תמיד מחפשת מה לא בסדר אצלו

 הכרויות אקדמאים

 מאת: מערכת אתר החצי השני

גדלתי על האמרה שאף אחד לא מושלם ולכן, כל פעם שאני מתאהבת, נסחפת ורואה רק ורוד וחושבת אופטימי, אני מנסה לקלוט מה לא בסדר אצל הבחור. הרי לא יכול להיות שהוא כזה מתחשב וחמוד ושאכפת לו ממני, בטח יש לו מניע נסתר או שאני אגלה בהמשך שהוא אוכל סרטים או בוגדני או קנאי סדרתי. אני מניחה שזה מגיע מתוך מקום שאכזבו אותי יותר מדי פעמים ושאני כבר לא מניחה לעצמי לחיות את האופוריה. פעם הייתי יותר מתמסרת, אבל בשנים האחרונות כאילו פיתחתי עור של פיל, קשה מאוד לחדור דרך השכבות וההגנות שבניתי לעצמי ומי שמצליח מגיע לו צל"ש.
בהתחלה אני מאוד סקפטית, אבל גם אחרי כך, כשאני מגלה את הבן אדם, מאוד חשוב לי להבין עם מי יש לי עסק אז אני מתחילה בתחקיר ביטחוני מקיף עוד לפני הדייט. קוראת בעיון רב את הכרטיס באתר הכרויות אקדמאים, כמו בלשית, מחפשת רמזים מה לא בסדר אצל אותו בחור. אולי היו לו יותר מדי חברות (והוא רודף שמלות) אולי לא היו לו מספיק חברות (והוא אחד שקשה להסתדר אתו), עבודות לא יציבות, גר אצל ההורים, כל דבר שעלול להפריע לי (לי אישית לווא דווקא לבנות אחרות). אחר כך מתחילה פעילות חשאית כשאני עושה גוגל על הבחור, במידה וחשף את שמו באתר הכרויות אקדמאים, בלוגים שכתב, איך הוא מציג את עצמו ונראה בפייסבוק, מי החברים שלו. דולה עליו אינפורמציה שאולי תסייע לי גם ביצירת הקשר אתו אך בעיקר תפיג (או תעצים) את החששות שיש לי לגבי קשר עם עוד בחור שלא מתאים לי.

היכון, הכן, הכירי את הבחור
כמובן שהחיפוש הכפייתי שלי אחרי פגמים מוביל לנבואה שמגשימה את עצמה, כשבסופו של דבר אני כל כך אנטי או ספקנית, שאני רואה פגמים שאחרות לא יראו, מחפשת בכוח את הדפקטים ומוציאה אותם לאוויר העולם. אפשר לחשוב שאני מושלמת...
אז כמובן שגישה זו סייעה לי להרוס הרבה קשרים, אבל היא גם כיוונה אותי לבחורים שבאמת התאימו לי יותר, כך שכבר בדייט הראשון או מקסימום השלישי, הבנתי מי הבחור מולי וידעתי לשפוט אם הוא בשבילי או לא. רוצות גם לדעת עוד על הבחור? יש לי כמה טיפים, אבל שימו לב, אל תאכלו כמוני סרטים, נסו להיות שפויות לגבי מה שאתן מגלות, לא כל תכונה שלילית היא סיבה לפיצוץ.

דעי מראש מה מתאים לך
אל תצאי לזירת אתר הכרויות אקדמאים בלי הכוונה. חשבי מראש איזה בחור את מחפשת, תוך חיבור למציאות, כתבי את התכונות שחשובות לך, על מה תהיי מוכנה להתפשר ועל מה ממש לא. כמו למשל, עישון לא תסכימי לקבל אבל בחור שגר עם ההורים כן או להפך. כך יהיה לך קל יותר להבין מי בשבילך ומי פחות מתאים ולמפות את המועמדים לפי סדר עדיפויות.

שאלי את השאלות הנכונות
אין צורך להתחיל חקירת שב"כ, מדובר כאן במערכת יחסים בה האמינות חשובה אך הנאמנות נבנית לאיטה. עם זאת, אל תחשש לשאול שאלות כמו כמה בנות זוג רציניות היו לך או מה התוכניות שלך לעתיד, האם אתה מחפש קשר רציני ועוד. אלו תשובות שחשוב לדעת מראש, כדי שתדעי עם מי את מתמודדת.

חפשי אינפורמציה
אלא  אם כן זה עלול להטעות אותך. קחי בחשבון שאנשים משתנים ולא כל מה שהבחור כתב בגיל 17 משקף את המציאות כפי שהיא עכשיו, אבל מבט בפייסבוק יוכל לסייע בקבלת תמונות נוספות ופרספקטיבה רחבה  יותר על הבחור. עם זאת, קחי הכל בעירבון מוגבל.

 

 

 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625