בחורים דבוקים לאמא

 הכרויות
 
התלותיות שלו אולי מחמיאה לך כשזה נוגע לקשר שלכם. הכמיהה העזה שלו להתקשר אלייך ארבע פעמים בלילה להגיד אני אוהב אותך, להופיע בדלת מדי בוקר עם בייגלה ושוקו ולגנוב אותך מיום עבודה מתיש לסיבובים על חוף הים. גם תלותיות זו תהפוך בעתיד ככל הנראה למחנק בו תצטרכי לבצע הפרדה או התנתקות ולבשר לבחור שיחד זה סבבה, אבל לכל אחד מכם יש גם חיים אישיים. אבל נעזוב לרגע תלותיות בקשר ונעבור למחנק גדול מזה: הקשר הסימביוטי שהבחור מנהל עם...אמא שלו. האישה שהביאה אותו לעולם ואחר כך טרחה לשמור אותו קרוב אליה. מה זה קרוב, צמוד, כאילו הוא עדיין יונק והוא כבר כמעט בן 30.
 
בואי להיות אמא שלו
 
יש בחורים, כך תגלי בסבב ההיכרויות שלך, שהאישה שתמיד תבוא אצלם במקום הראשון היא לא את, אלא אמא שלהם. זה יתחיל בקטן: בואי תכירי אותה, בואי תהיי החברה הכי טובה שלה, אני הולך לאמא שלי ורוצה לבלות אתה קצת זמן לבד לרכל עלייך ועד, תקשיבי, אמא שלי לא אוהבת אותך, זאת בעיה. יש בחורים שכל כך כרוכים אחרי אמא שלהם, מהשלב שבו היא עדיין מקפיצה להם בבוקר סנדוויץ' לעבודה ועד מגיעה לנקות אצלם בערב, שהם יקבעו אם את מתאימה להם רק על פי חוות דעתה. סיטואציה אחרת: הם יחפשו בך את אמא שלהם ואם לא תהיה דומה לאישה הקרצייה, שאומנם אוהבת את הבן שלה, אך לא יודעת להרפות, יש מצב שלא תוכלי להיות אתו. כי מה לעשות, את ואמא שלו הם שני אנשים שונים ואת מעדיפה להיות הפרטנרית ולא אמא מספר שתיים.
 
מה עושים?
 
אם הבחור מסרב להודות בבעיה, לקבל טיפול פסיכולוגי קצר וכדומה, רגע לפני שאת ממשיכה הלאה לאיזה בחור שמסוכסך עם הוריו או יש לו אמא נפלאה שתבוא אתך בכיף לשופינג אבל תעריך גם את מקומך בתור האישה, כדאי לנסות את הטקטיקות הבאות:
שיחה אתו: להסביר את המצב, שזה מפריע ולא בריא ואת לא אמא שלו ואמא שלו עם כל הכבוד היא אמא שלו ויש לך הרבה ריספקט אליה, אבל הלו! אתה מחפשת פרטנרית ובת זוג לא?
שיחה איתה: לכי תדעי, אולי היא אישה הגיונית ורק כשהיא עם הבן שלה היא מגנה עליו כל כך. אולי היא תבין אותך, אולי כל השנים האלה היא בעצם מנסה להפריד כוחות ולא יודעת איך.
גורם שלישי: אולי יש אח או אחות או חברים ששמו לב למצב והם יהיו טובים באיזון. אולי אם גורם שלישי יביע בפניו את דעתו, הבחור ישתכנע ויבין מה בעצם מפריע לך.
להקטין את המינון: בביקורים שלו אצלה, בשיחות הטלפון שלו איתה, בהשפעה המאגית שלה עליו. אין צורך ללכלך אליה או לפתוח במסע השמצות כדי להוריד את רמת האהבה שלו כלפיה, אפשר פשוט להיות את ונפלאה כך שהבחור יעדיף במקרים רבים לבלות אתך.
הכירי לה את אמא שלך: זה יכול לעבוד, אולי היא תמצא חברה חדשה ותהפוך את ארבעתכם למשפחה חמה וכייפית.
 
אבל אם כל זה לא עוזר וגם נתת לו זמן להבשיל, והוא עדיין, רץ לאמא על כל שטות, אולי אתם פשוט לא מתאימים. בפעם הבאה תבדקי מה מעמדה של האם בחייו של הבחור ואם היא לא פריק קונטרול או הבחור מכיר בבעיה ומוכן לטפל בה, יש מצב שיהיה לכם קשר משפחתי וזוגי בריא.
 
 
   
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.367188E-02