המטרה בזוגיות היא להחזיק מעמד

 אתר הכרויות

מאת: רמי

פעם הייתי בחור אימפולסיבי, עשיתי  מה שהתחשק לי מתי שהתחשק לי. קמתי באמצע היום והברזת מדייטים אם קיבלתי כרטיסים למשחק כדורסל טוב ולא הלכתי להיבחן בבחינה בה הייתי בטוח שאכשל. אני חושב שההורים שלי פינקו אותי יותר מדי וכבן זקונים הרשתי לעצמי למרוד בכל המוסכמות בלי להיענש אפילו פעם אחת. הבחורות ויתרו לי כי הן אהבו שאני כריזמטי ותמיד שפעתי תירוצים ששכנעו את החברות שלי לעבור הלאה ולעזוב אותי  במנוחה.

הבעיה שלי היתה חוסר התמדה בזוגיות. בעבודה ובלימודים הייתי שאפתן, ולכן, ברגע שהבנתי שלמרצים לא מעניין מי אני או מה אני עושה ומאיזה בית באתי ואף מכתב מההורים לא ישכנע את המעסיק שלי שהייתי חולה או לא הספקתי להגיע לישיבה, התחלתי להתמסר עד אינסוף להצלחה. היה לי חשוב להגיע לפסגה בכל תחום ובמהרה הפכתי לעובד מצטיין וסטודנט מצטיין, יש יאמרו, באופן מוגזם ואפילו אובססיבי. כזה אני, עובר מקיצוניות אחת לשנייה.
אבל בזוגיות נשארתי הגבר הסורר, זה ששם דייטים למטה בסדר העדיפויות, שלא פוחד לפספס בחורה שתהיה, לדברי החברים שלי, אישה מדהימה בשבילך, כבר סובבתי את הראש של מספיק יפהפיות ושמעתי מהן כמה אני שחצן ועדיין הן רצו אחריי.
עד שמישהי לימדה אותי לקח. היא היתה מישהי שדווקא הצליחה להסב את תשומת ליבי עד כד כך שאפילו יצאתי מוקדם בשבילה מהעבודה ונסעתי בשבילה. היא מבחינתה, היתה האני הנשי,  גם היא התרגלה שהעולם עומד דום בשבילה, שהחיים פרושים לפנייה ושכל מה שהיא צריכה לעשות זה אך ורק לבחור. כששניים כאלה מתחברים, יש הרבה ניצוצות אבל גם אינסוף ריבים. כל אחד מאיתנו חשב שהוא חשוב יותר בקשר וניסה להראות לשני איך הוא הדומיננטי מבין השניים. מהר מאוד הבנו שאנחנו יותר מדי דומים ולכן ממש לא מתאימים ועלי להודות, שהיא לפניי שברה את הכלים והחליטה שלא משחקים.
זה השאיר אותי שבור כמו שלא הייתי לעולם, עכשיו הבנתי על מה החברים  שלי דיברו כשהם הזהירו אותי שיום אחד מישהי תראה לי מה זה. הרגע הזה הגיע ואני שמתי לי כמטרה לחיים להתמיד. עד כדי כך, שכל דייט ראשון הפך לשני ושלישי והרצף לא נשבר אלא אם כן הבחורה יזמה את הפרידה. כל כך פחדתי לסגת ולפספס כמו את מה שהיה לי, שנאחזתי בכוח בכל מערכת יחסים כל עוד רוחי בי. 
גיליתי שהסוד הוא התמדה, גם כשרבים, אז לומדים להשלים ולבקש סליחה וגם אם מתרחקים כי הלו"ז צפוף או יש נסיעות לחו"ל אז ממשיכים ומגשרים על המרחק וזה עבד. ברגע שהתמדתי, הצלחתי להחזיק יותר מערכות יחסים, אומנם היו כאלה שהנשמתי בכוח, אבל סך הכל הייתי גאה בהישגים שלי. יש לי כמה טיפים למי שרוצה להתמיד בקשר ולא יודע איך:

* הילחמו בעייפות לבטל דייט, הגיעו גם לדייט שנראה אבוד מלכתחילה, נסו להתעניין בבן אדם מולכם ולחייך גם אם זה דורש מאמץ. כל עוד זה אתם ולא זיוף, יתכן שהמאמץ ישתלם ותגלו שמדובר בבחורה מדהימה שפחות יודעת לתקשר טלפונית אבל פנים מול פנים היא מקסימה.
|
* אל תיכנעו לריבים, זה חלק מכל מערכת יחסים. למדו להשלים ולוותר ולהבליג גם אם זה פוגע באגו שלכם או דורש מכם לוותר על עקרונות חשובים, לא כל מה שהיה חשוב לכם בעבר יהיה חשוב בעתיד. אני לא אומר לוותר על מי שאתם, אבל לעגל פינות בזוגיות זה חשוב ושאפתני.

* גם אם ספגתם כמה אכזבות, זה לא אומר שאין אף אחד בעולם שמחכה לכם. האמינו בעצמכם, באהבה ובאחרים. עברו לדייט הבא, ואולי תגלו שהוא טוב יותר מהקודם.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625