הכרויות אקדמאים, חופשת הקיץ זה הזמן להתעורר

 החצי השני אתר הכרויות אקדמאים

 החום בחוץ משאיר אותנו במשרד או בבית, צמודים למזגן, מול המסך המרצד עם כל האקשן שמתרחש באינטרנט. המבחנים כמעט הסתיימו, פה ושם יש עוד מועדי ב' אולי סמינריונים, מי שעובד על תזה אולי שקוע עמוק בין הספרים והמחברות, אבל העומס פחת.
איך שלא תסתכלו על זה, עכשיו זה הזמן האידיאלי למצוא אהבה ולהצטרף לאתר הכרויות אקדמאים. למה? כי יש יותר זמן פנוי, יש יום האהבה בקרוב, אנחנו בטח לא רוצים להתחיל עוד שנת לימודים לבד. הרבה יותר כיף לעבור את הקיץ ואת עונת החגים עם מישהו שמחבק אותך כל בוקר או שולח אותך לישון עם נשיקות, שמבין אותך אפילו בלי מילים ושתמיד, אבל תמיד שם בשבילך.
למצוא אהבה ולפעמים לעבוד על קשר או להתאהב או לבנות מערכת יחסים לוקח זמן ולכן, עכשיו זה בדיוק הטיימינג האידיאלי לפתח קשרים. אבל אי אפשר לפתח קשרים בלי לעשות אקט יזום.
כאן אנחנו נכנסים לתמונה, צוות אתר הכרויות אקדמאים החצי השני, אתר שמותאם לחיפושים שלך בדרך הממוקדת ביותר.


מדוע לעשות מנוי באתר הכרויות אקדמאים דווקא עכשיו?
ראשית, אתם יודעים מי קהל היעד של האתר, כך שאתם יודעים שזה סטודנטים או אקדמאים, טביעת איכות עליה אנחנו שומרים לאורך כל שנות פעילות האתר.
שנית, יש לכם מנגנון חיפוש חכם ומקדם שיסייע לכם למצוא מישהו שבאמת מתאים לקריטריונים שלכם. כמו כן, תוכלו לעצב או לכתוב כרטיס באתר הכרויות אקדמאים ולקבל פידבק ולהבין אם הדף שלכם איכותי או לא וצוות אתר הכרויות אקדמאים שלנו יוכל לסייע לכם לשדרג אותו בדרך שתביא לכם יותר פניות או שאם כבר הרמתם את הכפפה והפנתם יוזמה, תקבלו יותר פניות חזרה.
שימו לב שעכשיו בתקופת הקיץ יש הרבה סטודנטים ואקדמאים פנויים, שסיימו כמוכם את הלימודים ולכן זה זמן טוב להסתער על האתר וליהנות מכמה שיותר דייטים עד שתמצאו את המישהו הנכון בשבילכם.


טיפים לחיזור בעונה החמה
השקיעו זמן, מחשבה ואנרגיה גם ביצירת מערכת יחסים טובה, יש להשקיע בחיזור, במחשבה על מה אומרים, כיצד מפרגנים, איך מנהלים שיחה ומייעלים את התקשורת ביניכם.
לפניכם כמה טיפים להכרויות אקדמאים בקיץ, איך ליהנות מהזמן הזה בדרך הכי טובה שאפשר:
* צרו קשר בצ'ט בשעות הנוחות לכם, רצוי לקבוע דייט מראש ולא בהתראה קצרה וכך לתכנן מראש את הדייט מבחינת לוקיישן, תוכנית אומנותית, סימולציה מקדימה – אחד הדברים החשובים ביותר זו הדרך שבה אתם מציגים את עצמכם. אם תציגו את עצמכם בדרך אטרקטיבית, תרשימו יותר את הבן אדם שמולכם.
* עברו שוב ושוב על הכרטיס שלכם עד שתעלו על הנוסח המנצח, משפטים שעושים את ההבדל, כנות בשדרוג שמעניק לאופי שלכם יותר עניין. זכרו – הנעה לפעולה. כתבו משפט מנצח כמו אשמח לפגוש אותך בהקדם או לא רוצה לעבור את הקיץ היפה הזה לבד או בחום הזה, אני רוצה מישהי שתרענן אותי יום יום.
* מומלץ תמיד לעשות מנוי באתר הכרויות אקדמאים, כדי להגדיל את הסיכויים לייצר תקשורת דו כיוונית אפקטיבית ולא רק לקבל מסרים אלא גם להשיב עליהם וכך להרחיב את האופציות.
* בקיץ אין הסחות דעת. עונת הלימודים עברה חלפה ויש לכם זמן להתמסר לאהבה. אל תבטלו דייט רק כי יש לכם באותו יום אימון כושר או שקבעתם משהו שניתן לביטול, אם האהבה כרגע היא במקום הראשון עבורכם, אז תנו לה צ'אנס הוגן.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.03125