות ולא מוכנות להתפשר עליו. כששאלתי אותן מדוע, היו להן אינסוף תירוצים כמו זה לא גברי בעיניי, לא רוצה שיהיו לי ילדים נמוכים, מעדיפה גבוהים ועוד.
לא היה להן אכפת שאולי מסתתר שם למטה בחור מקסים ושופע האהבה שהקסם האישי שלי גדול יותר מכל גבר מצ'ואיסט עצום מימדים שמתנשא אל על. הן התעקשו על גבוהים ופסלו על הסף כאלה שלא היו גבוהים מהן לפחות ב-7 סנטימטרים.   

נמוך זה דווקא סקסי
אם נסתכל סביב או נשקע במדורי הרכילות, נראה הרבה זוגות "מוזרים", הפכים שנמשכים זה לזה, אז למה לא גברים נמוכים? לא חייבים את ה-10 ס"מ הבדל לטובת הגבר, יש המון סלבריטאים נמוכים שנחשבים לגברים מחוזרים להפליא כמו ציון ברוך או סקסיים למדי כמו יאיר לפיד , גם גיא פינס וקובי אוז נחשבים.
אם הנשים שלהן לא עשו ביג דיל מנתוני הפתיחה של מה הגובה שלהם, אז למה שאנחנו נעשה?
בואו נודה באמת, זה לא שיש לנו המון גברים איכותיים בכל מקום שאנחנו יכולות לבחור את הגבר החלומי שלנו אז לא חבל שנצמצם את האפשרויות ונסנן את הנמוכים? כפי שכבר מקובל לראות נשים שיוצאות עם גברים צעירים מהן, אז גם גבוהות שיוצאות עם נמוכים זה כבר עניין שבשגרה. אם לא נסנן על גובה, נוכל לראות איך בן רגע היצע הגברים עולה לנגד עינינו, אנחנו לא רוצות לגרום להם לשקר או להרגיש מבוכה לגבי הגובה שלהם.
הרי זו לא אשמתם שהגנים שלהם לא פירגנו להם בעוד מספר סנטימטרים וחוץ מזה, לפעמים עיניים יפות או חיוך משגע, כריזמה מתפרצת שווים הרבה יותר מגובה. בסופו של דבר, אנחנו חיות עם מישהו שאנחנו רוצות לאהוב, שיהיה רגיש ואוהב, יצירתי או שישעשע ויצחיק אותנו ולא שלא יצטרך סולם כדי להתקין נורה, הגובה לא זה שיקבע את מידת האהבה ביניכם.
אז קדימה, בואו נחפש גברים על פי קריטריונים אחרים, יש כל כך הרבה גברים שם שמחכים שנאהב אותם כפי שהם. 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625