לא מתפשר על אקדמאית

 אתר הכרויות אקדמאים

 

מאת: סטודנט לתואר ראשון

לא מזמן נסעתי עם חברים ליוון והיו שם המון בחורות יפות מישראל, אבל איכשהו לא התחברתי אליהן. משהו בהן נראה לי משעמם, כל פעם שדברתי עם אחת מהן על שאיפות ועל העתיד, לא היה לה מושג מה היא רוצה מהחיים שלה חוץ מלתפוס בעל עשיר ולעשות ילדים, שאני מכבד את זה באמת, גם אני רוצה ילדים והרבה וגם לי לא היתה מזיקה כלה עשירה או כזו עם אבא וארנק תופח, אבל אלה לא בדיוק השאיפות שלי מהחיים. בזמן האחרון פגשתי יותר מדי בחורות שלא עושות כלום עם עצמן, נעות במסלול החיים באוטומאטיות בין עבודות זמניות לטיולים חסרי מעש, ללבטים שרק מכניסים אותן לסטרס.

אז נמאס לי להתפשר, אני מרגיש שבזבזתי הרבה זמן בעת האחרונה על בחורות שלא מתאימות לי, מבולבלות שרק מבלבלות אותי יותר מדי. באוניברסיטה, לעומת זאת, הבעיה שלי לא נפתרה כי אין לי זמן לגשת לאף אחת והכל בבלגן, בספרייה משתיקים אותי ועל הדשא לכל אחד יש את החבר'ה שלו ובקפיטריה כולם טורפים כי הם מורעבים ולא נעים לתפוס בחורה עם פטרוזיליה על השיניים ובקיצור, אין לי מתי וגם כי אני עובד תוך כדי הלימודים אז אני רץ ממקום למקום ועכשיו בחופשת הקיץ, בכלל התנתק לי הקשר החברתי כי אני עובד במשרד שיש בו כמעט רק גברים, בני 40+ ונשואים שאין להם שוב ידידות להכיר לי. מצאתי את עצמי לבד ומבואס עם בחורות שרוצות אותי אך אני לא רוצה אותן. תגידו שאני פראייר או סתם בררן על, אבל אם מתחתנים פעם אחת בחיים, אז אני לא רוצה שזה יקרה עם הבחורה שלא נכונה עבורי.

אני מחפש מישהי עם ראש על הכתפיים, שעובדת ולא חיה על חשבון ההורים. יצאתי עם הרבה בנות שציפו שאשלם עליהם על הכל ושבכלל לא עבדו יום בחיים שלהן והכל אבאל'ה מממן, את הדירה בתל אביב ואת האוטו ואת הלימודים והן עוד מתלוננות שהן חנוקות ואין להן אגורה על הנשמה. בנות כאלה לא בשבילי, אני רוצה מישהי שתעבוד, שיהיה לה אכפת מכסף, שתוכל להביא את עצמה לסיפוק מקצועי ואישי ולא תחיה על חשבון ספונסרים, מאבא שלה אלי. אני אומנם בא ממשפחה אמידה אבל זה לא אומר שאני מעוניין להיות על תקן שוגר דדי של מישהי.

מזל, אם כך, שמצאתי אתר הכרויות אקדמאים, כי קודם כל זה עשה לי סיווג של אקדמאיות, שזה כבר בנות שאני מעריך כי הן החליטו שהן הולכות ללמוד ולא משקיעות את הזמן בהרהורי שווא על מה הן יעשו בעתיד שלהן, וחוץ מזה, בדרך הזו אני יכול מרחוק ובזהירות לבדוק מי מתאימה לי, מה הם תחומי העניין שלה בלי לשאול או לפגוע באף אחד עם הבררנות הבלתי מתפשרת שלי. ואכן גיליתי שזה נוח ביותר, כי עוד לפני הצ'ט הראשון כבר הכרתי את הבחורה הבנתי מי היא ואולי היא לא בדיוק מה שציפיתי שהיא, אבל הרושם עושה את שלו ונקודת ההתחלה הרבה יותר מעניינת מאשר לתפוס מישהי לסמול טוק בחוף הים. הבחורות שפגשתי באתר הכרויות אקדמאים יודעות מה הן רוצות מהחיים שלהן יותר מבחורות שפגשתי באופן אקראי, חיפשתי מראש מישהי כריזמטית, שעובדת, שיש לה עולם תוכן עשיר, שתעניין אותי ולא מישהי שאני אצטרך לבלות במחיצתה בחוסר עניין. הדייטים הראשונים שהיו לי אולי לא הסתיימו בסיפור אהבה, אבל הם בהחלט נמנו בין הדייטים הטובים והמעניינים ביותר שהיו לי בחיים. מכאן אני בטוח שזה רק ילך וישתפר.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

6.640625E-02