אם מתאים לך - תתקשרי

 הכרויות אקדמאים

מאת: מערכת החצי השני

עכשיו הכדור בידיים שלכם. קבלתם פנייה אטרקטיבית דרך אתר הכרויות אקדמאים, הבחור נראה לכן מעולה או הבחורה ממש מתוקה בתמונה ועושה לכם חשק עז ליצור את הקשר אבל מה, אתם מתפדחים ולא יודעים איך להגיב: האם להשיב מהר או לחכות, האם לכתוב משהו שיניע לפעולה או משהו חייכני עם קריצה הומוריסטית.
פעמים רבות, אנחנו נורא רוצים שיפנו אלינו, שיתחילו אתנו, שנהיה נחשקים, אבל אז המנגנון העצמי שלנו עובד שעות נוספות ואנחנו לא בטוחים אם אנחנו באמת מוכנים לעשות את הצעד הבא.
איך עושים את זה? הנה כמה טיפים שלב אחרי שלב.

קבלו את הפנייה בזרועות פתוחות
אומרים שהשינוי נעשה ברגע שאתם עושים את השינוי, כשאנחנו מוכנים רגשית, העולם נפת אלינו. אז נתחיל מזה, שלא כדאי לחכות עם פנייה שהתקבלה כי אחרת היא תתמסמס לכם בין הידיים ואותו בחור או בחורה שפנו יעברו למישהו שכן הגיב וענה לפנייה שלהם. אתם יכולים לקחת רגע לבדוק מי פנה אליכם, לבחון את הכרטיס שלו, לגבש דעה האם הוא מוצא חן בעיניכם והאם יש כאן פוטנציאל. אבל אל תיקחו את הזמן לפני שהפנייה כבר לא תהיה רלוונטית.

השיבו תוך הנעה לפעולה
כשאתם מגבשים תשובה למי שפנה אליכם, חשוב שתהיו קצרים אך קולעים, כדי שתוכלו להעביר את המסר: אנחנו מעוניינים אבל נשמח לדעת יותר עליך, אז אולי נדבר בטלפון? נתכתב? ניפגש? כדי שלא יתחיל כאן פינג פונג של שיחה ארוכה ומייגעת ושהפרטנר שיזם את הפנייה גם יבין שאתם מעוניינים ולא רק מחזירים לו משפט סתמי חזרה שלא אומר כלום.

מצאו את הזמן ליצור תקשורת ישירה
אל תתנו לתירוצים כמו אין לי זמן, אולי אחר כך יהיה לי זמן לגרור את ההתקשרות במיילים או בטלפונים יותר מדי, כי יתכן שלצד השני יימאס והוא לא ירצה לחכות או שהוא פשוט כבר יגיע מותש לדייט שלכם. פנו את הזמן והעמידו במקום הראשון את חיי האהבה שלכם. רק אם הם יהיו בסדר העדיפויות, תצליחו להתמקד בהם ולהעניק לכם את מלוא תשומת הלב. כשחיי האהבה בפוקוס אפשר באמת להניע אותם.

חשבו חיובי
אין ספק שלחששות יש מקום משמעותי בתהליך החיזור, כיוון שהרבה פעמים אנחנו נותנים לעצמנו להתחרט או נמנעים ממעשה כלשהו מהחשש שלא יגיבו אלינו טוב. אנחנו פוחדים לאכזב, להתאכזב, לקבל דחייה, שהפרטנר סתם פנה אלינו והתחרט או אחרי שהגבנו הוא לא יחשוב שאנחנו מיוחדים כפי שהוא חשב כשהוא פנה אלינו. הניחו את כל המחשבות השליליות בצד, היפטרו מהפחדים והתמסרו להנאה שבחיזור. כל ההתחלות קשות אך גם מאוד מרגשות, וברגע שתתחילו בחיזור והדברים ילכו טוב, אנחנו בטוחים שתרצו להמשיך וגם אם הפעם לא הלך כפי שתכננתם, אין זה אומר שבפעם הבאה הדברים ייראו בדיוק אותו דבר. להפך, ברגע שהתחלתם בחיזור וראיתם כמה שזה יכול להיות נפלא ולפתוח פתח לקשרים רומנטיים, תרצו לנסות שוב ושוב. 


אל תתנו לצד השני לחזר בלי סוף
אומנם הוא היה הראשון שיזם את הפנייה וכל הכבוד לו על כך, יתכן שבלעדיו לא הייתם מצליחים, אבל למרות שהוא היה הראשון שחיזר אחריכם בסיפור האהבה הזה זה לא אומר שעכשיו רק הוא צריך להיות היחיד שמתאמץ למענכם. אחרי שהוא יזם פנייה, אתם אלה שקובעים דייט ואז זה כבר חיזור משותף בו כל אחד מהצדדים מנסה למקסם את הפוטנציאל כדי שיתקיים כאן קשר רומנטי אפקטיבי.

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0