טו באב, זה הזמן להתאהב

 החצי השני אתר הכרויות

הכל מסביב אדום, לבבות כובשים את העולם, זרי פרחים, ממתקים והמון דיבורים על מתנות ורומנטיקה. אתם שוב מרגישים שאתם לא בסיפור הזה? גם השנה לא תחגגו את ט"ו באב או יותר נכון, תחגגו אותו לבד? לא חבל? יש לכם עוד הזדמנות למצוא אהבה!
אז איך תוכלו לזרז את תהליכי החיזור והאהבה שלכם? מערכת החצי השני אספה עבורכם מספר טיפים יעילים בדרך למציאת אהבה באתר הכרויות אקדמאים. היכון, הכן, הקליקו לאהבה.

רצון
החליטו שאתם מוכנים  לאהבה -  הטיימינג הוא דבר חשוב במציאת אהבה. מי שמחפש אהבה כשהוא לא פנוי רגשית עלול לגלות במהרה שהוא לא מוצא אהבה או לא מצליח להתמיד ולהחזיק בקשר ולא בגלל שיש בו משהו שמרתיע את החצי השני, אלא כי הוא פשוט לא שם. חפשו אהבה כשאתם בשלים ומעוניינים באמת להכיר מישהו או מישהי שיהפכו לדמות משמעותית בחייכם.

מוטיבציה
התמסרו לפעולת החיפוש – ברגע שהחלטתם שאתם מחפשים אהבה, חשוב שתתמסרו לחיפוש בעקבות אהבה. היו זמינים לפניות, התעדכנו שוב ושוב, החזירו תשובות ומענה בין אם אתם מעוניינים ובין אם אינכם מעוניינים. היו נלהבים ומחויכים, חיפוש אהבה זה משהו מרגש!

יוזמה
הירשמו לאתר – הרשמה לאתר מבטיחה לכם להיות תמיד עם יד על הדופק בכל הנוגע להצעות שאתם מקבלים וגם הזדמנות ליזום קשר עם מי שתרצו. ברגע שתהיו שם, כשאתם במקום הנכון, בזירת הכרויות אקדמאים, קל יותר להיחשף בפני האפשרויות שעומדות בפניכם. תוכלו לקבל עדכונים  למייל ואם יש לכם מייל בלפ טופ או בסלולרי, תהיו מעודכנים בכל זמן ובכל מקום.

השקעה
השקיעו בכרטיס באתר הכרויות – זה הזמן לעבור שוב על הכרטיס שלכם ולקבל פידבק חיובי צוות אתר הכרויות אקדמאים. הכרטיס שלכם הוא הרושם הראשוני, תחשבו שהוא מחליף את השיחה שהייתם מנהלים עם מישהי או מישהו בבליינד דייט או אם הייתם מכירים במוסד הלימודים, בפאב או במסיבה. חשבו מה הרושם שנוצר אחרי שקוראים את הכרטיס שלכם? שימו לב שלא כולם קוראים את הכרטיס בעיון ולכן, חשוב שיהיו היילטים שימסרו לאנשים את המידע בנקודות, בבולטים, חשבו על משפטי מפתח, מסרים מעניינים על עצמכם, הומור וגם רצינות ביחד, עובדות מעניינות על עצמכם (טיול מיוחד שעשיתם, משפט שתמיד אומרים עליכם, חוויה מיוחדת).

תכנון
דעו מראש מה אתם מחפשים – כדי לסנן הצעות שאינן רלוונטיות יש כמובן מנוע התאמה מדוייק וממוקד, אך גם כרטיס באתר הכרויות קובע את הסינון ויכול לסייע לכם למפות פניות לא רלוונטיות. הדגישו מה אתם מחפשים בפרטנר האידיאלי, היו מציאותיים ומחוברים, אל תחפשו את מיסטר פרפקט או מיסיס רייט, חשבו על בן זוג או בת זוג שתאהבו על פי מה שאתם מחפשים, תכונות חיוביות, אפשר להתייחס גם למראה אבל אל תגזימו עם הדרישות, אין אף אחד מושלם. גם אתם לא מושלמים.

תקשורת
הובילו לדייט ראשון – אל תתעכבו עם פניות או שיחות טלפון, הרימו טלפון גם אם אתם מעדיפים לעשות זאת יום למחרת. הזמינות והמוטיבציה שלכם חשובים מאוד ואם אתם לא רוצים לדחות שוב ושוב פוטנציאל לאהבה, נסו לגרום לכך שכבר מחר יהיה לכם דייט ראשון. כמובן בלי להלחיץ או להבהיל את הצד השני, אבל אם הם פנויים כמוכם ומעוניינים, חבל לדחות לסוף השבוע כשאפשר להיפגש קודם לכן.

יצירתיות
חשבו רומנטיקה – התכוננו מראש לדייט ראשון, חשבו על מקום נחמד להיפגש בו, רצוי מקום שמוכר לכם כדי לוודא שמדובר בסביבת חיזור נעימה ושלווה. הביאו זר או מחווה כלשהי שתרגש את מי שאתם פוגשים. כן, גם אם זה הדייט השישי שלכם באותו שבוע. כל בן אדם עומד בפני עצמו. רומנטיקה קיימת כל ימות השנה, אז תשקיעו, אנחנו בטוחים שמישהו יעריך מאוד את ההשקעה ולכם יהיה סיפור יפה לספר לילדים. 

 

 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625